20. april 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 09:00 - Bane 1
|
1 |
Anders Rånes Jensen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
2 |
Bjørn Ingar Linnerud |
Askim og Omegn J.F.F |
A |
3 |
Petter Svanevik |
Borge J.F.F |
C |
4 |
Helene Louise Mathisen Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
F |
5 |
Thomas Paulsen |
Onsøy J.F.F |
C |
|
| Lag 2 | Kl: 09:20 - Bane 1
|
1 |
Tom Morten Opheim |
Trøgstad J.F.F |
B |
2 |
Jørgen Kristoffersen |
Råde J.F.F |
C |
3 |
Sjur Anders Sandvig |
Råde J.F.F |
D1 |
4 |
Anders Opheim |
Trøgstad J.F.F |
D1 |
5 |
Kenneth Hanssen |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
|
| Lag 3 | Kl: 09:40 - Bane 1
|
1 |
Kristian Andre Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
B |
2 |
Gudmund Kalvik Kjøniksen |
Råde J.F.F |
E1 |
3 |
Solveig Rivera-Høgberg |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
D1 |
4 |
Jarle Mellemsæther |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
5 |
Per Kristian Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
|
| Lag 4 | Kl: 10:00 - Bane 1
|
1 |
Daniel Gjerløv |
Onsøy J.F.F |
D2 |
2 |
Kjell Wattum |
Enebakk J.F.F |
E2 |
3 |
Jostein Skjelin |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
4 |
Trine Kjøniksen |
Råde J.F.F |
F1 |
5 |
Tor Erik Nilsen |
Svinndal J.F.F |
B |
|
| Lag 5 | Kl: 10:20 - Bane 1
|
1 |
Dan Martin Nordeng |
Råde J.F.F |
B |
2 |
Christian Gjerløv |
Onsøy J.F.F |
B |
3 |
Knut Haugen |
Råde J.F.F |
A |
4 |
Lise Wold |
Enebakk J.F.F |
E1 |
5 |
Bjørn Kristiansen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
E1 |
|
| Lag 6 | Kl: 10:40 - Bane 1
|
1 |
Geir Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
E1 |
2 |
Hans Henry Eriksen |
Onsøy J.F.F |
E1 |
3 |
Fredrik Ileby |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D2 |
4 |
Iver Ileby Iversen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D2 |
5 |
Jørgen Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D1 |
|
| Lag 7 | Kl: 11:00 - Bane 1
|
1 |
Ole Petter Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
A |
2 |
Ted Fiskerud |
Trøgstad J.F.F |
C |
3 |
Linn Monica Pålerud |
Råde J.F.F |
F |
4 |
Siri Marlen Hemstad |
Råde J.F.F |
F1 |
5 |
Ole Kristian Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
|
| Lag 8 | Kl: 11:20 - Bane 1
|
1 |
Inge Andre Østhagen |
Ullensaker J.F.F |
B |
2 |
Fredrik Fiskerud |
Trøgstad J.F.F |
D1 |
3 |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
E2 |
4 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
5 |
Morten Grefslie |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
|
| Lag 9 | Kl: 11:40 - Bane 1
|
1 |
Ronny Syversen |
Råde J.F.F |
E2 |
2 |
Geir Lindem |
Råde J.F.F |
A |
3 |
Sten-Arild Pettersen |
Råde J.F.F |
E2 |
4 |
Hans Pedersen |
Frogn J.F.F |
E2 |
5 |
Rune Aukland |
Eidsberg J.F.F |
A |
|
| Lag 10 | Kl: 12:00 - Bane 1
|
1 |
Thor-Anders Gjulem |
Eidsberg J.F.F |
E2 |
2 |
Hans Petter Holme |
Onsøy J.F.F |
C |
3 |
Ebel Aslaksen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
E2 |
4 |
Ronny Lund |
Eidsberg J.F.F |
A |
5 |
Ole Petter Nordli |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
|
| Lag 11 | Kl: 12:20 - Bane 1
|
1 |
Jon Fredrik Vesteng |
Trøgstad J.F.F |
D2 |
2 |
Christoffer Westreng |
Hvaler J.F.F |
C |
3 |
Espen Dahlstrøm |
Hvaler J.F.F |
C |
4 |
Patrik Dahlstrøm |
Hvaler J.F.F |
D1 |
5 |
Kjell Magnus Rivera-Høgberg |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
|
| Lag 12 | Kl: 12:40 - Bane 1
|
1 |
Roger Andreassen |
Onsøy J.F.F |
E2 |
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Bjørn Berg |
Onsøy J.F.F |
E2 |
4 |
Viggo Bjerkansmo |
Onsøy J.F.F |
B |
5 |
Steinar Kaspersen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
E1 |
|
| Lag 13 | Kl: 13:00 - Bane 1
|
1 |
Odd Ivar Kjøniksen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
E1 |
2 |
Tom-Erik Kaspersen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
B |
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 14 | Kl: 13:20 - Bane 1
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
|
| Lag 15 | Kl: 13:40 - Bane 1
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|