www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt (etter bane)
- Resultater klassedelt (etter bane)
- Resultater sammenlagt (lørdag og søndag)
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Compak sporting - 100 skudd - Åmot J.F.F
4. mai 2019

Oppdatert: 04.05.2019 kl 16:10

Resultater sammenlagt (etter bane)

Bane 1
Bane 2
Bane 3
Bane 4
Sum
1.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes S.S.
2424252598
2.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
2224242494
3.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
2322232492
4.
Frode Kristoffersen

Sokna L.K.
2123242189
5.
Hans Christian Jordan

Sokna L.K.
2323232089
6.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
2121232388
7.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
2420222288
8.
Severin Larsen

Østlandske S.S.
2216242486
9.
Knut Olav Gjerstad

Østlandske S.S.
2120212486
10.
Eirik Tanum

Brunlanes S.S.
2321222086
11.
Magnus Darbo

Sokna L.K.
1820242385
12.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
2119222385
13.
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskerud J.F.F
2021242085
14.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
2421231785
15.
Bertil Kainulainen

Eidskog S.S.
2120202384
16.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
2120212284
17.
Milo Stanisic Waagaard

Sokna L.K.
2022212184
18.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
2019222283
19.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
2219231983
20.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
1919212382
21.
Per Jørgen Eskeland

Tvedestrand J.F.F
2218212182
22.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
1817222481
23.
Brede Ensrud

Løiten J.F.F
1919222181
24.
Nicolai Wagner

Sandefjord L.S.
1921231881
25.
Magnus Stenbrenden

Trysil S.S.
2119231881
26.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
1922241681
27.
Even Smedstad

Glåmdal L.S.
1918212280
28.
Martin Moen

Buskerud J.F.F
1920221980
29.
Espen Teppdalen Nordsveen

Oslo Sportsskyttere
2019221980
30.
Ole-Christian Flugre

(ingen klubb)
2119201979
31.
Magne Gåsvand

Rindal P.K.
1917231978
32.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
2219201778
33.
Henning Loe

Nidaros S.K.
2016231877
34.
Jan Christian Thoresen

Sokna L.K.
1820221777
35.
Kim Andre Hjalmarsen

Lørenskog S.S.
2019211777
36.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
1916212076
37.
Vidar Bonnegolt

Brunlanes S.S.
2214211976
38.
Bård Boger

Løiten J.F.F
2117201876
39.
Jørn Heggbrenna

Trysil S.S.
1920201776
40.
Johan Kvam

Team Hagleskyting
1718211874
41.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
1917201874
42.
Ola Eirik Bolme

Rindal P.K.
2017191874
43.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
1815192173
44.
Ronny Hokåsmoen

Glåmdal L.S.
1919181773
45.
Ole Magnus Loe

Nidaros S.K.
1517211972
46.
Lene Storbæk

Trysil S.S.
2015171971
47.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
1518201871
48.
Tonje Fuglås Kvendbø

Åmot J.F.F
1916191771
49.
Ole Smevoll

Rindal P.K.
1719191671
50.
Adrian Wingquist Dalsjø

Glåmdal L.S.
1615201768
51.
Per Kristian Kleven

Trysil S.S.
1915161666
52.
Jon Rune Bratteggen

Trysil S.S.
1515171663
53.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
1816181062
54.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
1416141054
55.
Lars Murphy Håvaldsrud

(ingen klubb)
171431
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)