| | 1. april | 29. april | 27. mai | 24. juni | Sum 3 stevner |
Klasse A |
1. | Tom Nalum
Brunlanes J.F.F | 50 | 49 | 48 | 47 | 147 |
2. | Kenneth Lilleødegård
Tvedestrand J.F.F | 48 | 48 | 50 | 48 | 146 |
3. | Roar Bakkane
Brunlanes J.F.F | 47 | 47 | 49 | 49 | 145 |
4. | Magne Gusland
Brunlanes J.F.F | 49 | 45 | 45 | | 139 |
5. | Veronica Lilleødegård
Tvedestrand J.F.F | 44 | 45 | 48 | 44 | 137 |
6. | Sindre Bråten Skoglund
Kroken J.F.F | 45 | 42 | | 49 | 136 |
7. | Per Kristian Bakkane
Brunlanes J.F.F | 46 | 40 | 42 | 46 | 134 |
8. | Oddgeir Skogly
Asker J.F.F | | 42 | 43 | 48 | 133 |
9. | Jørn Harkjær
Kroken J.F.F | 43 | 44 | | 46 | 133 |
10. | Henning Solem
Hedrum J.F.L | 40 | 37 | 44 | 46 | 130 |
11. | Henning Haugen
Hedrum J.F.L | 42 | 40 | 39 | 46 | 128 |
12. | Håkon Bøhmer
Andebu J.F.F | 38 | 37 | 41 | 46 | 125 |
13. | Jan Thore Nalum
Brunlanes J.F.F | | | 49 | 49 | 98 |
14. | Tommy Andersen
Siljan J.F.F | | 42 | | 48 | 90 |
15. | Torbjørn Nesland
Kroken J.F.F | | 43 | | 45 | 88 |
16. | Rune Lauritzen
Eidanger J.F.L | | | 46 | 40 | 86 |
17. | Bjarte Olav Grimen
Åsane J.F.F | | | 42 | 44 | 86 |
18. | Ole Henrik Gusland
Brunlanes J.F.F | | 48 | | | 48 |
19. | Nils Jørgen Aas
Brunlanes J.F.F | 45 | | | | 45 |
20. | Martin Palmgren
Siljan J.F.F | | | | 44 | 44 |
21. | Marius Sørensen
Tvedestrand J.F.F | 44 | | | | 44 |
22. | Jostein Bråthen
Eidskog J.F.F | 44 | | | | 44 |
23. | Rune Hagen
Skien J.F.F | 39 | | | | 39 |
Klasse B |
1. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes J.F.F | 46 | 48 | 49 | 48 | 145 |
2. | Kjetil Pedersen
Tjølling J.F.F | 41 | | | 46 | 87 |
3. | Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F | 44 | | | | 44 |
4. | Kristian Clausen
Sandefjord J.F.F | | | | 43 | 43 |
5. | Bjørn Johansen
Rana J.F.F | | 42 | | | 42 |
6. | Sondre Bohlin
Skien J.F.F | 41 | | | | 41 |
7. | Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskeruds J.F.F | | 41 | | | 41 |
8. | Sondre Haugland
Kroken J.F.F | 40 | | | | 40 |
9. | Thor Håkon Bergan
Buskeruds J.F.F | | 39 | | | 39 |
Klasse C |
1. | Roger Løvall
Brunlanes J.F.F | | 40 | 43 | 43 | 126 |
2. | Marcus Wahlberg Schumacher
Brunlanes J.F.F | 37 | 38 | 43 | 44 | 125 |
3. | Martin Haga Jensen
Brunlanes J.F.F | 37 | 36 | 39 | 47 | 123 |
4. | Rolf Anvik
Brunlanes J.F.F | | 14 | 22 | 38 | 74 |
5. | Bent-Andre Nielsen
Hedrum J.F.L | 15 | 23 | 30 | | 68 |
