www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Levanger J.F.L
 
NM Leirduesti - Levanger J.F.L
8. til 13. juli 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 22 09.07.2019 kl 10:00
1 Per Erik Næss Malvik J.F.F D2
2 Henrik Brøseth Malvik J.F.F C
3      
4      
5 Roar Ingve Døving Valldal J.F.F B
 
Lag 23 09.07.2019 kl 10:10
1      
2 Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
3 Morten Ekeberg Båstad Grunneier J.F.F C
4 Inge Myklebust Solemskogen J.F.F C
5      
 
Lag 34 09.07.2019 kl 12:00
1      
2 Tommy M Mortensen Målselv J.F.F C
3 Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
4 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
5      
 
Lag 37 09.07.2019 kl 12:30
1      
2      
3 Per Øyvind Torvik Meraker J.F.F C
4 Sander Kvåle Levanger J.F.L C
5 Andreas Saksvoll Levanger J.F.L D2
 
Lag 40 09.07.2019 kl 13:00
1 Ulf Boger Målselv J.F.F B
2 Sverre Ekli Nidaros J.S.K E2
3 Håkon Mjømen Verdal J.F.F B
4 Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F C
5      
 
Lag 41 09.07.2019 kl 13:10
1 Johnny Rønning Rønning Klinga J.F.F C
2 Jan aage Hoddø Klinga J.F.F C
3 Kjetil Nordfjellmark Bårdevik Klinga J.F.F C
4 Svein Aksel Modell Klinga J.F.F C
5 Thobias Jensen Klinga J.F.F C
 
Lag 42 09.07.2019 kl 13:20
1      
2      
3 Lars inge Arnø Klinga J.F.F C
4 Ola Sigurd Stensen Klinga J.F.F C
5 Bjørnar Øvereng Overhalla J.F.F C
 
Lag 43 09.07.2019 kl 13:30
1 Sondre Digene Sørskogbygda J.S.K C
2 Nils Harald Huset Værnes J.S.K C
3 Tore Rønsåsbjørg Værnes J.S.K C
4      
5      
 
Lag 46 09.07.2019 kl 14:00
1      
2 Vidar Almlid Beitstad J.S.K C
3      
4      
5      
 
Lag 48 09.07.2019 kl 14:20
1      
2 Dina Kulsli Verdal J.F.F C
3 Hilde Kristine Nymoen Verdal J.F.F F
4 Trond Vaterholm Verdal J.F.F C
5      
 
Lag 49 09.07.2019 kl 14:30
1      
2      
3      
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5      
 
Lag 63 10.07.2019 kl 10:00
1 Karl Jordan Hamarøy J.F.F E2
2 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
3 Geir Lasse Aune Trondheim J.F.F B
4 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
5 Ole Smevoll Rindal J.F.L B
 
Lag 64 10.07.2019 kl 10:10
1      
2 Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
3 Simon Sommerfeld Os J.F.L C
4 Raymond Skaar Os J.F.L C
5 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 65 10.07.2019 kl 10:20
1      
2 Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
3 Fredrick Gustavsen Trysil J.F.F B
4 Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
5 Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
 
Lag 66 10.07.2019 kl 10:30
1      
2 Steinar Gjerde Samnanger J.F.L B
3 Bjarte Linga Samnanger J.F.L A
4 Lars Dalatun Øystese J.F.L A
5 Andor Helgheim Øystese J.F.L B
 
Lag 67 10.07.2019 kl 10:40
1 Knut Strand Orkla J.F.F B
2 Mikkel Helgesen Øystese J.F.L C
3 Rolf Aune Orkla J.F.F A
4 Olav Vidar Melstveit Øystese J.F.L B
5 Alf Otto Skar Steinkjer J.F.F E2
 
Lag 68 10.07.2019 kl 10:50
1 Stian Bjørklund Ullensaker J.F.F B
2 Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F B
3 Ina Marie Hemstad Skjeberg og Omegn J.F.F F
4 Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
5 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
 
Lag 69 10.07.2019 kl 11:00
1 Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
2 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
3 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D1
4 Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F D2
5 Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F D1
 
