www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Neiden og Omegn J.F.F
 
NM NORDISK TRAP 2019 - Neiden og Omegn J.F.F
21. til 23. juni 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 73
Navn Klubb Klasse
Ann Jeanette Tornsberg Grasåsen S.S. K2
Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. A
Arne Hjelmeseter Songdalen L.K. B
Beate Abrahamsen Neiden og Omegn J.F.F K2
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K1
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K C
Camilla Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F Jk
Dan Randa Alta J.F.F B
Daniel Mikal Oskal Kautokeino J.F.F V73
Daniel Wartiainen Neiden og Omegn J.F.F C
Elise Larsen Fauske og Sørfold S.S.K J
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F C
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F A
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V55
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A
Grete-Kaisa Olsen Alta J.F.F K1
Gry Helander Våga Varanger S.S.K C
Harald Johansen Haugesund L.S.K V65
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K1
Henning Ihleby Råde J.F.F A
Henning Øygarden Kroken J.F.F A
Isak Magga Neiden og Omegn J.F.F U
Ivar Heitmann Alta J.F.F B
Ivar Hopsdal Kismul S.S.K C
Jan Arne Johansen Målselv S.S.K B
Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F A
Jim Pedersen Øksnes S.K. B
Joacim Schistad Neiden og Omegn J.F.F B
Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F C
John Solbakken Biri J.F.F B
Jon Anders Tornensis Kautokeino J.F.F C
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F J
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K A
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
Knut Saxe Kjeldsberg Alta J.F.F V73
Kristin Mortensen Neiden og Omegn J.F.F K2
Kurt Arild Kaspersen Neiden og Omegn J.F.F V55
Linda Beate Heitmann Alta J.F.F A
Lisbeth Henriksen Alta J.F.F K2
Mads-Åge Karikoski Neiden og Omegn J.F.F B
Magne Hansen Varanger S.S.K C
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K V55
Odd Kristian Sukuvara Varanger S.S.K C
Ole Johan Triumf Skien J.F.F A
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Paul Hofseth Varanger S.S.K V55
Reidar Karlsen Alta J.F.F V65
Roar Blakstad Helle Målselv S.S.K C
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V65
Robert Helmo Gaula S.S.K A
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F A
Roy Helli Biri J.F.F B
Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K C
Siv Helen Eriksen Råde J.F.F K1
Sondre Bohlin Skien J.F.F A
Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
Stian Johansen Skien J.F.F C
Sturla Pedersen Neiden og Omegn J.F.F B
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F A
Tore Eriksen Onsøy J.F.F A
Torgeir Eikhaugen Kroken J.F.F C
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)