6. | Finn Andre Michalsen
Sauherad J.F.F | | | | 36 | 36 |
7. | Jakob Bund
Larvik og Omegns J.F.L | 35 | | | | 35 |
8. | Kristian Haughem
Hedrum J.F.L | | 33 | | | 33 |
9. | Dag Stian Utklev
Brunlanes J.F.F | 31 | | | | 31 |
10. | Jarle Abelhaug Eek
Brunlanes J.F.F | 29 | | | | 29 |
11. | Benjamin Knipmeyer
Brunlanes J.F.F | | | | 27 | 27 |
Klasse D1 |
1. | Petter Anvik
Brunlanes J.F.F | 31 | 40 | 43 | 44 | 127 |
2. | Kristian Anvik
Brunlanes J.F.F | 30 | 31 | 39 | 44 | 114 |
3. | Jørgen Anvik
Brunlanes J.F.F | | 28 | 36 | 37 | 101 |
4. | Trym Fjellheim
Brunlanes J.F.F | | 25 | | 33 | 58 |
5. | Torjus Tellefsen Haugland
Kroken J.F.F | | | | 38 | 38 |
Klasse D2 |
1. | Magnus Aleksander Bakkane
Brunlanes J.F.F | 31 | 45 | 48 | 50 | 143 |
2. | Nicolai Wagner
Sandefjord J.F.F | 44 | 41 | 47 | 48 | 139 |
3. | Ludvig Løvall
Brunlanes J.F.F | 45 | 38 | 44 | 49 | 138 |
4. | Alexander Palmgren
Siljan J.F.F | | | | 37 | 37 |
Klasse E1 |
1. | Bjørn Aatangen
Andebu J.F.F | 47 | 43 | 44 | 44 | 135 |
2. | Lennart Skoglund
Kroken J.F.F | 44 | 44 | 43 | 43 | 131 |
3. | Kjell Skoglund
Kroken J.F.F | 46 | | 40 | 42 | 128 |
4. | Øivind Steinsholt
Brunlanes J.F.F | 37 | 42 | 45 | 40 | 127 |
5. | Arild Aske
Brunlanes J.F.F | 42 | 37 | 38 | 47 | 127 |
6. | Yngve Dahler
Sandefjord J.F.F | 38 | 35 | 44 | 40 | 122 |
7. | Kai Werner Davidsen
Sandefjord J.F.F | 39 | | 42 | 37 | 118 |
8. | Emil Dvergastein Rød
Brunlanes J.F.F | | 34 | | 44 | 78 |
9. | Svein Brødsjø
Kroken J.F.F | | | 34 | 42 | 76 |
10. | Tor-Asle Eliassen
Tjølling J.F.F | | | | 43 | 43 |
Klasse E2 |
1. | Knut Harald Fredriksen
Brunlanes J.F.F | 34 | 41 | 45 | 49 | 135 |
2. | Jan Aanes
Tjølling J.F.F | 33 | 30 | 34 | 37 | 104 |
3. | Tom Grønneberg Sørensen
Asker J.F.F | | | | 42 | 42 |
4. | Åge Jensen
Brunlanes J.F.F | | 38 | | | 38 |
Klasse F |
1. | Eva Theresa Fekete
Sandefjord J.F.F | 33 | 34 | 37 | 39 | 110 |
2. | Anette Dahl
Bamble J.F.L | 34 | | | | 34 |
3. | Åse Irene Furuheim
Tjølling J.F.F | | | | 30 | 30 |
4. | Tine Raisbæk
Hedrum J.F.L | | | | 27 | 27 |
5. | Hanne Lauritzen
Eidanger J.F.L | | | 27 | | 27 |
Klasse F1 |
1. | Renate Manvik
Brunlanes J.F.F | 47 | 43 | 45 | 41 | 135 |
2. | Malene Nygaard
Kroken J.F.F | 43 | 40 | 42 | 46 | 131 |
3. | Valeria Lindvåg
Brunlanes J.F.F | 29 | | | | 29 |
Klasse Gjest |
1. | Thor Andre Wang
(ingen klubb) | | | | 25 | 25 |