|
Interjaktcup 100 duer KORPERUD - Kongsvinger J.F.F
21. april 2018 DeltakerlisteSum antall deltakere: 85
Navn |
Klubb |
Klasse |
Adrian Wingquist Dalsjø |
Brandval J.F.F |
D1 |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
F1 |
Arild Belstad |
Løiten J.F.F |
E2 |
Asbjørn Kagnes |
Hof Vestre J.F.F |
D2 |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
B |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
B |
Edvart Skogli |
Frogn J.F.F |
B |
Espen Harbosen |
Åsnes J.F.F |
C |
Espen Teppdalen Nordsveen |
Løiten J.F.F |
D2 |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Frank Hansen |
Åsnes J.F.F |
B |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Frode Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Geir Otto Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Geir-arne Moe |
Hof Vestre J.F.F |
B |
Gunnar Filtvedt |
Åmot J.F.F |
A |
Hanne Eriksen |
Kongsvinger J.F.F |
F1 |
Hans Jacob Koren Lund |
Vestmarka J.F.F |
B |
Hans Martin Lindberg |
Brandval J.F.F |
B |
Hans-Marius Myrvang |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henrik Magnusson |
(ingen klubb) |
C |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
F1 |
Håvard Søgård |
Brandval J.F.F |
B |
Jan Kåre H. Tveter |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Jarle Danielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Jarle Midtsundstad |
Åsnes J.F.F |
A |
Jens Lavik Sander |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Jim Erik Sørlie |
Skogen J.S.K |
C |
John Arne Torp |
Skogen J.S.K |
D2 |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Kenneth Arvesen |
Løiten J.F.F |
C |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kjell Eirik Slaastad |
Eidskog J.F.F |
B |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Årnes |
Blaker J.F.F |
B |
Kristian Meldahl Bråten |
Hof Vestre J.F.F |
C |
Kristoffer Clausen |
Blaker J.F.F |
B |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
B |
Marius Christensen |
Brandval J.F.F |
D2 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
B |
Mikael Kutt |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Nikolai Torp |
Skogen J.S.K |
B |
Noah Lund |
Kongsvinger J.F.F |
D1 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Ole-Jakob Seigerud |
Skogen J.S.K |
B |
Ole Bredvold |
Grue J.F.F |
B |
Olle Lund |
Kongsvinger J.F.F |
C |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Per Arne Rønning |
Hof Vestre J.F.F |
C |
Per Kristian Kleven |
Trysil J.F.F |
B |
Per Toni Grundt |
Vestmarka J.F.F |
B |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
B |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
Pål Albert Lindkjølen |
Kongsvinger J.F.F |
C |
Ragnhild Sangen Billingsø |
Eidskog J.F.F |
F1 |
Roar Olsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Ronny Olafsen |
Løiten J.F.F |
A |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
B |
Rune Larsen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Siv Stemsrudhagen |
Lørenskog S.S. |
F |
Stefan Sætaberget Hammer |
Brandval J.F.F |
C |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
Stian Vannevjen |
Romedal og Vallset J.F.F |
C |
Terje Lindkjølen |
Kongsvinger J.F.F |
E2 |
Thomas K. Bredesen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
A |
Tom Westby |
Hof Vestre J.F.F |
B |
Tore Alan Maliberg |
Åsnes J.F.F |
A |
Trond Arve Hoel |
Udnes J.F.F |
B |
Trond Erik Bjørnstad Hansen |
Gjerdrum J.F.F |
B |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Øivin Berstad |
Brandval J.F.F |
A |
Øystein Hagen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
|