www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt (etter bane)
- Resultater klassedelt (etter bane)
- Resultater sammenlagt (lørdag og søndag)
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Compak sporting - 100 skudd - Åmot J.F.F
4. mai 2019

Oppdatert: 06.05.2019 kl 13:55

Resultater sammenlagt (lørdag og søndag)

Lørdag
Søndag
Sum
Finale
Totalt
1.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes S.S.
989619423217
2.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
949518921210
3.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
929418622208
4.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
889618422206
5.
Knut Olav Gjerstad

Østlandske S.S.
869418022202
6.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
839617920199
7.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
85931780178
8.
Hans Christian Jordan

Sokna L.K.
89891780178
9.
Magnus Darbo

Sokna L.K.
85921770177
10.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
88891770177
11.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
84911750175
12.
Frode Kristoffersen

Sokna L.K.
89861750175
13.
Milo Stanisic Waagaard

Sokna L.K.
84881720172
14.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskerud J.F.F
85871720172
15.
Nicolai Wagner

Sandefjord L.S.
81901710171
16.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
81901710171
17.
Eirik Tanum

Brunlanes S.S.
86851710171
18.
Magnus Stenbrenden

Trysil S.S.
81891700170
19.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
81891700170
20.
Even Smedstad

Glåmdal L.S.
80891690169
21.
Severin Larsen

Østlandske S.S.
86831690169
22.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
85831680168
23.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
78891670167
24.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
82851670167
25.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
76901660166
26.
Bertil Kainulainen

Eidskog S.S.
84821660166
27.
Martin Moen

Buskerud J.F.F
80841640164
28.
Vidar Bonnegolt

Brunlanes S.S.
76861620162
29.
Kim Andre Hjalmarsen

Lørenskog S.S.
77851620162
30.
Henning Loe

Nidaros S.K.
77831600160
31.
Per Jørgen Eskeland

Tvedestrand J.F.F
82781600160
32.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
83771600160
33.
Jan Christian Thoresen

Sokna L.K.
77821590159
34.
Magne Gåsvand

Rindal P.K.
78791570157
35.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
81751560156
36.
Ronny Hokåsmoen

Glåmdal L.S.
73801530153
37.
Espen Teppdalen Nordsveen

Oslo Sportsskyttere
80731530153
38.
Ole Smevoll

Rindal P.K.
71811520152
39.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
71801510151
40.
Ole Magnus Loe

Nidaros S.K.
72781500150
41.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
74751490149
42.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
73751480148
43.
Johan Kvam

Team Hagleskyting
74741480148
44.
Bård Boger

Løiten J.F.F
76721480148
45.
Per Kristian Kleven

Trysil S.S.
66761420142
46.
Tonje Fuglås Kvendbø

Åmot J.F.F
71711420142
47.
Adrian Wingquist Dalsjø

Glåmdal L.S.
68711390139
48.
Lene Storbæk

Trysil S.S.
71671380138
49.
Ola Eirik Bolme

Rindal P.K.
74621360136
50.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
62671290129
51.
Jostein Bråthen

Glåmdal L.S.
09191091
52.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
09090090
53.
Stian Tollefsen

Åmot J.F.F
08686086
54.
Kim Andre Bjørnstad

Løiten J.F.F
08484084
55.
Per Østigård

Tynset J.F.F
08282082
56.
Ole Mathias Fjeldskogen

Hemnes J.F.F
08080080
57.
Ole-Christian Flugre

(ingen klubb)
79079079
58.
Jørn Heggbrenna

Trysil S.S.
76076076
59.
Jon Rune Bratteggen

Trysil S.S.
63063063
60.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
54054054
61.
Lars Murphy Håvaldsrud

(ingen klubb)
31031031
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)