1. juni 2020
Klasse A |
1. | Jørgen Bjørklund
Neiden og Omegn J.F.F | 25 | 23 | 24 | 25 | 97 |
2. | Rolf Johan Heitmann
Alta J.F.F | 24 | 24 | 25 | 24 | 97 |
3. | Hauk Emanuelsen Thyes
Neiden og Omegn J.F.F | 24 | 25 | 23 | 23 | 95 |
4. | Jens Kristian Baustad
Neiden og Omegn J.F.F | 23 | 24 | 24 | 23 | 94 |
5. | Nils Rune Eira
Kautokeino J.F.F | 25 | 23 | 23 | 23 | 94 |
6. | Kjell-Arne Kello
Nedre Glomma S.S.K | 25 | 19 | 24 | 25 | 93 |
7. | Roger Strømeng
Alta J.F.F | 24 | 22 | 21 | 25 | 92 |
8. | Klemet Anders Sara
Kautokeino J.F.F | 22 | 22 | 24 | 24 | 92 |
9. | Jim Pedersen
Øksnes S.K. | 20 | 23 | 22 | 25 | 90 |
Klasse B |
1. | Frode Johansen
Neiden og Omegn J.F.F | 22 | 25 | 25 | 25 | 97 |
2. | Roar Blakstad Helle
Målselv S.S.K | 24 | 25 | 24 | 24 | 97 |
3. | Frank Ole Vars
(ingen klubb) | 22 | 23 | 21 | 23 | 89 |
4. | Gøran Dreyer
Øksnes S.K. | 22 | 20 | 23 | 23 | 88 |
5. | Thorstein Bjørnstad
(ingen klubb) | 24 | 20 | 20 | 23 | 87 |
6. | Michael Eilertsen
Neiden og Omegn J.F.F | 22 | 20 | 19 | 23 | 84 |
7. | Rune Moeggen
Målselv S.S.K | 19 | 21 | 23 | 20 | 83 |
8. | Bjørn Andre Troli
Varanger S.S.K | 22 | 19 | | | 41 |
Klasse C |
1. | Jon Anders Tornensis
Kautokeino J.F.F | 21 | 21 | 22 | 24 | 88 |
2. | Jan Arne Johansen
Målselv S.S.K | 22 | 21 | 25 | 19 | 87 |
3. | Dan Randa
Alta J.F.F | 21 | 23 | 21 | 20 | 85 |
4. | Jan-Håvard Høyer
Alta J.F.F | 20 | 20 | 18 | 21 | 79 |
5. | Magne Hansen
Varanger S.S.K | 17 | 20 | 11 | 17 | 65 |
6. | Per Vidar Klemet Andersen
Alta J.F.F | 18 | 18 | | | 36 |
Klasse K2 |
1. | Beate Abrahamsen
Neiden og Omegn J.F.F | 20 | 22 | 20 | 21 | 83 |
2. | Sunniva Lillesund
Eplerød S.S. | 21 | 17 | 15 | 16 | 69 |
Klasse V55 |
1. | Odd Helge Sukuvara
Varanger S.S.K | 24 | 22 | 24 | 25 | 95 |
2. | Odd M Hætta
Kautokeino J.F.F | 22 | 23 | 22 | 23 | 90 |
3. | Per Erling Aune Hansen
Alta J.F.F | 23 | 22 | 23 | 22 | 90 |
4. | Ivar Heitmann
Alta J.F.F | 21 | 22 | 23 | 22 | 88 |
5. | Sten Are Uglebakken
Alta J.F.F | 22 | 23 | 21 | 22 | 88 |
6. | Svein Ole Sandvik
Kautokeino J.F.F | 22 | 23 | 20 | 22 | 87 |
7. | Rune Eggen
Målselv S.S.K | 21 | 17 | 24 | 20 | 82 |
8. | Jan Hofseth
Varanger S.S.K | 17 | 22 | 22 | 18 | 79 |
9. | Paul Hofseth
Varanger S.S.K | 21 | 16 | 12 | 21 | 70 |
Klasse V65 |
1. | Robert Harald Flatli
Neiden og Omegn J.F.F | 20 | 21 | 22 | 25 | 88 |
2. | Reidar Karlsen
Alta J.F.F | 21 | 21 | 20 | 22 | 84 |
Klasse V73 |
1. | Knut Saxe Kjeldsberg
Alta J.F.F | 22 | 24 | 24 | 23 | 93 |
2. | Daniel Mikal Oskal
Kautokeino J.F.F | 23 | 22 | 22 | 21 | 88 |