|
Veteran NM Jegertrap NJFF - Arbeidernes J.F.F Halden
2. til 4. august 2018
Lagliste
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| | Lag 3 | Kl: 08:40 - Bane 1
| 1 |
Sverre A. Meisingseth |
Gjemnes J.F.F |
V1 | 2 |
Bjørn Kristiansen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V2 | 3 |
Siv Helen Eriksen |
Råde J.F.F |
D | 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 4 | Kl: 09:00 - Bane 1
| 1 |
|
|
| 2 |
Else-Brit Jensen |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D | 3 |
Katja Olesen |
Råde J.F.F |
D | 4 |
|
|
| 5 |
Ronny Syversen |
Råde J.F.F |
V3 | | | Lag 5 | Kl: 09:20 - Bane 1
| 1 |
Gudmund Kalvik Kjøniksen |
Råde J.F.F |
V1 | 2 |
Helge Mikalsen |
Jæren J.F.L |
- | 3 |
|
|
| 4 |
Kjell Solhaug |
Råde J.F.F |
V2 | 5 |
|
|
| | | Lag 6 | Kl: 09:40 - Bane 1
| 1 |
Audun Vevle |
Os J.F.L |
- | 2 |
Arild Rasmussen |
Songdalen J.F.F |
V1 | 3 |
Jan Erik Carlsen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V1 | 4 |
Thor Bratlie |
Frogn J.F.F |
- | 5 |
|
|
| | | Lag 7 | Kl: 10:00 - Bane 1
| 1 |
Bjarne Jødahl |
Ullensaker J.F.F |
V1 | 2 |
|
|
| 3 |
Harald Johansen |
Haugesund og Omegn J.F.F |
- | 4 |
|
|
| 5 |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
- | | | Lag 8 | Kl: 10:20 - Bane 1
| 1 |
Jon Tore Gravdal |
Trøgstad J.F.F |
D | 2 |
|
|
| 3 |
Jon Kvilhaugsvik |
Karmøy J.F.N.F |
V4 | 4 |
|
|
| 5 |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
V4 | | | Lag 9 | Kl: 10:40 - Bane 1
| 1 |
Trine Kjøniksen |
Råde J.F.F |
D | 2 |
Line Ødegård Angeloff |
Onsøy J.F.F |
- | 3 |
Rolf Wiig |
Songdalen J.F.F |
V1 | 4 |
Arnold Sundt |
Songdalen J.F.F |
V2 | 5 |
|
|
| | | Lag 10 | Kl: 11:00 - Bane 1
| 1 |
Gaute Gravdahl |
Gjøvik og Vardal J.F. |
V3 | 2 |
Rolf Andresen |
Asker J.F.F |
V2 | 3 |
Jan Sigurd Foss |
Oslo J.F.F |
V5 | 4 |
Olaf Steinsland |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
V5 | 5 |
|
|
| | | Lag 11 | Kl: 11:20 - Bane 1
| 1 |
|
|
| 2 |
Terje Kristian Karlsen |
Asker J.F.F |
V3 | 3 |
|
|
| 4 |
Oddbjørn Rosset |
Skaun J.F.F |
- | 5 |
|
|
| | | Lag 12 | Kl: 11:40 - Bane 1
| 1 |
Tore Moen |
Krødsherad J.F.F |
V5 | 2 |
|
|
| 3 |
Sonja Johannessen |
Nesodden J.F.F |
D | 4 |
Hans Pedersen |
Frogn J.F.F |
- | 5 |
|
|
| | | Lag 13 | Kl: 12:00 - Bane 1
| 1 |
Tove Elin Kroken |
Løiten J.F.F |
D | 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
Tove Mette Pedersen |
Løiten J.F.F |
D | 5 |
|
|
| | | Lag 14 | Kl: 12:20 - Bane 1
| 1 |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
V1 | 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 15 | Kl: 12:40 - Bane 1
| 1 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
- | 2 |
Vidar Falldalen |
Løiten J.F.F |
V2 | 3 |
|
|
| 4 |
Willy Johannessen |
Nesodden J.F.F |
V1 | 5 |
|
|
| | | Lag 16 | Kl: 13:00 - Bane 1
| 1 |
Per Gunnestad |
Luster J.F.L |
V3 | 2 |
Steinar Tårneby |
Romedal og Vallset J.F.F |
V1 | 3 |
Kari Hovind |
Nesodden J.F.F |
- | 4 |
Raymond Price |
Ullensaker J.F.F |
V3 | 5 |
|
|
| | | Lag 17 | Kl: 13:20 - Bane 1
| 1 |
|
|
| 2 |
Sten-Arild Pettersen |
Råde J.F.F |
V3 | 3 |
Hans Henry Eriksen |
Onsøy J.F.F |
- | 4 |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
- | 5 |
|
|
| | | Lag 18 | Kl: 13:40 - Bane 1
| 1 |
|
|
| 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
|
|