| | Fredag 50 DTL | Fredag 25 doublé | Lørdag 100 LK-kval | Lørdag 100 LK-kval (KM) | Søndag 125 Prøve-NM | Sum |
Klasse Åpen |
1. | Tor-Erik Sandhell
(ingen klubb) | 26 | 30 | 82 | 80 | 95 | 313 |
2. | Maiken Monsen
(ingen klubb) | | | | 50 | 63 | 113 |
Klasse VETERAN |
1. | Knut Saxe Kjeldsberg
Alta J.F.F | 47 | 38 | 94 | 86 | 100 | 365 |
2. | Geir Guldhaug
Onsøy J.F.F | 42 | 29 | 89 | 90 | 110 | 360 |
3. | Robert Harald Flatli
Neiden og Omegn J.F.F | 38 | 38 | 88 | 87 | 109 | 360 |
4. | Odd Helge Sukuvara
Varanger S.S.K | 33 | 33 | 87 | 83 | 104 | 340 |
5. | Reidar Karlsen
Alta J.F.F | 35 | 38 | 81 | 82 | 100 | 336 |
6. | Paul Hofseth
Varanger S.S.K | 25 | 23 | 78 | 85 | 103 | 314 |
7. | Svein Ole Sandvik
Kautokeino J.F.F | 28 | 28 | 70 | 71 | 97 | 294 |
8. | Daniel Mikal Oskal
Kautokeino J.F.F | | | | 92 | 105 | 197 |
Klasse SENIOR |
1. | Roger Strømeng
Alta J.F.F | 44 | 42 | 96 | 95 | 119 | 396 |
2. | Morten Valhovd Andersen
Skien J.F.F | 46 | 47 | 94 | 91 | 116 | 394 |
3. | Ole Johan Triumf
Skien J.F.F | 46 | 42 | 91 | 92 | 116 | 387 |
4. | Per Johnny Sara
Alta J.F.F | 43 | 40 | 96 | 93 | 114 | 386 |
5. | Bent A. Døving
Nordvestlandet L.K. | 45 | 40 | 94 | 93 | 114 | 386 |
6. | Klemet Anders Sara
Kautokeino J.F.F | 38 | 45 | 91 | 95 | 114 | 383 |
7. | Jørgen Bjørklund
Neiden og Omegn J.F.F | 37 | 43 | 92 | 90 | 113 | 375 |
8. | Geir Enok Thrane
Neiden og Omegn J.F.F | 46 | 32 | 92 | 92 | 110 | 372 |
9. | Kjell-Arne Kello
Nedre Glomma S.S.K | 43 | 33 | 89 | 91 | 104 | 360 |
10. | Joacim Schistad
Neiden og Omegn J.F.F | 42 | 25 | 90 | 86 | 111 | 354 |
11. | Sturla Pedersen
Neiden og Omegn J.F.F | 33 | 36 | 87 | 87 | 110 | 353 |
12. | Hauk Emanuelsen Thyes
Neiden og Omegn J.F.F | 46 | 25 | 90 | 86 | 106 | 353 |
13. | Odd M Hætta
Kautokeino J.F.F | 37 | 37 | 92 | 92 | 95 | 353 |
14. | Michael Eilertsen
Neiden og Omegn J.F.F | 38 | 30 | 87 | 84 | 106 | 345 |
15. | Frode Johansen
Neiden og Omegn J.F.F | 38 | 33 | 84 | 85 | 98 | 338 |
16. | Bjørn Andre Troli
Varanger S.S.K | 30 | 35 | 82 | 87 | 100 | 334 |
17. | Mads-Åge Karikoski
Neiden og Omegn J.F.F | 36 | 25 | 85 | 83 | 102 | 331 |
18. | Dan Randa
Alta J.F.F | 37 | 31 | 84 | 78 | 99 | 329 |
19. | Jim Pedersen
Øksnes S.K. | 44 | 37 | 89 | 86 | 62 | 318 |
20. | Robert Helmo
Gaula S.S.K | | | 93 | 91 | 117 | 301 |
21. | Jens Kristian Baustad
Neiden og Omegn J.F.F | 28 | 25 | 84 | 70 | 91 | 298 |
22. | Rolf Johan Heitmann
Alta J.F.F | | | 92 | 82 | 106 | 280 |
23. | Arild Johansen
Askvoll og Holmedal L.K. | | | 86 | 89 | 102 | 277 |
24. | Jan Hofseth
Varanger S.S.K | 25 | 29 | 62 | 67 | 93 | 276 |
25. | Magne Hansen
Varanger S.S.K | 35 | 20 | 69 | 71 | 78 | 273 |
26. | Arne Hjelmeseter
Songdalen L.K. | | | | 88 | 99 | 187 |
Klasse JUNIOR |
1. | Vilde Kartveit
Samnanger S.S.L | | | 86 | 89 | 114 | 289 |
2. | Isak Magga
Neiden og Omegn J.F.F | 33 | 21 | 77 | 81 | 75 | 287 |
3. | Camilla Bjørklund
Neiden og Omegn J.F.F | | | 67 | 66 | 78 | 211 |
Klasse DAME |
1. | Anne Beate Andersen Hætta
Kautokeino J.F.F | 35 | 21 | 91 | 88 | 105 | 340 |
2. | Beate Abrahamsen
Neiden og Omegn J.F.F | 33 | 19 | 87 | 83 | 96 | 318 |
3. | Kristin Mortensen
Neiden og Omegn J.F.F | 29 | 22 | 70 | 78 | 87 | 286 |
4. | Ann Jeanette Tornsberg
Grasåsen S.S. | | | | 70 | 89 | 159 |