www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt (etter bane)
- Resultater klassedelt (etter bane)
- Resultater sammenlagt (lørdag og søndag)
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Compak sporting - 100 skudd - Åmot J.F.F
4. mai 2019

Oppdatert: 04.05.2019 kl 16:10

Resultater sammenlagt

1. Christian Rød Karlsen
Brunlanes S.S.
24242525Sum: 98
2. Thomas Nyberget
Åmot J.F.F
22242424Sum: 94
3. Magne Gusland
Brunlanes S.S.
23222324Sum: 92
4. Hans Christian Jordan
Sokna L.K.
23232023Sum: 89
5. Frode Kristoffersen
Sokna L.K.
21232421Sum: 89
6. Bjørn Trydal
Trysil S.S.
21212323Sum: 88
7. Jonas Filtvedt
Åmot J.F.F
20242222Sum: 88
8. Severin Larsen
Østlandske S.S.
16222424Sum: 86
9. Knut Olav Gjerstad
Østlandske S.S.
20212421Sum: 86
10. Eirik Tanum
Brunlanes S.S.
23212220Sum: 86
11. Magnus Darbo
Sokna L.K.
18202423Sum: 85
12. Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F
21241723Sum: 85
13. Marius Sørensen
Tvedestrand J.F.F
19212322Sum: 85
14. Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskerud J.F.F
20212420Sum: 85
15. Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S.
21202122Sum: 84
16. Milo Stanisic Waagaard
Sokna L.K.
20222121Sum: 84
17. Bertil Kainulainen
Eidskog S.S.
20212320Sum: 84
18. Alf Dennis Myrvold
Åmot J.F.F
19221923Sum: 83
19. Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S.
19202222Sum: 83
20. Atle Haugenes
Tvedestrand J.F.F
19192123Sum: 82
21. Per Jørgen Eskeland
Tvedestrand J.F.F
22182121Sum: 82
22. Gunnar Filtvedt
Åmot J.F.F
18172224Sum: 81
23. Brede Ensrud
Løiten J.F.F
19192221Sum: 81
24. Nicolai Wagner
Sandefjord L.S.
19212318Sum: 81
25. Magnus Stenbrenden
Trysil S.S.
21192318Sum: 81
26. Bård Thuve
Løiten J.F.F
19222416Sum: 81
27. Even Smedstad
Glåmdal L.S.
19182122Sum: 80
28. Espen Teppdalen Nordsveen
Oslo Sportsskyttere
19201922Sum: 80
29. Martin Moen
Buskerud J.F.F
20191922Sum: 80
30. Ole-Christian Flugre
(ingen klubb)
19211920Sum: 79
31. Magne Gåsvand
Rindal P.K.
17191923Sum: 78
32. Tom Johnny Myrvold
Åmot J.F.F
22192017Sum: 78
33. Henning Loe
Nidaros S.K.
16201823Sum: 77
34. Jan Christian Thoresen
Sokna L.K.
18202217Sum: 77
35. Kim Andre Hjalmarsen
Lørenskog S.S.
20192117Sum: 77
36. Rune Dalsjø
Glåmdal L.S.
16192021Sum: 76
37. Bård Boger
Løiten J.F.F
17211820Sum: 76
38. Vidar Bonnegolt
Brunlanes S.S.
22142119Sum: 76
39. Jørn Heggbrenna
Trysil S.S.
19202017Sum: 76
40. Johan Kvam
Team Hagleskyting
18171821Sum: 74
41. Per Fleischmann
Åmot J.F.F
17191820Sum: 74
42. Ola Eirik Bolme
Rindal P.K.
17201819Sum: 74
43. Karl Egil Nylén
Tvedestrand J.F.F
18151921Sum: 73
44. Ronny Hokåsmoen
Glåmdal L.S.
19191817Sum: 73
45. Ole Magnus Loe
Nidaros S.K.
17151921Sum: 72
46. Agnete Arnesveen
Løiten J.F.F
18151820Sum: 71
47. Tonje Fuglås Kvendbø
Åmot J.F.F
16191719Sum: 71
48. Ole Smevoll
Rindal P.K.
19171619Sum: 71
49. Lene Storbæk
Trysil S.S.
15201917Sum: 71
50. Adrian Wingquist Dalsjø
Glåmdal L.S.
15161720Sum: 68
51. Per Kristian Kleven
Trysil S.S.
15191616Sum: 66
52. Jon Rune Bratteggen
Trysil S.S.
15151716Sum: 63
53. Oddvar Tidemandsen
Åmot J.F.F
18161810Sum: 62
54. Bente Helgesen
Tynset J.F.F
14161410Sum: 54
55. Lars Murphy Håvaldsrud
(ingen klubb)
1714Sum: 31
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)