3. august 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 08:00 - Bane 1 Kl: 12:02 - Bane 2
|
1 |
Vidar Falldalen |
Løiten J.F.F |
V2 |
2 |
Gunnar Grønnerød |
Kroken J.F.F |
V1 |
3 |
Trine Kjøniksen |
Råde J.F.F |
D55 |
4 |
Birgit Jostad Solbakken |
Biri J.F.F |
D40 |
5 |
Else-Brit Jensen |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D55 |
|
| Lag 2 | Kl: 08:00 - Bane 2 Kl: 12:02 - Bane 1
|
1 |
|
|
|
2 |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
V1 |
3 |
Audun Melkeråen |
Etne J.F.F |
V4 |
4 |
Sonja Johannessen |
Nesodden J.F.F |
D40 |
5 |
Bjarne Jødahl |
Ullensaker J.F.F |
V2 |
|
| Lag 3 | Kl: 08:22 - Bane 1 Kl: 12:24 - Bane 2
|
1 |
Lars Erik Skoglund |
Kroken J.F.F |
V1 |
2 |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
V1 |
3 |
Jon A. Nesland |
Kroken J.F.F |
V2 |
4 |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
V3 |
5 |
Lise Kristin Haugland |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
D55 |
|
| Lag 4 | Kl: 08:22 - Bane 2 Kl: 12:24 - Bane 1
|
1 |
Heidi Cecilie Øverland |
Kroken J.F.F |
D40 |
2 |
Ebel Aslaksen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V4 |
3 |
Finn Øvredal |
Os J.F.L |
V4 |
4 |
Kjell Skoglund |
Kroken J.F.F |
V1 |
5 |
Arild Øvredal |
Os J.F.L |
V3 |
|
| Lag 5 | Kl: 08:44 - Bane 1 Kl: 12:46 - Bane 2
|
1 |
Geir Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
V1 |
2 |
Jan Erik Carlsen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V1 |
3 |
Mette Syvertsen |
Nome J.F.F |
D40 |
4 |
Ståle Midtlid |
Ørskog J.S.S |
V1 |
5 |
Lars Omdal |
Skien J.F.F |
V2 |
|
| Lag 6 | Kl: 08:44 - Bane 2 Kl: 12:46 - Bane 1
|
1 |
Ronny Syversen |
Råde J.F.F |
V3 |
2 |
Hans Pedersen |
Frogn J.F.F |
V5 |
3 |
Gudmund Kalvik Kjøniksen |
Råde J.F.F |
V1 |
4 |
Lise Wold |
Enebakk J.F.F |
D55 |
5 |
Siv Helen Eriksen |
Råde J.F.F |
D40 |
|
| Lag 7 | Kl: 09:06 - Bane 1 Kl: 13:08 - Bane 2
|
1 |
Odd Ivar Kjøniksen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V1 |
2 |
Kjell Arne Haugland |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
V2 |
3 |
Leif Økland |
Nesodden J.F.F |
V1 |
4 |
Svein Brødsjø |
Kroken J.F.F |
V1 |
5 |
Atle Fjellsbø |
Os J.F.L |
V1 |
|
| Lag 8 | Kl: 09:06 - Bane 2 Kl: 13:08 - Bane 1
|
1 |
Sten-Arild Pettersen |
Råde J.F.F |
V3 |
2 |
Aina Halldén |
Ullensaker J.F.F |
D55 |
3 |
Kjell Solhaug |
Råde J.F.F |
V2 |
4 |
Per Arne Benjaminsen |
Kroken J.F.F |
V3 |
5 |
Tor Magne Lohne |
Tørdal J.F.F |
V3 |
|
| Lag 9 | Kl: 09:28 - Bane 1 Kl: 13:30 - Bane 2
|
1 |
Harald Johansen |
Haugesund og Omegn J.F.F |
V2 |
2 |
Olav Løvåsdal |
Kroken J.F.F |
V3 |
3 |
Vidar Tors |
Skien J.F.F |
V3 |
4 |
Oddvar Rogneby |
Krødsherad J.F.F |
V4 |
5 |
Wicky Maria Solvang |
Siljan J.F.F |
D55 |
|
| Lag 10 | Kl: 09:28 - Bane 2 Kl: 13:30 - Bane 1
|
1 |
Vidar Stein Andersen |
Sannidal J.F.F |
V2 |
2 |
Helge Mikalsen |
Jæren J.F.L |
V1 |
3 |
Svein Hansen |
Krødsherad J.F.F |
V1 |
4 |
Jan Erik Eriksen |
Nome J.F.F |
V1 |
5 |
Tove Solheim |
Skien J.F.F |
D40 |
|
| Lag 11 | Kl: 09:50 - Bane 1 Kl: 13:52 - Bane 2
|
1 |
Jon Tore Gravdal |
Trøgstad J.F.F |
V3 |
2 |
Hans Henry Eriksen |
Onsøy J.F.F |
V1 |
3 |
Laila K. Grønbeck Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
D40 |
4 |
Lars Erik Ruud |
Ullensaker J.F.F |
