www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt (etter bane)
- Resultater klassedelt (etter bane)
- Resultater sammenlagt (lørdag og søndag)
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Compak sporting - 100 skudd - Åmot J.F.F
4. mai 2019

Oppdatert: 04.05.2019 kl 16:10

Resultater klassedelt (etter bane)

Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Sum

Klasse A
1.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
2224242494
2.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
2322232492
3.
Hans Christian Jordan

Sokna L.K.
2323232089
4.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
2121232388
5.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
2420222288
6.
Knut Olav Gjerstad

Østlandske S.S.
2120212486
7.
Eirik Tanum

Brunlanes S.S.
2321222086
8.
Magnus Darbo

Sokna L.K.
1820242385
9.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
2119222385
10.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskerud J.F.F
2021242085
11.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
2120212284
12.
Milo Stanisic Waagaard

Sokna L.K.
2022212184
13.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
2019222283
14.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
1919212382
15.
Martin Moen

Buskerud J.F.F
1920221980
16.
Magne Gåsvand

Rindal P.K.
1917231978
17.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
2219201778
18.
Henning Loe

Nidaros S.K.
2016231877
19.
Kim Andre Hjalmarsen

Lørenskog S.S.
2019211777
20.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
1916212076
21.
Jørn Heggbrenna

Trysil S.S.
1920201776
22.
Ole Smevoll

Rindal P.K.
1719191671

Klasse B
1.
Frode Kristoffersen

Sokna L.K.
2123242189
2.
Severin Larsen

Østlandske S.S.
2216242486
3.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
2219231983
4.
Magnus Stenbrenden

Trysil S.S.
2119231881
5.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
1922241681
6.
Even Smedstad

Glåmdal L.S.
1918212280
7.
Ole-Christian Flugre

(ingen klubb)
2119201979
8.
Jan Christian Thoresen

Sokna L.K.
1820221777
9.
Johan Kvam

Team Hagleskyting
1718211874
10.
Ola Eirik Bolme

Rindal P.K.
2017191874
11.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
1815192173
12.
Ronny Hokåsmoen

Glåmdal L.S.
1919181773

Klasse C
1.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
1919222181
2.
Bård Boger

Løiten J.F.F
2117201876
3.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
1917201874
4.
Per Kristian Kleven

Trysil S.S.
1915161666
5.
Jon Rune Bratteggen

Trysil S.S.
1515171663
6.
Lars Murphy Håvaldsrud

(ingen klubb)
171431

Klasse K1
1.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
2421231785
2.
Lene Storbæk

Trysil S.S.
2015171971
3.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
1518201871
4.
Tonje Fuglås Kvendbø

Åmot J.F.F
1916191771
5.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
1416141054

Klasse J
1.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes S.S.
2424252598
2.
Nicolai Wagner

Sandefjord L.S.
1921231881
3.
Espen Teppdalen Nordsveen

Oslo Sportsskyttere
2019221980
4.
Ole Magnus Loe

Nidaros S.K.
1517211972
5.
Adrian Wingquist Dalsjø

Glåmdal L.S.
1615201768

Klasse V55
1.
Per Jørgen Eskeland

Tvedestrand J.F.F
2218212182
2.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
1817222481
3.
Vidar Bonnegolt

Brunlanes S.S.
2214211976

Klasse V65
1.
Bertil Kainulainen

Eidskog S.S.
2120202384
2.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
1816181062
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)