www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Neiden og Omegn J.F.F
 
NM NORDISK TRAP 2019 - Neiden og Omegn J.F.F
21. til 23. juni 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 103
Navn Klubb Klasse Startnr
Ann Jeanette Tornsberg Grasåsen S.S. K2144
Anne Beate Andersen Hætta Kautokeino J.F.F K2191
Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. A179
Arne Hjelmeseter Songdalen L.K. B149
Beate Abrahamsen Neiden og Omegn J.F.F K2183
Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. A119
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K1132
Bjarte Linga Samnanger S.S.L A139
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K C206
Camilla Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F Jk142
Christopher Store Varanger S.S.K C133
Dag Østrem Lindesnes J.F.F V55104
Dan Randa Alta J.F.F B106
Daniel Mikal Oskal Kautokeino J.F.F V73189
Elise Larsen Fauske og Sørfold S.S.K Jk212
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A121
Filip Østensen Bodø J.F.F U126
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A143
Frode Bjervamoen Skien J.F.F A156
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F C110
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F A137
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V55173
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A124
Grete-Kaisa Olsen Alta J.F.F K1146
Gry Helander Våga Varanger S.S.K C218
Harald Johansen Haugesund L.S.K V65158
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A193
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K1108
Henning Ihleby Råde J.F.F A111
Henning Øygarden Kroken J.F.F A211
Håvard Gaski Brevik Varanger S.S.K B
Ingar Solberg Nordvestlandet L.K. C177
Isak Mikael Triumf Kautokeino J.F.F U135
Isak Magga Neiden og Omegn J.F.F U153
Ivar Heitmann Alta J.F.F B118
Ivar Hopsdal Kismul S.S.K C168
Jan Arne Johansen Målselv S.S.K B154
Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F B192
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F V55169
Jan Hofseth Varanger S.S.K C151
Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F A219
Joacim Schistad Neiden og Omegn J.F.F B101
Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F C114
John Solbakken Biri J.F.F B157
Jon Anders Tornensis Kautokeino J.F.F C138
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F Jm123
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A161
Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U216
Kjell Arne Haugland Nedre Glomma S.S.K V65125
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K A202
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A198
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55107
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F A150
Knut Saxe Kjeldsberg Alta J.F.F V73174
Kristin Mortensen Neiden og Omegn J.F.F K2196
Kurt Arild Kaspersen Neiden og Omegn J.F.F V55207
Lars Emil Sukuvara Varanger S.S.K C204
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K1115
Linda Beate Heitmann Alta J.F.F K2203
Lisbeth Henriksen Alta J.F.F K2176
Mads-Åge Karikoski Neiden og Omegn J.F.F B112
Magne Hansen Varanger S.S.K C103
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U201
Michael Eilertsen Neiden og Omegn J.F.F B105
Mikael Østensen Bodø J.F.F A120
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A181
Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F V55127
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F A109
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K V55159
Odd Kristian Sukuvara Varanger S.S.K C171
Odd M Hætta Kautokeino J.F.F A172
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F A131
Ole Johan Triumf Skien J.F.F A209
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55186
Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F A197
Paul Hofseth Varanger S.S.K V55184
Per Johnny Sara Alta J.F.F A113
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F Jm117
Pål Høines Nedre Glomma S.S.K A147
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F K1102
Reidar Karlsen Alta J.F.F V65213
Roar Blakstad Helle Målselv S.S.K C182
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V65148
Robert Helmo Gaula S.S.K A188
Roger Strømeng Alta J.F.F A166
Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F A163
Roy Helli Biri J.F.F B164
Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K C145
Siv Helen Eriksen Råde J.F.F K1208
Sondre Bohlin Skien J.F.F A217
Sondre Johnsen Kroken J.F.F A152
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F B136
Stian Johansen Skien J.F.F C128
Sturla Pedersen Neiden og Omegn J.F.F B116
Sunniva Lillesund Eplerød S.S. K2187
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F V55214
Thomas Adriaan Morel Kismul S.S.K C194
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F A134
Tore Eriksen Onsøy J.F.F A178
Torgeir Eikhaugen Kroken J.F.F C162
Vilde Kartveit Samnanger S.S.L Jk167
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A129
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55199


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)