V1 |
5 |
Norolf John Gulbrandsøy |
Os J.F.L |
V5 |
|
| Lag 12 | Kl: 09:50 - Bane 2 Kl: 13:52 - Bane 1
|
1 |
Olaf Steinsland |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
V5 |
2 |
Morten Ettestad |
Drangedal J.F.F |
V1 |
3 |
Jan Erik Lillehol |
Bjørkelangen J.F.F |
V4 |
4 |
Thorfinn Eskild |
Tvedestrand J.F.F |
V5 |
5 |
Arnt Ettestad |
Tørdal J.F.F |
V3 |
|
| Lag 13 | Kl: 10:12 - Bane 1 Kl: 14:14 - Bane 2
|
1 |
Knut P Ettestad |
Drangedal J.F.F |
V4 |
2 |
Halvor Strandene |
Tvedestrand J.F.F |
V4 |
3 |
Johan Emil Skalvik |
Sannidal J.F.F |
V5 |
4 |
Sverre Røed |
Holmestrand S.P.S.J.F |
V3 |
5 |
Idar Fjeldvang |
Forsand J.F.F |
V2 |
|
| Lag 14 | Kl: 10:12 - Bane 2 Kl: 14:14 - Bane 1
|
1 |
Jon Kvilhaugsvik |
Karmøy J.F.N.F |
V4 |
2 |
Oddbjørn Rosset |
Skaun J.F.F |
V5 |
3 |
Raymond Johansson |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V2 |
4 |
Thor-Anders Gjulem |
Eidsberg J.F.F |
V3 |
5 |
Tore Øygarden |
Kroken J.F.F |
V2 |
|
| Lag 15 | Kl: 10:34 - Bane 1 Kl: 14:36 - Bane 2
|
1 |
Anita Thøgersen |
Ullensaker J.F.F |
D55 |
2 |
Raymond Price |
Ullensaker J.F.F |
V2 |
3 |
Lene Marie Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
D40 |
4 |
Eivind Lageraaen |
Askim og Omegn J.F.F |
V5 |
5 |
Frank Stokkebæk |
Askim og Omegn J.F.F |
V2 |
|
| Lag 16 | Kl: 10:34 - Bane 2 Kl: 14:36 - Bane 1
|
1 |
Anne Marit Sundberg |
Ådal J.F.F |
D55 |
2 |
Kari Hovind |
Nesodden J.F.F |
D40 |
3 |
Jan Ihleby |
Råde J.F.F |
V4 |
4 |
Audun Nordland |
Åsane J.F.F |
V1 |
5 |
|
|
|
|
| Lag 17 | Kl: 10:56 - Bane 1 Kl: 14:58 - Bane 2
|
1 |
Harald Flaen |
Songdalen J.F.F |
V1 |
2 |
Arild Rasmussen |
Songdalen J.F.F |
V1 |
3 |
Alf J Jørgensen |
Vennesla J.S.P.F.F |
V1 |
4 |
Gro Stene |
Eidsberg J.F.F |
D55 |
5 |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
D40 |
|
| Lag 18 | Kl: 10:56 - Bane 2 Kl: 14:58 - Bane 1
|
1 |
Jan Sigurd Foss |
Oslo J.F.F |
V5 |
2 |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
V4 |
3 |
Rolf Tore Berntsen |
Biri J.F.F |
V2 |
4 |
Leiv Fremmersvik |
Vindafjord J.F.L |
V1 |
5 |
Kjell Wattum |
Enebakk J.F.F |
V5 |
|
| Lag 19 | Kl: 11:18 - Bane 1 Kl: 15:20 - Bane 2
|
1 |
Axel Nielsen |
Eid J.F.L |
V1 |
2 |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
V4 |
3 |
Bjarne Sagebakken |
Os J.F.L |
V3 |
4 |
Sverre Kråkenes |
Os J.F.L |
V5 |
5 |
Arnold Sundt |
Songdalen J.F.F |
V2 |
|
| Lag 20 | Kl: 11:18 - Bane 2 Kl: 15:20 - Bane 1
|
1 |
Bjørn Haug |
Enebakk J.F.F |
V4 |
2 |
Tore Moen |
Krødsherad J.F.F |
V4 |
3 |
Reidar Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
V1 |
4 |
Pål Roy Rolland |
Songdalen J.F.F |
V1 |
5 |
Rolf Wiig |
Songdalen J.F.F |
V2 |
|
| Lag 21 | Kl: 11:40 - Bane 1 Kl: 15:42 - Bane 2
|
1 |
Roy Zakariassen |
Råde J.F.F |
V1 |
2 |
|
|
|
3 |
Thor Bratlie |
Frogn J.F.F |
V5 |
4 |
Johan Sikkeland |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V2 |
5 |
Kjell Axelsen |
Songdalen J.F.F |
V1 |
|
| Lag 22 | Kl: 11:40 - Bane 2 Kl: 15:42 - Bane 1
|
1 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V2 |
2 |
Willy Johannessen |
Nesodden J.F.F |
V2 |
3 |
Dag Østrem |
Lindesnes J.F.F |
V1 |
4 |
Bjørn Kristiansen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V2 |
5 |
Carl Arvid Christiansen |
Vestby J.F.F |
V3 |