4. juni 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| Lag 1 | Kl: 17:30
|
1 |
Martin Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
D2 |
2 |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
C |
3 |
Kristian Thoresen |
Ådal J.F.F |
E1 |
4 |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
F |
5 |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 2 | Kl: 17:45
|
1 |
|
|
|
2 |
Jonny Roger Hansen |
Ådal J.F.F |
C |
3 |
Trym Alexandersen |
Bærum J.F.F |
C |
4 |
Gjermund Gabrielsen |
Ringerike J.F.F |
C |
5 |
Jan Tore Dammen |
Ådal J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 3 | Kl: 18:00
|
1 |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
2 |
Ole-Jakob Seigerud |
Skogen J.S.K |
B |
3 |
Jan Ragnar Enerhaugen |
Ringerike J.F.F |
C |
4 |
Øyvind Braseth |
Ringerike J.F.F |
C |
5 |
Benjamin Hillem |
Sollihøgda J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 4 | Kl: 18:15
|
1 |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
2 |
Jarle Danielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
B |
3 |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
4 |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
5 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 5 | Kl: 18:30
|
1 |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
2 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
3 |
Arne Andersen |
Ringerike J.F.F |
E1 |
4 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
5 |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 6 | Kl: 18:45
|
1 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
B |
2 |
Mona Gulbrandsen |
Ådal J.F.F |
F |
3 |
Per Johnny Paulsen |
Jevnaker J.F.F |
B |
4 |
Peter Steland |
Sollihøgda J.F.F |
C |
5 |
Nigel Preston |
Jevnaker J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 7 | Kl: 19:00
|
1 |
Sverre Johan Hillem |
Sollihøgda J.F.F |
B |
2 |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
3 |
Richard Olsen |
Jevnaker J.F.F |
B |
4 |
Espen Solberg |
Jevnaker J.F.F |
C |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 8 | Kl: 19:15
|
1 |
Håvard Rustad |
Sokna J.F.F |
A |
2 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
3 |
Anders Rustad |
Sokna J.F.F |
D2 |
4 |
Bjørn Tandberg |
Sokna J.F.F |
A |
5 |
Henrik Flaskerud |
Sokna J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 9 | Kl: 19:30
|
1 |
Kari-Anne Sivertsen |
Ådal J.F.F |
F |
2 |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
B |
3 |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
B |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 10 | Kl: 19:45
|
1 |
Martin Fjell Søberg |
Ådal J.F.F |
C |
2 |
Marius Brekke |
Sokna J.F.F |
D2 |
3 |
Joakim M Skålbones |
Sokna J.F.F |
C |
4 |
Inga Josefine Gaski |
Sokna J.F.F |
F |
5 |
Jonas Erlandsen |
Buskeruds J.F.F |
C |
6 |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
B |
| Lag 11 | Kl: 20:00
|
1 |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 12 | Kl: 20:15
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 13 Reservert arrangør | Kl: 20:30
|
1 |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
2 |
Elisabeth Hovde Bjerknes |
Ringerike Kvinnelige J.F.F |
F |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 14 Reservert arrangør | Kl: 20:45
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 15 Reservert arrangør | Kl: 21:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|