www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Løiten J.F.F
 
BERETTA CUP - 100 skudd leirduesti Lørdag - Løiten J.F.F
11. august 2018

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 6 Reservert arrangørKl: 08:50
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 09:00
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F B
3 Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
4 Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F D2
5 Kenneth Arvesen Løiten J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 09:10
1 Roger Granli Stange J.F.F A
2 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
3 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F A
4 Per Fleischmann Åmot J.F.F B
5 Vetle Stensvold Ski J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 09:20
1 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F C
2 Ronny Olafsen Løiten J.F.F A
3 Stein Nikolaysen Løiten J.F.F B
4 Magne Gåsvand Rindal J.F.L B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 09:30
1 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
3 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
4 Rune Pettersen Romedal og Vallset J.F.F C
5 Marius Martinussen Romedal og Vallset J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 09:40
1 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
2 Vidar Bakkestuen Lillehammer J.F.F C
3 Steffen Svenstad Nordre Land J.S.K C
4 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
5 Brede Ensrud Løiten J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 09:50
1 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
4 Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
5 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 10:00
1 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
2 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
3 Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
4 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
5 Marie Larsson (ingen klubb) F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 10:10
1 Sondre Riise Midtun Nord-Aurdal J.F.F C
2 Bård Thuve Løiten J.F.F B
3 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
4 Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F A
5 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 10:20
1 Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F B
2 Bjørn Trydal Trysil J.F.F A
3 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F C
4 Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
5 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 10:30
1 Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
2 Nils Anders Østberg Løiten J.F.F C
3 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
4 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
5 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
6 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
 
Lag 17 Kl: 10:40
1 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
2 Robert Syversen Åmot J.F.F B
3 Espen Nordseth Nordre Elverum J.F.G.F B
4 Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
5 Rune Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F C
6 Tom Erik Grønkilen (ingen klubb) C
 
Lag 18 Kl: 10:50
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 11:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 11:10
1      
2 Catharina Pedersen Ski J.F.F F
3 Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
4 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F A
5 Nicolai Wagner Sandefjord J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 11:20
1 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
2 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K F
3 Søren Hestehauge Asker J.F.F C
4 Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
5 Bård Boger Løiten J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 11:30
1 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
2 Cato Gustavsen Løiten J.F.F B
3 Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
4 Fredrick Gustavsen Trysil J.F.F B
5 Joakim Siljubergsåsen Sørskogbygda J.S.K C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 11:40
1 Line Nergård Løiten J.F.F F
2 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F A
3 Thore Grinden Løiten J.F.F A
4 Erik Nyborg Brandval J.F.F C
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 11:50
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
2 Bjørn Johansen Rana J.F.F C
3 Kristian Meldahl Bråten Hof Vestre J.F.F C
4 Jim Erik Sørlie Skogen J.S.K C
5 Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 Kl: 12:00
1 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
2 Geier Barlie Ski J.F.F B
3 Marius Sørengen Ski J.F.F B
4 Terje Stabu Ski J.F.F C
5 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 26 Kl: 12:10
1 Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
2 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
3 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F C
4 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
5 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
6 Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F C
 
Lag 27 Kl: 12:20
1 Mats Hytland-Eriksen Trøgstad J.F.F D1
2 Bendik Øfsti Herje Levanger J.F.L C
3 Bård Almåsbakk Levanger J.F.L C
4 Johan Kvam Levanger J.F.L C
5 John Eriksen (ingen klubb) C
6 Ole Magnus Stabæk Sarpsborg og Omegn J.F.F B
 
Lag 28 Kl: 12:30
1 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
2 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
3 Trygve Larssen Moss og Omegn J.F.F B
4 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F B
5 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
6 Ole Herman Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F C
 
Lag 29 Kl: 12:40
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Frank Haugrim (ingen klubb) B
3 Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F B
4 Cecilie Steensen Siljan J.F.F F1
5 Christer Schikora Siljan J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 30 Kl: 12:50
1      
2 Nikolai Torp Skogen J.S.K B
3 Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F
4 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
5 John Arne Torp Skogen J.S.K D2
6 Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
 
Lag 31 Kl: 13:00
1 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
2 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
3 Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
4 Terje Gravklev Siljan J.F.F A
5 Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
6 Malene Nygaard Kroken J.F.F F
 
Lag 32 Kl: 13:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 33 Kl: 13:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 34 Kl: 13:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 35 Kl: 13:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 36 Kl: 13:50
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 37 Reservert arrangørKl: 14:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 38 Reservert arrangørKl: 14:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 39 Reservert arrangørKl: 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 40 Reservert arrangørKl: 14:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 41 Reservert arrangørKl: 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 42 Reservert arrangørKl: 14:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 43 Reservert arrangørKl: 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 44 Reservert arrangørKl: 15:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 45 Reservert arrangørKl: 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 46 Reservert arrangørKl: 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 47 Reservert arrangørKl: 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 48 Reservert arrangørKl: 15:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 49 Reservert arrangørKl: 16:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 50 Reservert arrangørKl: 16:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)