www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Levanger J.F.L
 
NM Leirduesti - Levanger J.F.L
8. til 13. juli 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 334
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
Aina Halldén Ullensaker J.F.F F
Aleksander Sagmo Levanger J.F.L B
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
Alf Otto Skar Steinkjer J.F.F E2
Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F B
Anders Bjørkli Kongsvinger J.F.F B
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
Andor Helgheim Øystese J.F.L B
Andreas Saksvoll Levanger J.F.L D2
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
Arne Johannesen Stavanger og Rogaland J.F.F E1
Arnt-Erik Flydahl Åndalsnes og Omegn J.F.F C
Arve Melby Verdal J.F.F E1
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
Asle Malvik Beitstad J.S.K C
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bente Helgesen Tynset J.F.F F
Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
Bjarte Linga Samnanger J.F.L A
Bjørn Olav Lein Melhus J.F.F E2
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Bjørn Børresen Tynset J.F.F B
Bjørn Johansen Rana J.F.F B
Bjørn Moe Mo J.F.F Nord-Odal B
Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
Bjørn Trydal Trysil J.F.F A
Bjørnar Melby Verdal J.F.F A
Bjørnar Øvereng Overhalla J.F.F C
Bård Grøtting Alvdal J.F.F B
Bård Thuve Løiten J.F.F A
Børre Børresen Tynset J.F.F E2
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Christian Sagmo Overhalla J.F.F B
Christoffer Sørheim Øystese J.F.L C
Dina Kulsli Verdal J.F.F C
Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F B
Eirik Nordbø Karmøy J.F.N.F A
Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F B
Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K F1
Elise Larsen Fauske og Sørfold J.F.F D2
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Endre Kosberg Rennebu J.F.F A
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
Erik Larsen Tynset J.F.F E1
Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F A
Erlend Våga Fløttum Melhus J.F.F B
Erling Westgård Nidaros J.S.K B
Espen Luka Ørskog J.S.S B
Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F D2
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
Even André Kammen Gjemnes J.F.F B
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Frank Våden Rennebu J.F.F B
Fredrick Gustavsen Trysil J.F.F B
Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F D1
Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D1
Frode Sneve Strand Bardu J.F.F C
Frode Bjervamoen Skien J.F.F B
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F B
Geir Lasse Aune Trondheim J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Hammer Sunndal J.F.F B
Geir Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F B
Geir Lyngvær Gjemnes J.F.F A
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Geir Walland Karmøy J.F.N.F B
Geirr Botnmark Narvik og Omegn J.F.F E1
Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L F1
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Hanne Dalen Kroken J.F.F F1
Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
Hans Lindvard Tryterud Sokna J.F.F A
Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
Harald Haugom Sannidal J.F.F A
Harald Hindrumsen Korgen og Hemnes J.F.F E1
Heine Dalatun Øystese J.F.L B
Helge Rønning Tynset J.F.F B
Henning Haugen Hedrum J.F.L A
Henning Loe Nidaros J.S.K A
Henning Løkken Alvdal J.F.F C
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Henning Øygarden Kroken J.F.F B
Henriette Schibstad Stavanger og Rogaland J.F.F F
Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
Henrik Brøseth Malvik J.F.F C
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
Hilde Kristine Nymoen Verdal J.F.F F
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Håkon Kveum Sel J.F.F A
Håkon Mjømen Verdal J.F.F B
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Håvard Vean Aure J.F.F E2
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
Ina Marie Hemstad Skjeberg og Omegn J.F.F F
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F C
Inge Myklebust Solemskogen J.F.F C
Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
Ivan K Kleven Fauske og Sørfold J.F.F C
Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F B
Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
Jan Gunnar Pedersen Bjørkelangen J.F.F C
Jan Kåre H. Tveter Mo J.F.F Nord-Odal C
Jan Magne Bjørnstad Løiten J.F.F B
Jan aage Hoddø Klinga J.F.F C
Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
Jens Kristian Baustad Sør-Varanger J.F.F B
Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Jimmy Lungström Bømlo J.F.L B
Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
Johan Harstad Gjemnes J.F.F B
Johan Hermstad Rennebu J.F.F D2
John Arne Torp Skogen J.S.K D2
John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
Johnny Rønning Rønning Klinga J.F.F C
Jon A. Nesland Kroken J.F.F E1
Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F B
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D1
Jon Olav Helden Verdal J.F.F D2
Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F A
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
Jon Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F E2
Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F C
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jostein Vibstad Klinga J.F.F E1
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
Kai Arne Skreden Fron J.F.F C
Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F C
Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F B
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
Karl Jordan Hamarøy J.F.F E2
Kasper Slettan Tynset J.F.F B
