10. til 12. juli 2021
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
| 1. | John-Ole Elseth Nordskog
Eidanger J.F.L | 10 | 9 | 10 | 10 | 10 | 49 |
| 2. | Tom Nalum
Brunlanes J.F.F | 10 | 10 | 10 | 8 | 10 | 48 |
| 3. | Øyvind Skoglund
Kroken J.F.F | 9 | 10 | 10 | 9 | 9 | 47 |
| 4. | Abraham Jostein Nesland
Kroken J.F.F | 9 | 10 | 10 | 9 | 9 | 47 |
| 5. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes J.F.F | 7 | 9 | 10 | 10 | 10 | 46 |
| 6. | Severin Larsen
Stange J.F.F | 8 | 10 | 8 | 10 | 10 | 46 |
| 7. | Knut Olav Gjerstad
Løiten J.F.F | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 46 |
| 8. | Sindre Bråten Skoglund
Kroken J.F.F | 9 | 10 | 8 | 9 | 10 | 46 |
| 9. | Ole Morten Aakre
Kroken J.F.F | 10 | 9 | 10 | 9 | 8 | 46 |
| 10. | Tommy Andersen
Eidanger J.F.L | 10 | 9 | 8 | 8 | 9 | 44 |
| 11. | Bjørnar Jensås
Nidaros J.S.K | 8 | 8 | 10 | 7 | 10 | 43 |
| 12. | Trygve Larssen
Ås J.F.F | 7 | 9 | 8 | 10 | 9 | 43 |
| 13. | Kenneth Lilleødegård
Tvedestrand J.F.F | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | 43 |
| 14. | Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F | 8 | 9 | 9 | 8 | 9 | 43 |
| 15. | Roar Olsen
Bjørkelangen J.F.F | 8 | 9 | 8 | 10 | 8 | 43 |
| 16. | Jon Thommesen
Skien J.F.F | 9 | 9 | 9 | 9 | 6 | 42 |
| 17. | Terje Gravklev
Eidanger J.F.L | 8 | 7 | 9 | 9 | 8 | 41 |
| 18. | Arvid Agnor
Ås J.F.F | 9 | 7 | 8 | 9 | 8 | 41 |
| 19. | Bjørn Trydal
Åmot J.F.F | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 41 |
| 20. | Bjørn-Erik Hildonen
Vadsø J.F.F | 7 | 10 | 9 | 8 | 7 | 41 |
| 21. | Svein-Martin Tyreng
Frogn J.F.F | 9 | 10 | 5 | 7 | 8 | 39 |
| 22. | Bjarte Linga
Samnanger J.F.L | 6 | 8 | 9 | 9 | 5 | 37 |
| 23. | Magne Gusland
Brunlanes J.F.F | 7 | 7 | 8 | 8 | 6 | 36 |
| 24. | Dan Randa
Alta J.F.F | 5 | 8 | 7 | 8 | 6 | 34 |
| 25. | Johnny Skoglund
Kroken J.F.F | 8 | 6 | 9 | 5 | 4 | 32 |
| 26. | Terje Valhovd Andersen
Skien J.F.F | 6 | 5 | 7 | 5 | 6 | 29 |
Klasse B |
| 1. | Staale Vangsnes Rasmussen
Karmøy J.F.N.F | 9 | 10 | 10 | 8 | 10 | 47 |
| 2. | David Holand
Karmøy J.F.N.F | 9 | 10 | 10 | 9 | 8 | 46 |
| 3. | Nikolai Torp
Skogen J.S.K | 9 | 10 | 9 | 9 | 8 | 45 |
| 4. | Roger Granli
Stange J.F.F | 9 | 10 | 6 | 10 | 9 | 44 |
| 5. | Bjørnar Melby
Verdal J.F.F | 9 | 8 | 9 | 9 | 9 | 44 |
| 6. | Ivan Bunes
