www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sarpsborg og Omegn J.F.F
 
Compak sporting 100 duer - Sarpsborg og Omegn J.F.F
2. mars 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 60
Navn Klubb Klasse
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K1
Alexander Palmgren Siljan S.S. J
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F B
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Annelie Gullstrand Sverige K1
Annika Johansson Sverige K1
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F C
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Bård Thuve Løiten S.S. B
Charlotta Nyvallar Sverige K1
Dan Martin Nordeng Nedre Glomma S.S.K C
Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F B
Elling Tryterud Sokna L.K. A
Erik Dagman Sverige A
Even Smedstad Glåmdal L.S. B
Frank Fossum Eidsberg J.F.F V55
Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
Hans Christian Jordan Sokna L.K. A
Hans Lindvard Tryterud Sokna L.K. A
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A
Jens Ludvik Sørli Sarpsborg og Omegn J.F.F J
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. J
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
Jonas Sandahl Sverige B
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Lars Kristian Sand Holmsen Team Hagleskyting V55
Markus Larsson Sverige A
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J
Martin Andersson Sverige A
Martin Palmgren Siljan S.S. A
Mikael Johansson Sverige B
Milo Stanisic Waagaard Sokna L.K. A
Nicolai Wagner Sandefjord L.S. J
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
Ole Ivar Iversen Sokna L.K. A
Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
Roar Olsen Grasåsen S.S. A
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
Terje Gravklev Siljan S.S. A
Thomas Lien Nordvegen L.K. J
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
Tom Nalum Brunlanes S.S. A
Tommy Lövgren Sverige B
Trygve Larssen Moss og Omegn J.F.F V55
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)