Lag 70 10.07.2019 kl 11:10
1 Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F C
2 Stig Zachariassen Narvik og Omegn J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 71 10.07.2019 kl 11:20
1 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
2 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
3 Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
4      
5      
 
Lag 72 10.07.2019 kl 11:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 73 10.07.2019 kl 11:40
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 74 10.07.2019 kl 11:50
1      
2 Tor Åge Reitan Verdal J.F.F B
3 Christoffer Sørheim Øystese J.F.L C
4 Heine Dalatun Øystese J.F.L B
5 Magnar Dalatun Øystese J.F.L B
 
Lag 75 10.07.2019 kl 12:00
1      
2      
3      
4 Stig Rune Nørbech Kristiansund og Nordmøre J.F.F C
5 Arnt-Erik Flydahl Åndalsnes og Omegn J.F.F C
 
Lag 76 10.07.2019 kl 12:10
1 Stian Lassen Mosvik J.F.F C
2 Jon Olav Helden Verdal J.F.F D2
3 Bjørnar Melby Verdal J.F.F A
4 Mathias Indal Verdal J.F.F D2
5 Arve Melby Verdal J.F.F E1
 
Lag 78 10.07.2019 kl 12:30
1 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
2 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
3 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
4 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
5      
 
Lag 80 10.07.2019 kl 12:50
1      
2 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
3 Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C
4      
5      
 
Lag 81 10.07.2019 kl 13:00
1 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
2 Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
3 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
4 Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F C
5 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 88 10.07.2019 kl 14:10
1 Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F B
2 Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
3 Sindre Buan Steinkjer J.F.F C
4      
5 Kasper Slettan Tynset J.F.F B
 
Lag 90 10.07.2019 kl 14:30
1      
2 Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 98 11.07.2019 kl 09:10
1 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
2 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
3 Ole Kristian Stene Falch Steinkjer J.F.F B
4 Niels Arvid Sletterød Steinkjer J.F.F E1
5 Stig Bratli Steinkjer J.F.F C
 
Lag 99 11.07.2019 kl 09:20
1 Mikael Østensen Bodø J.F.F B
2 Johan Hermstad Rennebu J.F.F D2
3 Torbjørn Hermstad Rennebu J.F.F B
4 Trond-Brage Kosberg Rennebu J.F.F B
5 Endre Kosberg Rennebu J.F.F A
 
Lag 100 11.07.2019 kl 09:30
1      
2 Stig Smistad Nidaros J.S.K A
3 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
4      
5 Geir Lyngvær Gjemnes J.F.F A
 
Lag 107 11.07.2019 kl 10:40
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
2 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
3 Nicolai Wagner Sandefjord J.F.F D2
4 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
5 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
 
Lag 108 11.07.2019 kl 10:50
1 Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
2 Hanne Dalen Kroken J.F.F F1
3 Jon A. Nesland Kroken J.F.F E1
4 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
5 Sverre Andreas Hamre Nes J.F.F B
 
Lag 109 11.07.2019 kl 11:00
1 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
5 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 110 11.07.2019 kl 11:10
1 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
2 Frode Bjervamoen Skien J.F.F B
3 Sondre Bohlin Skien J.F.F B
4 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F B
5 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1
 
Lag 111 11.07.2019 kl 11:20
1 Terje Gresdahl Rennebu J.F.F C
2 Jan Gunnar Pedersen Bjørkelangen J.F.F C
3 Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D1
4 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
5 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
 
Lag 112 11.07.2019 kl 11:30
1 Nikolai Torp Skogen J.S.K A
2 John Arne Torp Skogen J.S.K D2
3      
4      
5      
 
Lag 113 11.07.2019 kl 11:40
1 Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
2 Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
3 Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
4 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
5 Bjørn Johansen Rana J.F.F B
 
Lag 114 11.07.2019 kl 11:50
1 Geir Walland Karmøy J.F.N.F B
2 Geir Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F B
3 Jon Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F E2
4 Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
5 Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
 
Lag 115 11.07.2019 kl 12:00
1 Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
2 Bjørn Trydal Trysil J.F.F A
3 Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
4 Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F A
5 Geirr Botnmark Narvik og Omegn J.F.F E1
 