Lillestrøm og Strømmen J.F.F | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 42 |
| 7. | Otto Edvin Roaldsøy
Averøy J.F.F | 9 | 9 | 9 | 6 | 8 | 41 |
| 8. | Petter Rimol
Surnadal J.F.F | 5 | 10 | 9 | 8 | 8 | 40 |
| 9. | Ole Kristian Stene Falch
Steinkjer J.F.F | 8 | 7 | 9 | 8 | 8 | 40 |
| 10. | Morten Valhovd Andersen
Skien J.F.F | 8 | 6 | 10 | 9 | 7 | 40 |
| 11. | Tonje Fuglås Kvendbø
Surnadal J.F.F | 9 | 5 | 10 | 9 | 7 | 40 |
| 12. | Mikael Østensen
Bodø J.F.F | 6 | 9 | 10 | 8 | 7 | 40 |
| 13. | Frank Valhovd Andersen
Skien J.F.F | 5 | 10 | 7 | 9 | 8 | 39 |
| 14. | Nils Rune Eira
Kautokeino J.F.F | 7 | 9 | 9 | 7 | 7 | 39 |
| 15. | Frode Johansen
Neiden og Omegn J.F.F | 6 | 8 | 8 | 7 | 9 | 38 |
| 16. | Jens Kristian Baustad
Sør-Varanger J.F.F | 7 | 8 | 7 | 7 | 9 | 38 |
| 17. | Bent A. Døving
Ørskog J.S.S | 5 | 8 | 10 | 8 | 7 | 38 |
| 18. | Endre Kosberg
Rennebu J.F.F | 8 | 7 | 6 | 8 | 8 | 37 |
| 19. | Johan Harstad
Gjemnes J.F.F | 9 | 7 | 7 | 8 | 6 | 37 |
| 20. | Terje Ingolf Hilmarsen
Bardu J.F.F | 7 | 7 | 8 | 7 | 7 | 36 |
| 21. | Vegar Kveum
Skjåk J.F.L | 8 | 9 | 8 | 4 | 7 | 36 |
| 22. | Nils Harald Huset
Hedalen J.S.G | 9 | 7 | 5 | 9 | 6 | 36 |
| 23. | Jan Arild Sand
Kroken J.F.F | 5 | 9 | 8 | 8 | 6 | 36 |
| 24. | Torfinn Strømseth
Bardu J.F.F | 6 | 9 | 7 | 8 | 6 | 36 |
| 25. | Veronica Lilleødegård
Tvedestrand J.F.F | 3 | 9 | 7 | 8 | 8 | 35 |
| 26. | John Arne Torp
Skogen J.S.K | 6 | 7 | 6 | 9 | 7 | 35 |
| 27. | Bjørn Roger Malvik
Nidaros J.S.K | 8 | 7 | 6 | 7 | 7 | 35 |
| 28. | Stig Zachariassen
Narvik og Omegn J.F.F | 8 | 9 | 8 | 7 | 3 | 35 |
| 29. | Henning Øygarden
Kroken J.F.F | 6 | 6 | 5 | 9 | 8 | 34 |
| 30. | Sondre Bohlin
Skien J.F.F | 3 | 8 | 9 | 8 | 6 | 34 |
| 31. | Hanne Dalen
Kroken J.F.F | 10 | 8 | 3 | 8 | 5 | 34 |
| 32. | Klemet Anders Sara
Kautokeino J.F.F | 9 | 7 | 4 | 5 | 8 | 33 |
| 33. | Jan Arne Johansen
Målselv J.F.F | 8 | 7 | 6 | 7 | 5 | 33 |
| 34. | Jim Pedersen
Målselv J.F.F | 7 | 7 | 4 | 9 | 5 | 32 |
| 35. | Musa Gitau Anderssen
Bardu J.F.F | 6 | 8 | 7 | 7 | 4 | 32 |
| 36. | Steinar Gjerde
Samnanger J.F.L | 4 | 7 | 7 | 6 | 7 | 31 |
| 37. | Bjarte Olav Grimen
Brunlanes J.F.F | 5 | 7 | 7 | 5 | 7 | 31 |
| 38. | Morten Vikvald
Melhus J.F.F | 6 | 4 | 9 | 7 | 5 | 31 |
| 39. | Ola Berntsen
Vang J.F.F | 6 | 6 | 8 | 7 | 4 | 31 |