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kenth Nilsen Tvedestrand J.F.F B
Kim Andre Bjørnstad Løiten J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F B
Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F C
Kjell Nicolaisen Siljan J.F.F E1
Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
Kjetil Nordfjellmark Bårdevik Klinga J.F.F C
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Arne Antonsen Løiten J.F.F B
Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Strand Orkla J.F.F B
Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F B
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
Lars inge Arnø Klinga J.F.F C
Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F C
Lars Dalatun Øystese J.F.L A
Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
Lennart Larsen Fauske og Sørfold J.F.F B
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Line Søiland Jæren J.F.L F
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
Magnar Dalatun Øystese J.F.L B
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magne Gåsvand Rindal J.F.L A
Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
Martin Røsaker Skien J.F.F D2
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F C
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F D2
Mathias Indal Verdal J.F.F D2
Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
Mats Martin Johannes Emilsson Jæren J.F.L C
Mikael Østensen Bodø J.F.F B
Mikkel Helgesen Øystese J.F.L C
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
Morten Ekeberg Båstad Grunneier J.F.F C
Nicolai Wagner Sandefjord J.F.F D2
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
Niels Arvid Sletterød Steinkjer J.F.F E1
Nikolai Torp Skogen J.S.K A
Nils Harald Huset Værnes J.S.K C
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F C
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ola Eirik Bolme Rindal J.F.L A
Ola Sigurd Stensen Klinga J.F.F C
Ola Hegge Steinkjer J.F.F C
Olav Vidar Melstveit Øystese J.F.L B
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F E1
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F B
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Ole Kristian Stene Falch Steinkjer J.F.F B
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Furu Sunndal J.F.F B
Ole Smevoll Rindal J.F.L B
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
Per Arne Ånonli Korgen og Hemnes J.F.F C
Per Erik Næss Malvik J.F.F D2
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Per Øyvind Torvik Meraker J.F.F C
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Østigård Tynset J.F.F E1
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F B
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F D2
Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog J.F.F F1
Raymond Skaar Os J.F.L C
Roar Ingve Døving Valldal J.F.F B
Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E1
Robert Syversen Åmot J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F B
Roger Pedersen Rana J.F.F E1
Rolf Inge Haugholt Sannidal J.F.F B
Rolf Aune Orkla J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Ronny Olafsen Løiten J.F.F A
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Sander Kvåle Levanger J.F.L C
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F A
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
Simon Sommerfeld Os J.F.L C
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sindre Astad Gjemnes J.F.F D2
Sindre Buan Steinkjer J.F.F C
Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Sondre Digene Sørskogbygda J.S.K C
Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C
Steinar Gjerde Samnanger J.F.L B
Stian Bjørklund Ullensaker J.F.F B
Stian Eikåsen Jæren J.F.L A
Stian Lassen Mosvik J.F.F C
Stian Tollefsen Åmot J.F.F A
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
Stig Rune Nørbech Kristiansund og Nordmøre J.F.F C
Stig Bratli Steinkjer J.F.F C
Stig Smistad Nidaros J.S.K A
Stig Zachariassen Narvik og Omegn J.F.F B
Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
Svein Aksel Modell Klinga J.F.F C
Svein Tore Nordgaard Gjemnes J.F.F C
Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Sveinung Lien Etne J.F.F B
Sverre Andreas Hamre Nes J.F.F B
Sverre Ekli Nidaros J.S.K E2
Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F C
Tage Billingsø Eidskog J.F.F E1
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
Terje Flemmen Gjemnes J.F.F B
Terje Gresdahl Rennebu J.F.F C
Thea Vestli Eidskog J.F.F F
Thobias Jensen Klinga J.F.F C
Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
Thomas Lien Etne J.F.F D2
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tine Raisbæk Hedrum J.F.L F
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy M Mortensen Målselv J.F.F C
Tommy Andersen Siljan J.F.F A
Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F A
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Tor Kristian Bratberg Bodø J.F.F C
Tor Åge Reitan Verdal J.F.F B
Torbjørn Hermstad Rennebu J.F.F B
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Rønsåsbjørg Værnes J.S.K C
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F C
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F A
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Trond-Brage Kosberg Rennebu J.F.F B
Trond Vaterholm Verdal J.F.F C
Ulf Boger Målselv J.F.F B
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
Vegar Kveum Sel J.F.F B
Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F B
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vidar Almlid Beitstad J.S.K C
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F B
Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F F
Zain Rage Stavanger og Rogaland J.F.F B
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)