www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Skjeberg og Omegn J.F.F
 
Påskekarusellen - Skjeberg og Omegn J.F.F
22. april 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 67
Navn Klubb Klasse Startnr
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D144
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D149
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B1
Andreas Tveter Nilsen Skjeberg og Omegn J.F.F B68
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B34
Bjørn Willy Abrahamsen Onsøy J.F.F B67
Bjørn Berg Onsøy J.F.F E220
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
Christoffer Holt Hvaler J.F.F B15
Christoffer Westreng Hvaler J.F.F C39
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B2
Ebel Aslaksen Sarpsborg og Omegn J.F.F E213
Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F F5
Espen Dahlstrøm Hvaler J.F.F C45
Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D138
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F E156
Geir Lindem Råde J.F.F A
Gudmund Kalvik Kjøniksen Råde J.F.F E1
Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E127
Hans Petter Holme Onsøy J.F.F C22
Hans Pedersen Frogn J.F.F E237
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B28
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B48
John Egil Stanes Eidsberg J.F.F E111
Jon Fredrik Vesteng Trøgstad J.F.F D252
Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E219
Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F B33
Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C12
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D135
Karianne Lund Lier Onsøy J.F.F F53
Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C4
Kjell Magnus Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F C62
Knut Haugen Svinndal J.F.F A29
Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F B58
Lasse Lier Onsøy J.F.F B63
Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C6
Linn Monica Pålerud Råde J.F.F F7
Lise Wold Enebakk J.F.F E140
Monrad Uvaag Askim og Omegn J.F.F A65
Morten Grefslie Eidsberg J.F.F B43
Ola Andre Bergerud Skjeberg og Omegn J.F.F D160
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B30
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A21
Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A54
Patrik Dahlstrøm Hvaler J.F.F D142
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B50
Petter Svanevik Borge J.F.F C3
Roger Andreassen Onsøy J.F.F E218
Ronny Lund Eidsberg J.F.F A41
Ronny Syversen Råde J.F.F E231
Rune Aukland Eidsberg J.F.F A46
Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F19
Sjur Anders Sandvig Råde J.F.F D157
Solveig Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F D123
Steinar Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F E1
Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F E217
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C32
Thomas Paulsen Onsøy J.F.F C26
Thor-Anders Gjulem Eidsberg J.F.F E251
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B47
Tom-Erik Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F B64
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B25
Tore Paulsen Eidsberg J.F.F E124
Trine Kjøniksen Råde J.F.F F155
Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B14
William Karlsen Skjeberg og Omegn J.F.F D159
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E236


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)