| 40. | Lene Storbæk
Trysil J.F.F | 6 | 4 | 6 | 6 | 8 | 30 |
| 41. | Ivar Hansen
Korgen og Hemnes J.F.F | 7 | 6 | 7 | 8 | 2 | 30 |
| 42. | Paul Otto Fredriksen
Steinkjer J.F.F | 7 | 6 | 4 | 5 | 7 | 29 |
| 43. | Rolf Inge Haugholt
Sannidal J.F.F | 5 | 8 | 6 | 3 | 6 | 28 |
| 44. | Vidar Nilsen
Buskeruds J.F.F | 4 | 8 | 5 | 6 | 5 | 28 |
| 45. | Jon Arne Astad
Gjemnes J.F.F | 9 | 8 | 2 | 7 | 2 | 28 |
| 46. | Odd M Hætta
Kautokeino J.F.F | 5 | 10 | 3 | 4 | 5 | 27 |
| 47. | Lennart Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 6 | 7 | 5 | 7 | 2 | 27 |
| 48. | Per Åge Aasen
Åslia J.S.K | 4 | 6 | 4 | 6 | 6 | 26 |
| 49. | Tommy Andersen
Løiten J.F.F | 5 | 7 | 3 | 5 | 5 | 25 |
| 50. | Pia Helen Moe
Brandval J.F.F | 3 | 4 | 5 | 9 | 3 | 24 |
| 51. | Caroline Waller
Brunlanes J.F.F | 3 | 7 | 2 | 6 | 5 | 23 |
Klasse C |
| 1. | Rune Eggen
Bardu J.F.F | 9 | 9 | 7 | 7 | 9 | 41 |
| 2. | Jonas Grimestad
Lindesnes J.F.F | 7 | 9 | 8 | 7 | 9 | 40 |
| 3. | Mihkkal Ante Oskal
Kautokeino J.F.F | 9 | 9 | 6 | 6 | 8 | 38 |
| 4. | Vidar Almlid
Beitstad J.S.K | 9 | 8 | 8 | 7 | 6 | 38 |
| 5. | Ivan K Kleven
Sulitjelma J.F.F | 8 | 9 | 7 | 8 | 4 | 36 |
| 6. | Vidar Berntsen
(ingen klubb) | 7 | 9 | 9 | 5 | 5 | 35 |
| 7. | Arnt Sigurd Christensen
Lindesnes J.F.F | 8 | 8 | 7 | 6 | 5 | 34 |
| 8. | Per Johnny Sara
Alta J.F.F | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 33 |
| 9. | Roar Blakstad Helle
Målselv J.F.F | 8 | 7 | 2 | 7 | 8 | 32 |
| 10. | Karl Rune Konstad
Hølonda J.F.F | 5 | 7 | 7 | 7 | 6 | 32 |
| 11. | Joacim Schistad
Sør-Varanger J.F.F | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 31 |
| 12. | Kjell-Arne Kello
Sør-Varanger J.F.F | 8 | 7 | 6 | 5 | 5 | 31 |
| 13. | Tor Asbjørn Næstby
Fauske og Sørfold J.F.F | 7 | 7 | 5 | 10 | 2 | 31 |
| 14. | Einar Valø
Målselv J.F.F | 5 | 7 | 4 | 6 | 7 | 29 |
| 15. | Jan-Håvard Høyer
Alta J.F.F | 6 | 4 | 7 | 6 | 6 | 29 |
| 16. | Johan Thomas Hætta
Kautokeino J.F.F | 6 | 8 | 5 | 4 | 6 | 29 |
| 17. | Knut Erik Bergum
Sannidal J.F.F | 3 | 7 | 7 | 7 | 5 | 29 |
| 18. | Jostein Bergseth
Andøy J.F.F | 5 | 6 | 8 | 5 | 5 | 29 |
| 19. | Kjell Magne Haukås
Averøy J.F.F | 5 | 9 | 4 | 5 | 5 | 28 |
| 20. | Tarjei Vestjord
Målselv J.F.F | 8 | 8 | 3 | 6 | 2 | 27 |
| 21. | Kent Arild Moldal
Heidal J.F.F | 5 | 6 | 4 | 5 | 5 | 25 |
