www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Levanger J.F.L
 
NM Leirduesti - Levanger J.F.L
8. til 13. juli 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 118
Navn Klubb Klasse
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
Aleksander Sagmo Levanger J.F.L B
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F B
Anders Bjørkli Kongsvinger J.F.F B
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
Arne Johannesen Stavanger og Rogaland J.F.F E1
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Bjørn Moe Mo J.F.F Nord-Odal B
Bård Grøtting Alvdal J.F.F B
Bård Thuve Løiten J.F.F A
Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K F1
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F A
Erling Westgård Nidaros J.S.K B
Espen Luka Ørskog J.S.S B
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Frank Våden Rennebu J.F.F B
Frode Bjervamoen Skien J.F.F B
Geir Hammer Sunndal J.F.F B
Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L F1
Hans Lindvard Tryterud Sokna J.F.F A
Harald Hindrumsen Korgen og Hemnes J.F.F E1
Henning Haugen Hedrum J.F.L A
Henning Loe Nidaros J.S.K A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Håkon Kveum Sel J.F.F A
Ingrid M.v Hanssen Andøy J.F.F F
Ivan K Kleven Fauske og Sørfold J.F.F C
Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F B
Jan Kåre H. Tveter Mo J.F.F Nord-Odal C
Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Jim-Roger Haugnes Andøy J.F.F C
Jimmy Lungström Bømlo J.F.L B
Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
Johan Harstad Gjemnes J.F.F B
John Arne Torp Skogen J.S.K D2
Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F B
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F C
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jostein Vibstad Klinga J.F.F E1
Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
Kai Arne Skreden Fron J.F.F C
Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F C
Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F B
Kasper Slettan Tynset J.F.F B
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F B
Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F C
Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F C
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
Martin Røsaker Skien J.F.F D2
Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
Nikolai Torp Skogen J.S.K A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F B
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
Ole Furu Sunndal J.F.F B
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog J.F.F F1
Roger Granli Stange J.F.F B
Roger Pedersen Rana J.F.F E1
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F A
Sindre Astad Gjemnes J.F.F D2
Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Stig Smistad Nidaros J.S.K A
Svein Tore Nordgaard Gjemnes J.F.F C
Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F C
Tage Billingsø Eidskog J.F.F E1
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
Thea Vestli Eidskog J.F.F F
Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F B
Tine Raisbæk Hedrum J.F.L F
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
Tommy Andersen Siljan J.F.F A
Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
Tor Kristian Bratberg Bodø J.F.F C
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F A
Ulf Boger Målselv J.F.F B
Vegar Kveum Sel J.F.F B
Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F B
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F F
Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)