Lag 116 11.07.2019 kl 12:10
1 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
2 Bård Thuve Løiten J.F.F A
3 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
4 Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F C
5 Frode Sneve Strand Bardu J.F.F C
 
Lag 117 11.07.2019 kl 12:20
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 118 11.07.2019 kl 12:30
1      
2 Martin Røsaker Skien J.F.F D2
3 Magne Gåsvand Rindal J.F.L A
4      
5 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
 
Lag 119 11.07.2019 kl 12:40
1      
2      
3      
4 Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
5 Ole Furu Sunndal J.F.F B
 
Lag 120 11.07.2019 kl 12:50
1      
2 Kai Arne Skreden Fron J.F.F C
3 Per Arne Ånonli Korgen og Hemnes J.F.F C
4      
5      
 
Lag 121 11.07.2019 kl 13:00
1 Jens Kristian Baustad Sør-Varanger J.F.F B
2 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
3 Aleksander Sagmo Levanger J.F.L B
4 Geir Hammer Sunndal J.F.F B
5 Jostein Vibstad Klinga J.F.F E1
 
Lag 122 11.07.2019 kl 13:10
1 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
2 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
3 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
4 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
5 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
 
Lag 123 11.07.2019 kl 13:20
1 Kim Andre Bjørnstad Løiten J.F.F A
2 Vegar Kveum Sel J.F.F B
3 Håkon Kveum Sel J.F.F A
4 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
5 Jan Magne Bjørnstad Løiten J.F.F B
 
Lag 124 11.07.2019 kl 13:30
1 Bente Helgesen Tynset J.F.F F
2 Ivan K Kleven Fauske og Sørfold J.F.F C
3 Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F C
4 Bård Grøtting Alvdal J.F.F B
5 Mathias Brennhaug Tynset J.F.F C
 
Lag 125 11.07.2019 kl 13:40
1 Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F C
2 Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
3 Asle Malvik Beitstad J.S.K C
4 Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F A
5 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
 
Lag 126 11.07.2019 kl 13:50
1 Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
2 Aina Halldén Ullensaker J.F.F F
3 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
4 Henning Løkken Alvdal J.F.F C
5      
 
Lag 127 11.07.2019 kl 14:00
1 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
2 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
3 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K F1
4 Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
5 Børre Børresen Tynset J.F.F E2
 
Lag 128 11.07.2019 kl 14:10
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
3 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
4 Ola Hegge Steinkjer J.F.F C
5 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
 
Lag 129 11.07.2019 kl 14:20
1      
2      
3 Zain Rage Stavanger og Rogaland J.F.F B
4 Henriette Schibstad Stavanger og Rogaland J.F.F F
5      
 
Lag 130 11.07.2019 kl 14:30
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
4 Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F A
5 Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
 
Lag 133 11.07.2019 kl 15:00
12.07.2019 kl 08:20
1 Roger Pedersen Rana J.F.F E1
2 Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F B
3 Harald Hindrumsen Korgen og Hemnes J.F.F E1
4 Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
5 Christian Sagmo Overhalla J.F.F B
 
Lag 143 12.07.2019 kl 10:00
1 Henning Haugen Hedrum J.F.L A
2 Erling Westgård Nidaros J.S.K B
3 Lennart Larsen Fauske og Sørfold J.F.F B
4 Elise Larsen Fauske og Sørfold J.F.F D2
5 Even André Kammen Gjemnes J.F.F B
 
Lag 146 12.07.2019 kl 10:30
1 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
2 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
3 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
4 Sveinung Lien Etne J.F.F B
5 Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E1
 
Lag 148 12.07.2019 kl 10:50
1      
2      
3      
4      
5 Stian Tollefsen Åmot J.F.F A
 
Lag 149 12.07.2019 kl 11:00
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
3 Tage Billingsø Eidskog J.F.F E1
4 Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog J.F.F F1
5 Roger Granli Stange J.F.F B
 
