25. mai 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| Lag 3 | Kl: 08:40
|
1 |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
2 |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
F1 |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
|
|
|
| Lag 4 | Kl: 09:00
|
1 |
Frode Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
2 |
Jo Are Fjeld |
Kongsvinger J.F.F |
C |
3 |
Geir Otto Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
A |
4 |
Rune Larsen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
5 |
Mikael Kutt |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
6 |
Einar Hoseth |
Lørenskog S.S. |
C |
| Lag 5 | Kl: 09:20
|
1 |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
2 |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
3 |
Kjell Eirik Slaastad |
Eidskog J.F.F |
B |
4 |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
5 |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
6 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
| Lag 6 | Kl: 09:40
|
1 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
2 |
Hans Harfaldet |
Brandval J.F.F |
C |
3 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
4 |
Mathias Harfaldet |
Brandval J.F.F |
D1 |
5 |
Stefan Sætaberget Hammer |
Brandval J.F.F |
B |
6 |
Marcus Harfaldet |
Brandval J.F.F |
D1 |
| Lag 7 | Kl: 10:00
|
1 |
Carl Henrik Ekhaugen |
Ski J.F.F |
C |
2 |
Sander Lisarud |
Åsnes J.F.F |
D1 |
3 |
Jim Erik Sørlie |
Skogen J.S.K |
B |
4 |
Kristian Meldahl Bråten |
Hof Vestre J.F.F |
B |
5 |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
A |
6 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
| Lag 8 | Kl: 10:20
|
1 |
|
|
|
2 |
Kristian Solberg |
Lørenskog S.S. |
B |
3 |
Mats Bjerke |
Lørenskog S.S. |
B |
4 |
Mads Kristensen |
Løiten J.F.F |
C |
5 |
Kristian Wahlstrøm |
Lørenskog S.S. |
B |
6 |
Alexander Johnsen |
(ingen klubb) |
B |
| Lag 9 | Kl: 10:40
|
1 |
Jon Rune Bratteggen |
Trysil J.F.F |
A |
2 |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
A |
3 |
Per Kristian Kleven |
Trysil J.F.F |
B |
4 |
Ole-Jakob Seigerud |
Skogen J.S.K |
B |
5 |
Berhard Skåland |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
C |
6 |
Sturla Mathisen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
| Lag 10 | Kl: 11:00
|
1 |
Anders Støp |
Kongsvinger J.F.F |
C |
2 |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
3 |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
4 |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
F |
5 |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
6 |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
A |
| Lag 11 | Kl: 11:20
|
1 |
Knut Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
2 |
Morten Berntsen |
Løiten J.F.F |
B |
3 |
|
|
|
4 |
Ole Bredvold |
Grue J.F.F |
B |
5 |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
6 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
| Lag 12 | Kl: 11:40
|
1 |
Ørjan Eriksen |
Ås J.F.F |
A |
2 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
B |
3 |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
F1 |
4 |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
5 |
Edvart Skogli |
Frogn J.F.F |
B |
6 |
Bjørn E Hansen |
Solemskogen J.F.F |
E2 |
| Lag 13 | Kl: 12:00
|
1 |
Bertil Kainulainen |
Eidskog J.F.F |
E1 |
2 |
Jarle Danielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
B |
3 |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
4 |
Lasse Solberg |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
5 |
Håvard Søgård |
Brandval J.F.F |
B |
6 |
Noah Lund |
Kongsvinger J.F.F |
D1 |
| Lag 14 | Kl: 12:20
|
1 |
Espen Teppdalen Nordsveen |
Løiten J.F.F |
D2 |
2 |
|
|
|
3 |
Roger Nygård |
Lørenskog S.S. |
A |
4 |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
B |
5 |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
6 |
Knut Årnes |
Blaker J.F.F |
B |
| Lag 15 | Kl: 12:40
|
1 |
Trond Arild Bråten |
Kongsvinger J.F.F |
A |
2 |
Erik Nyborg |
Brandval J.F.F |
C |
3 |
Martin Bakke |
Rælingen J.F.F |
C |
4 |
Henrik Bakke |
Rælingen J.F.F |
C |
5 |
Pia Helen Moe |
Brandval J.F.F |
F1 |
6 |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
| Lag 16 | Kl: 13:00
|
1 |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
2 |
Oddvar Hansen |
Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn |
E1 |
3 |
Øistein Nygren |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E2 |
4 |
Øyvind Solbrekke |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
5 |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
6 |
|
|
|
| Lag 17 | Kl: 13:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
5 |
Oliver Bohlin Nilsen |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
6 |
Oscar Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
| Lag 18 | Kl: 13:40
|
1 |
Thomas Thorvaldsen |
Udnes J.F.F |
C |
2 |
Ann Kristin Nilsen |
Udnes J.F.F |
F |
3 |
Kjell Rune Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
4 |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
B |
5 |
|
|
|
6 |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
F1 |
| Lag 19 | Kl: 14:00
|
1 |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
A |
2 |
|
|
|
3 |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
4 |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
F1 |
5 |
Elisabeth Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
F1 |
6 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
F |