19. juni 2021
Klasse A |
1. | Jens Kristian Baustad
Neiden og Omegn J.F.F | 24 | 24 | 22 | 24 | 94 |
2. | Kjell-Arne Kello
Nedre Glomma S.S.K | 24 | 24 | 22 | 24 | 94 |
3. | Roar Blakstad Helle
Målselv S.S.K | 24 | 24 | 23 | 23 | 94 |
4. | Klemet Anders Sara
Kautokeino J.F.F | 23 | 21 | 25 | 24 | 93 |
5. | Roger Strømeng
Alta J.F.F | 23 | 24 | 22 | 23 | 92 |
6. | Jørgen Bjørklund
Neiden og Omegn J.F.F | 24 | 23 | 22 | 23 | 92 |
7. | Per Johnny Sara
Alta J.F.F | 23 | 25 | 22 | 22 | 92 |
8. | Hauk Emanuelsen Thyes
Neiden og Omegn J.F.F | 23 | 24 | 21 | 23 | 91 |
9. | Rolf Johan Heitmann
Alta J.F.F | 22 | 22 | 22 | 24 | 90 |
10. | Mihkkal Ante Oskal
Kautokeino J.F.F | 22 | 22 | 22 | 23 | 89 |
11. | Bent A. Døving
Nordvestlandet L.K. | 23 | 19 | 23 | 23 | 88 |
12. | Gøran Dreyer
Øksnes S.K. | 23 | 21 | 22 | 22 | 88 |
13. | Frode Johansen
Neiden og Omegn J.F.F | 25 | 21 | 20 | 22 | 88 |
14. | Musa Gitau Anderssen
Målselv S.S.K | 25 | 22 | 19 | 22 | 88 |
15. | Jørgen-André Dreyer
Øksnes S.K. | 20 | 22 | 18 | 22 | 82 |
16. | Jim Pedersen
Øksnes S.K. | 22 | 17 | | | 39 |
Klasse B |
1. | Jan Arne Johansen
Målselv S.S.K | 24 | 23 | 22 | 22 | 91 |
2. | Johan Thomas Hætta
Kautokeino J.F.F | 22 | 21 | 23 | 23 | 89 |
Klasse C |
1. | Tarjei Vestjord
Målselv S.S.K | 23 | 20 | 22 | 20 | 85 |
2. | Mats Andreas Buljo
Kautokeino J.F.F | 20 | 22 | 17 | 21 | 80 |
Klasse V55 |
1. | Rune Eggen
Målselv S.S.K | 21 | 21 | 23 | 24 | 89 |
2. | Odd M Hætta
Kautokeino J.F.F | 23 | 23 | 20 | 22 | 88 |
3. | Roger Pedersen
Rana J.F.F | 25 | 25 | 17 | 21 | 88 |
4. | Svein Ole Sandvik
Kautokeino J.F.F | 19 | 19 | 18 | 20 | 76 |
5. | Ivar Hansen
(ingen klubb) | 22 | 18 | 16 | 18 | 74 |
6. | Dan Randa
Alta J.F.F | 18 | 19 | 16 | 20 | 73 |
7. | Per Erling Aune Hansen
Alta J.F.F | 20 | 19 | 16 | 17 | 72 |
Klasse V65 |
1. | Per Jostein Sundet
(ingen klubb) | 23 | 21 | 23 | 19 | 86 |
Klasse V73 |
1. | Reidar Karlsen
Alta J.F.F | 21 | 23 | 23 | 23 | 90 |
2. | Daniel Mikal Oskal
Kautokeino J.F.F | 23 | 22 | 16 | 21 | 82 |