9. mars 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 10:00 - Bane 1 Kl: 11:40 - Bane 2 Kl: 13:20 - Bane 3
|
1 |
Kenneth Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
A |
2 |
Jan Christian Thoresen |
Sokna L.K. |
B |
3 |
Jostein Bråthen |
Glåmdal L.S. |
A |
4 |
Annika Johansson |
Sverige |
K1 |
5 |
Jan Aanes |
Sandefjord L.S. |
V65 |
6 |
Alexander Palmgren |
(ingen klubb) |
J |
|
| Lag 2 | Kl: 10:00 - Bane 2 Kl: 11:40 - Bane 3 Kl: 13:20 - Bane 1
|
1 |
Trond Sørensen |
Ski J.F.F |
C |
2 |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
K1 |
3 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A |
4 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
B |
5 |
Fredrik Fiskerud |
Trøgstad J.F.F |
J |
6 |
Bjørn Tore Dahl Olsen |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
|
| Lag 3 | Kl: 10:00 - Bane 3 Kl: 11:40 - Bane 1 Kl: 13:20 - Bane 2
|
1 |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
V55 |
2 |
Anders Frorud |
Råde J.F.F |
A |
3 |
Birk Kristiansen |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
4 |
Magnus Darbo |
Team Hagleskyting |
A |
5 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
6 |
Truls Erik Kristiansen |
(ingen klubb) |
C |
|
| Lag 4 | Kl: 10:20 - Bane 1 Kl: 12:00 - Bane 2 Kl: 13:40 - Bane 3
|
1 |
Bård Thuve |
Løiten S.S. |
B |
2 |
Ørjan Eriksen |
Frogn J.F.F |
A |
3 |
Trond Arne Grinder |
Glåmdal L.S. |
A |
4 |
|
|
|
5 |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 |
6 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
C |
|
| Lag 5 | Kl: 10:20 - Bane 2 Kl: 12:00 - Bane 3 Kl: 13:40 - Bane 1
|
1 |
Tom Grønneberg Sørensen |
(ingen klubb) |
V65 |
2 |
Ole Martin Jensen |
(ingen klubb) |
B |
3 |
Martin Andersson |
Sverige |
A |
4 |
Daniel Disenbroen |
(ingen klubb) |
J |
5 |
Tarald Huse |
Frogn J.F.F |
B |
6 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
J |
|
| Lag 6 | Kl: 10:20 - Bane 3 Kl: 12:00 - Bane 1 Kl: 13:40 - Bane 2
|
1 |
Arvid Agnor |
Frogn J.F.F |
A |
2 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
V65 |
3 |
Tommy Lövgren |
Sverige |
B |
4 |
Eirik Tanum |
Brunlanes S.S. |
A |
5 |
Dag Thu |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
6 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes S.S. |
V55 |
|
| Lag 7 | Kl: 10:40 - Bane 1 Kl: 12:20 - Bane 2 Kl: 14:00 - Bane 3
|
1 |
Renate Manvik |
Brunlanes S.S. |
K1 |
2 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna L.K. |
A |
3 |
Bjørn E Hansen |
Oslo Sportsskyttere |
V65 |
4 |
Severin Larsen |
Østlandske S.S. |
B |
5 |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
6 |
Bjarte Olav Grimen |
(ingen klubb) |
A |
|
| Lag 8 | Kl: 10:40 - Bane 2 Kl: 12:20 - Bane 3 Kl: 14:00 - Bane 1
|
1 |
Jan Gunnar Skahjem |
Team Hagleskyting |
A |
2 |
Valeria Lindvåg |
Brunlanes S.S. |
K1 |
3 |
Martin Moen |
(ingen klubb) |
A |
4 |
Anders Quist Jensen |
Råde J.F.F |
A |
5 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
V55 |
6 |
Agnete Arnesveen |
Løiten S.S. |
K1 |
|
| Lag 9 | Kl: 10:40 - Bane 3 Kl: 12:20 - Bane 1 Kl: 14:00 - Bane 2
|
1 |
Tommy Andersen |
Siljan S.S. |
A |
2 |
Veronica Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
K1 |
3 |
Jonas Sandahl |
Sverige |
B |
4 |
Jørgen Bredmo Syversen |
(ingen klubb) |
J |
5 |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
A |
6 |
Jarle Danielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
|
| Lag 10 | Kl: 11:00 - Bane 1 Kl: 12:40 - Bane 2 Kl: 14:20 - Bane 3
|
1 |
Ole-Christian Flugre |
(ingen klubb) |
B |
2 |
Oskar Næss |
Team Hagleskyting |
A |
3 |
Vegard Utne |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
C |
4 |
|
|
|
5 |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
6 |
Trygve Larssen |
Frogn J.F.F |
V55 |
|
| Lag 11 | Kl: 11:00 - Bane 2 Kl: 12:40 - Bane 3 Kl: 14:20 - Bane 1
|
1 |
|
|
|
2 |
Martin Palmgren |
Siljan S.S. |
A |
3 |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
4 |
John-Ole Elseth Nordskog |
Eidanger J.F.L |
J |
5 |
Jon Tore Gravdal |
Eidsberg J.F.F |
V65 |
6 |
Knut Ivar Larsen |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
|
| Lag 12 | Kl: 11:00 - Bane 3 Kl: 12:40 - Bane 1 Kl: 14:20 - Bane 2
|
1 |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
V65 |
2 |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
3 |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
A |
4 |
Trond Henning Hansen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
5 |
Ole Ivar Iversen |
(ingen klubb) |
A |
6 |
Fredrik Sæthern |
Eidskog S.S. |
B |
|
| Lag 13 | Kl: 11:20 - Bane 1 Kl: 13:00 - Bane 2 Kl: 14:40 - Bane 3
|
1 |
Stian Bjørklund |
Lørenskog S.S. |
C |
2 |
Anders Rånes Jensen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
A |
3 |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
V55 |
4 |
Bjørn Johansen |
(ingen klubb) |
B |
5 |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 |
6 |
|
|
|
|
| Lag 14 | Kl: 11:20 - Bane 2 Kl: 13:00 - Bane 3 Kl: 14:40 - Bane 1
|
1 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes S.S. |
J |
2 |
Trude Skjervik |
(ingen klubb) |
K1 |
3 |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
4 |
Edvart Skogli |
Frogn J.F.F |
B |
5 |
Roar Bakkane |
Brunlanes S.S. |
A |
6 |
|
|
|
|
| Lag 15 | Kl: 11:20 - Bane 3 Kl: 13:00 - Bane 1 Kl: 14:40 - Bane 2
|
1 |
Markus Larsson |
Sverige |
A |
2 |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
C |
3 |
Hans Christian Jordan |
Sokna L.K. |
A |
4 |
Pål Gundersen |
(ingen klubb) |
A |
5 |
Bjørn Kristiansen |
Sarpsborg P.K. |
V65 |
6 |
|
|
|