13. juni 2021
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
| 1. | Vegar Kveum
Skjåk J.F.L | 25 | 24 | 23 | 25 | 97 |
| 2. | Robert Jensvoll
Kvam J.F.F | 25 | 25 | 24 | 22 | 96 |
| 3. | Leif Henry Klokset
Løiten J.F.F | 24 | 24 | 24 | 23 | 95 |
| 4. | Klas Inge Elisenberg
Løiten J.F.F | 25 | 23 | 20 | 24 | 92 |
| 5. | Sigurd Øien
Heidal J.F.F | 23 | 23 | 23 | 23 | 92 |
| 6. | Lars-Ivar Græsli
Tynset J.F.F | 23 | 24 | 22 | 23 | 92 |
| 7. | Kjell Erik Bangen
Tynset J.F.F | 21 | 22 | 23 | 25 | 91 |
| 8. | Kai Arne Skreden
Fron J.F.F | 23 | 23 | 20 | 25 | 91 |
| 9. | Jan Olav Monsbakken
Vestre Toten J.F.F | 20 | 24 | 23 | 23 | 90 |
| 10. | Geir Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 21 | 23 | 23 | 23 | 90 |
| 11. | Kent Arild Moldal
Heidal J.F.F | 23 | 21 | 24 | 22 | 90 |
| 12. | Eva Kristin Knudsen
Nidaros J.S.K | 23 | 22 | 23 | 22 | 90 |
| 13. | Anton Mellemsdokken
Fron J.F.F | 23 | 22 | 20 | 24 | 89 |
| 14. | Geir Milsteinhaugen
Kvam J.F.F | 23 | 21 | 22 | 23 | 89 |
| 15. | Magne Steinehaugen
Heidal J.F.F | 20 | 21 | 23 | 24 | 88 |
| 16. | Jan Ove Sønstevold
Fron J.F.F | 19 | 23 | 21 | 22 | 85 |
| 17. | Ken-Are Olafsen
Fron J.F.F | 20 | 22 | 19 | 23 | 84 |
Klasse B |
| 1. | Henning Løkken
Alvdal J.F.F | 23 | 22 | 25 | 22 | 92 |
| 2. | Stine Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 23 | 20 | 23 | 23 | 89 |
| 3. | Monica Skår
Løiten J.F.F | 22 | 20 | 23 | 23 | 88 |
| 4. | Ole Jonas Bråtesveen
Heidal J.F.F | 22 | 21 | 21 | 23 | 87 |
| 5. | Øystein Solberg
Fron J.F.F | 24 | 24 | 19 | 20 | 87 |
| 6. | Cato Wang
Løiten J.F.F | 24 | 20 | 24 | 19 | 87 |
| 7. | Yngve Bakker
Tynset J.F.F | 21 | 19 | 22 | 21 | 83 |
| 8. | Bjørn Wiggo Bergum
Gjøvik og Vardal J.F. | 21 | 18 | 20 | 21 | 80 |
| 9. | Mette Mælen Bakker
Tynset J.F.F | 23 | 19 | 17 | 16 | 75 |
| 10. | Morten Granli
Heidal J.F.F | 20 | 20 | 15 | 14 | 69 |
Klasse C |
| 1. | Thore Grinden
Løiten J.F.F | 19 | 22 | 18 | 19 | 78 |
| 2. | Johnny Omdahl
Vestre Toten J.F.F | 11 | 13 | 17 | 18 | 59 |
Klasse D1 |
| 1. | Iver Aumoen Bertelrud
Alvdal J.F.F | 12 | 15 | 14 | 16 | 57 |
Klasse E1 |
| 1. | Vidar Falldalen
Romedal og Vallset J.F.F | 24 | 22 | 20 | 19 | 85 |
| 2. | Dag Rune Egge
Løiten J.F.F | 22 | 20 | 21 | 20 | 83 |
| 3. | Trond Gammeltorp
Lesja J.F.F | 21 | 19 | 21 | 21 | 82 |
| 4. | Odd Sverre Rundhaug
Nordre Land J.S.K | 19 | 17 | 22 | 23 | 81 |
| 5. | Paul Øien
Heidal J.F.F | 15 | 19 | 19 | 16 | 69 |
Klasse E2 |
| 1. | Johan Skogsrud
Løiten J.F.F | 24 | 22 | 19 | 25 | 90 |
| 2. | Gaute Gravdahl
Vestre Toten J.F.F | 22 | 23 | 21 | 23 | 89 |
Klasse F |
| 1. | Marianne Kristiansen
Fron J.F.F | 17 | 22 | 14 | 16 | 69 |
| 2. | Ann Catrin Hoel Larsen
Løiten J.F.F | 23 | 13 | 20 | 13 | 69 |
| 3. | Vibecke Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 13 | 12 | 20 | 18 | 63 |