www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Skjeberg og Omegn J.F.F
 
Påskekarusellen - Skjeberg og Omegn J.F.F
22. april 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
3 Petter Svanevik Borge J.F.F C
4 Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
5 Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F F
 
Lag 2
1 Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
2 Linn Monica Pålerud Råde J.F.F F
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F1
5      
 
Lag 3
1 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F E1
2 Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C
3 Ebel Aslaksen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
4 Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B
5 Christoffer Holt Hvaler J.F.F B
 
Lag 4
1      
2 Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F E2
3 Roger Andreassen Onsøy J.F.F E2
4 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
5 Bjørn Berg Onsøy J.F.F E2
 
Lag 5
1 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
2 Hans Petter Holme Onsøy J.F.F C
3 Solveig Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F D1
4 Tore Paulsen Eidsberg J.F.F E1
5 Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
 
Lag 6
1 Thomas Paulsen Onsøy J.F.F C
2 Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
3 Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B
4 Knut Haugen Svinndal J.F.F A
5 Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
 
Lag 7
1 Ronny Syversen Råde J.F.F E2
2 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
3 Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F B
4 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
5 Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
 
Lag 8
1 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
2 Hans Pedersen Frogn J.F.F E2
3 Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D1
4 Christoffer Westreng Hvaler J.F.F C
5 Lise Wold Enebakk J.F.F E1
 
Lag 9
1 Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
2 Patrik Dahlstrøm Hvaler J.F.F D1
3 Morten Grefslie Eidsberg J.F.F B
4 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
5 Espen Dahlstrøm Hvaler J.F.F C
 
Lag 10
1 Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
2 Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B
3 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
4 Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
5 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
 
Lag 11
1 Thor-Anders Gjulem Eidsberg J.F.F E2
2 Jon Fredrik Vesteng Trøgstad J.F.F D2
3 Karianne Lund Lier Onsøy J.F.F F
4 Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A
5 Trine Kjøniksen Råde J.F.F F1
 
Lag 12
1 Geir Guldhaug Onsøy J.F.F E1
2 Sjur Anders Sandvig Råde J.F.F D1
3 Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F B
4 William Karlsen Skjeberg og Omegn J.F.F D1
5 Ola Andre Bergerud Skjeberg og Omegn J.F.F D1
 
Lag 13
1      
2 Kjell Magnus Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F C
3 Lasse Lier Onsøy J.F.F B
4 Tom-Erik Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F B
5 Monrad Uvaag Askim og Omegn J.F.F A
 
Lag 14
1      
2 Bjørn Willy Abrahamsen Onsøy J.F.F B
3 Andreas Tveter Nilsen Skjeberg og Omegn J.F.F B
4 Steinar Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F E1
5 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)