|
100 duer Compak Sporting - Sokna L.K.
12. juni 2021 DeltakerlisteSum antall deltakere: 75
Navn |
Klubb |
Klasse |
Startnr |
Anders Quist Jensen |
Råde J.F.F |
A | 87 |
Anette Storeskar |
Glåmdal L.S. |
K1 | 62 |
Arvid Agnor |
Frogn J.F.F |
A | 11 |
Atle Hartz |
Sokna L.K. |
B | 56 |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A | 79 |
Bjørn Aatangen |
Team Hagleskyting |
V55 | 41 |
Bjørn Tandberg |
Sokna L.K. |
B | 1 |
Bjørn Trydal |
Østlandske S.S. |
A | 74 |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes S.S. |
K1 | 35 |
Christian Rød Karlsen |
Brunlanes S.S. |
J | 27 |
Christoffer Hagen |
Siljan S.S. |
C | 29 |
Eirik Tanum |
Brunlanes S.S. |
A | 28 |
Elling Tryterud |
Sokna L.K. |
A | 12 |
Fredrik Andersen |
Team Hagleskyting |
B | 21 |
Frode Sneve Strand |
Frogn J.F.F |
B | 47 |
Frode Kristoffersen |
Sokna L.K. |
B | 57 |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B | 2 |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
V55 | 82 |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A | 13 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
A | 31 |
Hans Christian Jordan |
Sokna L.K. |
A | 90 |
Helge Fristad |
Sandefjord L.S. |
B | 26 |
Henning Loe |
Nidaros S.K. |
A | 39 |
Henning Solem |
Sandefjord L.S. |
V55 | 25 |
Henrik Alstad |
Torsbustaden S.S.K |
V55 | 78 |
Henrik Flaskerud |
Sokna L.K. |
A | 58 |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 | 20 |
Ingvill Hågensen Hartz |
Sokna L.K. |
K1 | 55 |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
C | 14 |
Jan Francois Hoffmann |
Team Sørvest |
V55 | 18 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
V55 | 22 |
Jan Aanes |
Sandefjord L.S. |
V73 | 23 |
Jens Magne Stavland |
Team Sørvest |
B | 17 |
John Kristian Grøtting |
Nidaros S.K. |
C | 45 |
Jon Salve Håkedal |
Team Hagleskyting |
V55 | 4 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
C | 19 |
Jostein Bråthen |
Glåmdal L.S. |
A | 8 |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
A | 80 |
Kenneth Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
A | 89 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
A | 71 |
Knut Andre Holøien |
Glåmdal L.S. |
A | 61 |
Knut Olav Gjerstad |
Østlandske S.S. |
A | 10 |
Lene Storbæk |
Østlandske S.S. |
K1 | 75 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A | 34 |
Mantas Maciunskas |
Team Hagleskyting |
C | 40 |
Marco Verdecchia |
Team Sørvest |
C | 65 |
Marie Kathrin Grinder |
Glåmdal L.S. |
K1 | 68 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
A | 86 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna L.K. |
A | 88 |
Murat Demir |
Team Sørvest |
B | 59 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J | 81 |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
J | 32 |
Ole Magnus Loe |
Nidaros S.K. |
J | 43 |
Oscar Bratlie |
Team Hagleskyting |
U | 5 |
Per Jørgen Eskeland |
Tvedestrand J.F.F |
V55 | 83 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A | 44 |
Petter Martinsen |
Østlandske S.S. |
A | 73 |
Raymond Skaar |
Midthordaland L.K. |
B | 3 |
Rune Dalsjø |
Glåmdal L.S. |
A | 38 |
Severin Larsen |
Østlandske S.S. |
A | 85 |
Simen Høgberg Slaastad |
Glåmdal L.S. |
J | 63 |
Simon Sommerfeld |
Bergen L.K. |
A | 9 |
Terje Kristian Viken |
(ingen klubb) |
C | 46 |
Thea Vestli |
Glåmdal L.S. |
K1 | 70 |
Thomas Michaelsen |
Glåmdal L.S. |
C | 69 |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
A | 77 |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
A | 7 |
Tommy Fjelde |
Team Sørvest |
V55 | 16 |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V55 | 15 |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
K1 | 84 |
Trond Arne Grinder |
Glåmdal L.S. |
A | 67 |
Zain Rage |
Team Sørvest |
C | 64 |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
V73 | 37 |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 | 76 |
Ørjan Eriksen |
Frogn J.F.F |
B | 33 |
|