| 22. | Hans Marius Støre Mastermo
Rana J.F.F | 6 | 6 | 3 | 6 | 4 | 25 |
| 23. | Gjermund Sæthre
Hedalen J.S.G | 5 | 4 | 7 | 5 | 4 | 25 |
| 24. | Kai Ivan Andersen
Fauske og Sørfold J.F.F | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 24 |
| 25. | Sondre Digene
Hedalen J.S.G | 4 | 7 | 6 | 2 | 5 | 24 |
| 26. | Christian Larssen
Målselv J.F.F | 4 | 6 | 6 | 5 | 2 | 23 |
| 27. | Stian Rolstad
Harstad J.F.F | 5 | 3 | 3 | 5 | 6 | 22 |
| 28. | Kent Ove Aandal Astad
Gjemnes J.F.F | 5 | 4 | 7 | 2 | 4 | 22 |
| 29. | Magne Hansen
Vadsø J.F.F | 6 | 2 | 5 | 2 | 6 | 21 |
| 30. | Tom Erik Tangen
Målselv J.F.F | 5 | 5 | 3 | 4 | 4 | 21 |
| 31. | Sander Almo
Fauske og Sørfold J.F.F | 2 | 4 | 1 | 6 | 6 | 19 |
| 32. | Gry Helander Våga
Vadsø J.F.F | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 18 |
| 33. | Jim-Roger Haugnes
Andøy J.F.F | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 17 |
| 34. | Marius Weie
Steinkjer J.F.F | 4 | 5 | 4 | 1 | 1 | 15 |
Klasse D1 |
| 1. | Marius Malmbekk Mastermo
Rana J.F.F | 8 | 7 | 10 | 8 | 6 | 39 |
| 2. | Kristoffer Jensås
Nidaros J.S.K | 8 | 7 | 6 | 7 | 8 | 36 |
| 3. | William Mobekk Skoglund
Kroken J.F.F | 8 | 7 | 8 | 4 | 7 | 34 |
| 4. | Ole Marius Aandal Astad
Gjemnes J.F.F | 7 | 7 | 5 | 7 | 4 | 30 |
Klasse D2 |
| 1. | Nicolai Wagner
Andebu J.F.F | 8 | 10 | 10 | 9 | 6 | 43 |
| 2. | Martin Røsaker
Skien J.F.F | 9 | 10 | 8 | 6 | 9 | 42 |
| 3. | Filip Østensen
Bodø J.F.F | 8 | 9 | 9 | 4 | 5 | 35 |
| 4. | Øyvind Konstad Jr
Hølonda J.F.F | 5 | 5 | 9 | 6 | 9 | 34 |
| 5. | Mons Ola Dragmyrhaug
Ålen J.F.F | 6 | 7 | 7 | 5 | 4 | 29 |
| 6. | Eilert Vestjord
Målselv J.F.F | 5 | 9 | 6 | 6 | 2 | 28 |
| 7. | Fredrik Jensen
Fauske og Sørfold J.F.F | 3 | 5 | 3 | 5 | 6 | 22 |
Klasse E1 |
| 1. | Ole Henrik Gusland
Brunlanes J.F.F | 7 | 10 | 10 | 9 | 10 | 46 |
| 2. | Vidar Bonnegolt
Brunlanes J.F.F | 8 | 9 | 8 | 9 | 10 | 44 |
| 3. | Lennart Skoglund
Kroken J.F.F | 8 | 9 | 9 | 8 | 7 | 41 |
| 4. | Jostein Vibstad
Namdalseid J.F.L | 7 | 8 | 8 | 9 | 8 | 40 |
| 5. | Henrik Alstad
Levanger J.F.L | 6 | 9 | 7 | 10 | 6 | 38 |
| 6. | Svein Henriksen
Sunndal J.F.F | 9 | 8 | 6 | 7 | 7 | 37 |
| 7. | Bjørn Aaland
Kongsvinger J.F.F | 7 | 6 | 4 | 9 | 9 | 35 |
| 8. | Arve Melby
Verdal J.F.F | 7 | 7 | 7 | 5 | 7 | 33 |
