www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Compak sporting - 100 skudd - Åmot J.F.F
4. mai 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
2 Bente Helgesen Tynset J.F.F K1
3 Nicolai Wagner Sandefjord L.S. J
4 Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
5 Jon Rune Bratteggen Trysil S.S. C
6 Even Smedstad Glåmdal L.S. B
 
Lag 2
1 Agnete Arnesveen Løiten S.S. K1
2 Henning Loe Nidaros S.K. A
3 Bård Boger Løiten S.S. C
4 Per Fleischmann Åmot J.F.F C
5 Lene Storbæk Trysil S.S. K1
6 Hans Christian Jordan Sokna L.K. A
 
Lag 3
1 Vidar Bonnegolt Brunlanes S.S. V55
2 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
3 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
4 Eirik Tanum Brunlanes S.S. A
5 Magnus Stenbrenden Trysil S.S. B
6 Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V55
 
Lag 4
1 Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
2 Ole-Christian Flugre (ingen klubb) B
3 Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
4 Ole Smevoll Rindal S.S. A
5 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F B
6 Espen Teppdalen Nordsveen Oslo Sportsskyttere J
 
Lag 5
1 Bård Thuve Løiten S.S. B
2 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F V65
3 Jørn Heggbrenna Trysil S.S. A
4 Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
5 Jan Christian Thoresen Sokna L.K. B
6 Magnus Darbo Sokna L.K. A
 
Lag 6
1 Ola Eirik Bolme Rindal S.S. B
2 Bjørn Trydal Trysil S.S. A
3 Bertil Kainulainen Eidskog S.S. V65
4 Adrian Wingquist Dalsjø Glåmdal L.S. J
5 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
6      
 
Lag 7
1 Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F V55
2 Brede Ensrud Løiten S.S. C
3 Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J
4 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F A
5 Milo Stanisic Waagaard Sokna L.K. A
6      
 
Lag 8
1 Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
2 Martin Moen Buskerud J.F.F A
3 Per Kristian Kleven Trysil S.S. C
4 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
5 Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
6      
 
Lag 9
1 Lars Murphy Håvaldsrud (ingen klubb) C
2 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
3 Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B
4 Kim Andre Hjalmarsen Lørenskog S.S. A
5 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
6      
 
Lag 10
1 Johan Kvam Team Hagleskyting B
2 Tonje Fuglås Kvendbø Åmot J.F.F K1
3 Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
4 Severin Larsen Østlandske S.S. B
5 Magne Gåsvand Rindal S.S. A
6      
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)