www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Lørenskog S.S.
 
Nordisk trap 100 skudd LK - Lørenskog S.S.
27. april 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Stian Johansen Skien J.F.F C
2 Rokas Abazorius Lørenskog S.S. A
3 Leif Nordhagen Enebakk J.F.F V73
4 Robert Helmo Gaula S.S.K A
5 Lena Reppe Romerike S.S.K K2
 
Lag 2
1 Isak N Triumf Nedre Glomma S.S.K A
2 Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55
3 Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K1
4 Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F V55
5 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
 
Lag 3
1 Tore Herman Teien Enebakk J.F.F V73
2 Sondre Bohlin Skien J.F.F A
3 Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K2
4 Øystein Kongsli Jensvoll Kvam S.S.K J
5 John Solbakken Biri J.F.F B
 
Lag 4
1 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V65
2 Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F A
3 Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F K1
4 Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V73
5      
 
Lag 5
1 Ronny Syversen Råde J.F.F V73
2 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden A
3 Heidi Bråten Lørenskog S.S. K1
4 Gudmund Kalvik Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K V55
5 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
 
Lag 6
1 Trine Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K K2
2 Tore Eriksen Onsøy J.F.F A
3 Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F B
4 Thorbjørn Cato Jokstad Enebakk J.F.F V65
5 Peer Aasarød (ingen klubb) V65
 
Lag 7
1 Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A
2 Jon Tore Gravdal Eidsberg J.F.F V65
3 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K1
4 Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V55
5 Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A
 
Lag 8
1 Bent Øverhagen Lørenskog S.S. V65
2 Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K A
3 Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U
4 Solveig Walaker Romerike S.S.K K1
5      
 
Lag 9
1 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
2 Knut Leer Krødsherad J.F.F V55
3 Panagiotis Kalogerakis Nedre Glomma S.S.K A
4 Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
5      
 
Lag 10
1 Geir Milsteinhaugen Kvam S.S.K B
2 Kjell Arne Haugland Nedre Glomma S.S.K V65
3 Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
4 Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F V65
5      
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)