13. april 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 09:00 - Bane 1 Kl: 10:40 - Bane 2 Kl: 12:50 - Bane 3 Kl: 14:30 - Bane 4
|
1 |
Anders Quist Jensen |
Råde J.F.F |
A |
2 |
Sindre Nyland |
Grimstad S.S. |
C |
3 |
Simen Torgersen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
4 |
Jan Gunnar Skahjem |
Team Hagleskyting |
A |
5 |
John Takle Terjesen |
Skien J.F.F |
C |
6 |
Jan Aanes |
Sandefjord L.S. |
V73 |
|
| Lag 2 | Kl: 09:00 - Bane 2 Kl: 10:40 - Bane 1 Kl: 12:50 - Bane 4 Kl: 14:30 - Bane 3
|
1 |
Morten Myrvang |
(ingen klubb) |
B |
2 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A |
3 |
Stian Eikåsen |
Team Sørvest |
C |
4 |
Eirik Tanum |
Brunlanes S.S. |
A |
5 |
Tommy Andersen |
Siljan S.S. |
A |
6 |
Veronica Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
K1 |
|
| Lag 3 | Kl: 09:20 - Bane 1 Kl: 11:00 - Bane 2 Kl: 13:10 - Bane 3 Kl: 14:50 - Bane 4
|
1 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
2 |
Olav Løvåsdal |
Kroken J.F.F |
V65 |
3 |
Geir Østby |
Ullensaker J.F.F |
V65 |
4 |
Mats Martin Johannes Emilsson |
Time S.S.K |
C |
5 |
Henning Loe |
Nidaros S.K. |
A |
6 |
Frode Kristoffersen |
Sokna L.K. |
B |
|
| Lag 4 | Kl: 09:20 - Bane 2 Kl: 11:00 - Bane 1 Kl: 13:10 - Bane 4 Kl: 14:50 - Bane 3
|
1 |
Valeria Lindvåg |
Brunlanes S.S. |
K1 |
2 |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
U |
3 |
Bjørn Aatangen |
Team Hagleskyting |
V55 |
4 |
Eirik Grude |
Time P.K. |
C |
5 |
Jon A. Nesland |
(ingen klubb) |
V65 |
6 |
Per Jørgen Eskeland |
Tvedestrand J.F.F |
V55 |
|
| Lag 5 | Kl: 09:40 - Bane 1 Kl: 11:20 - Bane 2 Kl: 13:30 - Bane 3 Kl: 15:10 - Bane 4
|
1 |
Torjus Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
U |
2 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A |
3 |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes S.S. |
V73 |
4 |
Stian Sæland |
Time S.S.K |
C |
5 |
Edvart Skogli |
Frogn J.F.F |
B |
6 |
Mathias Hagane Johnsen |
Kroken J.F.F |
U |
|
| Lag 6 | Kl: 09:40 - Bane 2 Kl: 11:20 - Bane 1 Kl: 13:30 - Bane 4 Kl: 15:10 - Bane 3
|
1 |
Alexander Palmgren |
(ingen klubb) |
J |
2 |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
A |
3 |
Øivind Steinsholt |
Brunlanes S.S. |
V65 |
4 |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
5 |
Hans Christian Jordan |
Sokna L.K. |
A |
6 |
Kim Jonny Søiland |
Time S.S.K |
C |
|
| Lag 7 | Kl: 10:00 - Bane 1 Kl: 11:40 - Bane 2 Kl: 13:50 - Bane 3 Kl: 15:30 - Bane 4
|
1 |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
2 |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
K1 |
3 |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
C |
4 |
Sondre Johnsen |
Kroken J.F.F |
B |
5 |
Ole Tommy Nyland |
(ingen klubb) |
C |
6 |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 |
|
| Lag 8 | Kl: 10:00 - Bane 2 Kl: 11:40 - Bane 1 Kl: 13:50 - Bane 4 Kl: 15:30 - Bane 3
|
1 |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A |
2 |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
3 |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
4 |
Bjarte Olav Grimen |
(ingen klubb) |
A |
5 |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
6 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
J |
|
| Lag 9 | Kl: 10:20 - Bane 1 Kl: 12:00 - Bane 2 Kl: 14:10 - Bane 3 Kl: 15:50 - Bane 4
|
1 |
Vidar Bonnegolt |
Brunlanes S.S. |
V55 |
2 |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
3 |
Kristian Juel Grimslia |
Tvedestrand J.F.F |
V55 |
4 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes S.S. |
J |
5 |
Oskar Næss |
Team Hagleskyting |
A |
6 |
Kenneth Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
A |
|
| Lag 10 | Kl: 10:20 - Bane 2 Kl: 12:00 - Bane 1 Kl: 14:10 - Bane 4 Kl: 15:50 - Bane 3
|
1 |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
V55 |
2 |
Ole Magnus Loe |
Nidaros S.K. |
J |
3 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna L.K. |
A |
4 |
Martin Palmgren |
Siljan S.S. |
A |
5 |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
6 |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
B |