Lag 150 12.07.2019 kl 11:10
1 Kenth Nilsen Tvedestrand J.F.F B
2 John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
3 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
4 Tor Kristian Bratberg Bodø J.F.F C
5 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
 
Lag 151 12.07.2019 kl 11:20
1 Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F D2
2 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
3 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
4 Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F D2
5 Robert Syversen Åmot J.F.F B
 
Lag 152 12.07.2019 kl 11:30
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
2 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
3 Anders Bjørkli Kongsvinger J.F.F B
4 Thea Vestli Eidskog J.F.F F
5 Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
 
Lag 153 12.07.2019 kl 11:40
1      
2 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
3 Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
4 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F B
5 Erlend Våga Fløttum Melhus J.F.F B
 
Lag 154 12.07.2019 kl 11:50
1 Terje Flemmen Gjemnes J.F.F B
2 Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
3 Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F E1
4 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F A
5 Bjørn Olav Lein Melhus J.F.F E2
 
Lag 155 12.07.2019 kl 12:00
1 Tine Raisbæk Hedrum J.F.L F
2 Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F B
3 Per Østigård Tynset J.F.F E1
4 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
5 Hans Lindvard Tryterud Sokna J.F.F A
 
Lag 156 12.07.2019 kl 12:10
1 Tommy Andersen Siljan J.F.F A
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
3 Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
4 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
5 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 157 12.07.2019 kl 12:20
1 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
2 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F A
3 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
4 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
5 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
 
Lag 158 12.07.2019 kl 12:30
1 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
2 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
3 Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
4 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
5 Eirik Nordbø Karmøy J.F.N.F A
 
Lag 159 12.07.2019 kl 12:40
1 Mats Martin Johannes Emilsson Jæren J.F.L C
2 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
3 Thomas Lien Etne J.F.F D2
4 Line Søiland Jæren J.F.L F
5 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
 
Lag 160 12.07.2019 kl 12:50
1 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
2 Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
3 Harald Haugom Sannidal J.F.F A
4 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
5 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 161 12.07.2019 kl 13:00
1 Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
2 Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
3 Arne Johannesen Stavanger og Rogaland J.F.F E1
4 Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
5 Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
 
Lag 162 12.07.2019 kl 13:10
1 Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F B
2 Ronny Olafsen Løiten J.F.F A
3 Stian Eikåsen Jæren J.F.L A
4 Kjell Nicolaisen Siljan J.F.F E1
5 Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
 
Lag 163 12.07.2019 kl 13:20
1 Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F B
2 Henning Loe Nidaros J.S.K A
3      
4 Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L F1
5 Henning Solem Hedrum J.F.L A
 
Lag 164 12.07.2019 kl 13:30
1 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F A
2 Rolf Inge Haugholt Sannidal J.F.F B
3 Henning Øygarden Kroken J.F.F B
4 Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F B
5 Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
 
Lag 165 12.07.2019 kl 13:40
1 Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F B
2 Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F F
3 Knut Arne Antonsen Løiten J.F.F B
4 Sindre Astad Gjemnes J.F.F D2
5 Johan Harstad Gjemnes J.F.F B
 
Lag 166 12.07.2019 kl 13:50
1 Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F B
2 Jimmy Lungström Bømlo J.F.L B
3 Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
4 Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
5 Helge Rønning Tynset J.F.F B
 
Lag 167 12.07.2019 kl 14:00
1 Frank Våden Rennebu J.F.F B
2 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
3 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
4 Espen Luka Ørskog J.S.S B
5 Svein Tore Nordgaard Gjemnes J.F.F C
 
Lag 168 12.07.2019 kl 14:10
1 Erik Larsen Tynset J.F.F E1
2 Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F B
3 Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
4 Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F C
5 Bjørn Børresen Tynset J.F.F B
 
Lag 169 12.07.2019 kl 14:20
1 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
2 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
3 Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
4 Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F C
5 Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
 
Lag 170 12.07.2019 kl 14:30
1 Ola Eirik Bolme Rindal J.F.L A
2 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
3 Jan Kåre H. Tveter Mo J.F.F Nord-Odal C
4 Bjørn Moe Mo J.F.F Nord-Odal B
5 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
 
Lag 220 Reservert arrangør
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)