| 9. | Leif Jostein Konstad
Hølonda J.F.F | 8 | 4 | 7 | 7 | 6 | 32 |
| 10. | Nils Peder Tornensis
Kautokeino J.F.F | 9 | 7 | 6 | 6 | 4 | 32 |
| 11. | Ole Johan Kvendbø
Surnadal J.F.F | 10 | 7 | 7 | 5 | 3 | 32 |
| 12. | Geirr Botnmark
Narvik og Omegn J.F.F | 5 | 7 | 4 | 6 | 9 | 31 |
| 13. | Roger Pedersen
Rana J.F.F | 9 | 6 | 6 | 7 | 3 | 31 |
| 14. | Harald Haugom
Sannidal J.F.F | 6 | 6 | 6 | 4 | 8 | 30 |
| 15. | Ole Furu
Sunndal J.F.F | 6 | 8 | 3 | 6 | 7 | 30 |
| 16. | Ole Osvald Kroken
Bardu J.F.F | 8 | 5 | 7 | 4 | 6 | 30 |
| 17. | Svein Ole Sandvik
Kautokeino J.F.F | 8 | 8 | 6 | 5 | 3 | 30 |
| 18. | Pål-Olav Høyer
Tromsø J.F.F | 4 | 8 | 5 | 7 | 5 | 29 |
| 19. | Ole Johnny Oterholt
Skien J.F.F | 6 | 8 | 5 | 5 | 5 | 29 |
| 20. | Jan-Ole Østensen
Bodø J.F.F | 8 | 9 | 2 | 8 | 2 | 29 |
| 21. | Ståle Midtlid
Ørskog J.S.S | 6 | 6 | 4 | 5 | 7 | 28 |
| 22. | Odd Helge Sukuvara
Vadsø J.F.F | 7 | 3 | 5 | 4 | 7 | 26 |
| 23. | Robert Harald Flatli
Neiden og Omegn J.F.F | 4 | 6 | 6 | 6 | 3 | 25 |
| 24. | Jarleif Johan Johnsen
Dyrøy J.F.F | 2 | 9 | 2 | 1 | 5 | 19 |
| 25. | Harald Kvalvåg
Samnanger J.F.L | 2 | 5 | 4 | 2 | 5 | 18 |
| 26. | Rolf Arthur Ingvartsen
Samnanger J.F.L | 3 | 5 | 4 | 1 | 1 | 14 |
Klasse E2 |
| 1. | Per Bunes
Rælingen J.F.F | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 | 28 |
| 2. | Harald Ekli
Nidaros J.S.K | 7 | 8 | 3 | 5 | 5 | 28 |
| 3. | Sverre Ekli
Nidaros J.S.K | 7 | 6 | 6 | 5 | 4 | 28 |
| 4. | Johan Skogsrud
Løiten J.F.F | 7 | 9 | 3 | 4 | 4 | 27 |
| 5. | Reidar Karlsen
Alta J.F.F | 2 | 7 | 9 | 3 | 5 | 26 |
| 6. | Alf Gjengstø
Averøy J.F.F | 5 | 6 | 4 | 6 | 4 | 25 |
Klasse F |
| 1. | Nina Bentzen
Levanger J.F.L | 5 | 10 | 6 | 5 | 3 | 29 |
| 2. | Elise Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 5 | 7 | 4 | 4 | 5 | 25 |
| 3. | Lisbeth Henriksen
Alta J.F.F | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 25 |
| 4. | Jørgi Eline L Andersen
Fauske og Sørfold J.F.F | 4 | 3 | 6 | 5 | 3 | 21 |
| 5. | Trine Kanette Wæraas
Nidaros J.S.K | 3 | 6 | 2 | 3 | 0 | 14 |
| 6. | Kjersti Therese Hangeland Øvergård
Øksnes J.F.F | 2 | 6 | 0 | 0 | 5 | 13 |
| 7. | Ingrid M.V. Hanssen
Andøy J.F.F | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 |
| 8. | Vibeke Strømme
Buskeruds J.F.F | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |