Klasse A |
| 1. | Per Magnus Pedersen Sokna L.K. | 22 | 20 | 24 | 22 | Sum: 88 |
| 2. | Hans Christian Jordan Sokna L.K. | 21 | 21 | 23 | 22 | Sum: 87 |
| 3. | Tom Nalum Brunlanes S.S. | 23 | 20 | 22 | 22 | Sum: 87 |
| 4. | Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 20 | 21 | 25 | Sum: 86 |
| 5. | Magne Gusland Brunlanes S.S. | 22 | 17 | 23 | 24 | Sum: 86 |
| 6. | Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F | 19 | 20 | 22 | 23 | Sum: 84 |
| 7. | Thomas Nyberget Åmot J.F.F | 21 | 19 | 23 | 21 | Sum: 84 |
| 8. | Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting | 21 | 20 | 20 | 22 | Sum: 83 |
| 9. | Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. | 19 | 23 | 20 | 21 | Sum: 83 |
| 10. | Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F | 19 | 20 | 19 | 24 | Sum: 82 |
| 11. | Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting | 19 | 23 | 20 | 20 | Sum: 82 |
| 12. | Roar Olsen Grasåsen S.S. | 23 | 17 | 21 | 19 | Sum: 80 |
| 13. | Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 20 | 23 | 17 | Sum: 80 |
| 14. | Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F | 17 | 19 | 21 | 21 | Sum: 78 |
| 15. | Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. | 18 | 16 | 21 | 22 | Sum: 77 |
| 16. | Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F | 15 | 17 | 19 | 21 | Sum: 72 |
Klasse B |
| 1. | Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F | 19 | 20 | 22 | 22 | Sum: 83 |
| 2. | Milo Stanisic Waagaard Sokna L.K. | 18 | 18 | 20 | 17 | Sum: 73 |
Klasse C |
| 1. | Mads Reinholdt Nordensgaard Grasåsen S.S. | 17 | 24 | 19 | 23 | Sum: 83 |
| 2. | Hakan Ucarli Sarpsborg og Omegn J.F.F | 11 | 19 | 19 | 23 | Sum: 72 |
| 3. | Flemming Øhre Bærum J.F.F | 16 | 18 | 16 | 22 | Sum: 72 |
| 4. | Hallvar Næss Team Hagleskyting | 14 | 15 | 20 | 18 | Sum: 67 |
| 5. | Trond Henning Hansen Råde J.F.F | 18 | 14 | 18 | 17 | Sum: 67 |
| 6. | Marius Sørengen Ski J.F.F | 10 | 14 | 16 | 21 | Sum: 61 |
| 7. | Stig Erling Talgø Sarpsborg og Omegn J.F.F | 16 | 11 | 15 | 18 | Sum: 60 |
| 8. | Geier Barlie Ski J.F.F | 13 | 10 | 17 | 16 | Sum: 56 |
| 9. | Simon Sommerfeld Kismul S.S.K | 15 | 10 | 13 | 12 | Sum: 50 |
| 10. | Thomas Paulsen Onsøy J.F.F | 9 | 13 | 12 | 12 | Sum: 46 |
| 11. | Hans Petter Holme Onsøy J.F.F | 5 | 5 | 9 | 4 | Sum: 23 |
Klasse J |
| 1. | Simen Johannessen Team Hagleskyting | 19 | 20 | 20 | 22 | Sum: 81 |
| 2. | Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. | 18 | 20 | 19 | 19 | Sum: 76 |
| 3. | Nicolai Wagner Sandefjord L.S. | 14 | 16 | 21 | 20 | Sum: 71 |
| 4. | Vegard Balberg Øhre Bærum J.F.F | 12 | 17 | 19 | 20 | Sum: 68 |
| 5. | Sander Holtet Grasåsen S.S. | 12 | 13 | 14 | 14 | Sum: 53 |
Klasse K |
| 1. | Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F | 21 | 18 | 20 | 20 | Sum: 79 |
| 2. | Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. | 17 | 18 | 20 | 20 | Sum: 75 |
| 3. | Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L | 17 | 11 | 16 | 17 | Sum: 61 |
| 4. | Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F | 12 | 16 | 16 | 15 | Sum: 59 |
| 5. | Ina Marie Hemstad Råde J.F.F | 14 | 7 | 16 | 15 | Sum: 52 |
Klasse V55 |
| 1. | Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting | 19 | 23 | 20 | 24 | Sum: 86 |
| 2. | Håkon Bøhmer Team Hagleskyting | 15 | 22 | 21 | 23 | Sum: 81 |
| 3. | Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F | 18 | 20 | 21 | 22 | Sum: 81 |
| 4. | Lars Kristian Sand Holmsen Team Hagleskyting | 18 | 20 | 22 | 21 | Sum: 81 |
| 5. | Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F | 20 | 15 | 21 | 17 | Sum: 73 |
| 6. | Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. | 15 | 19 | 17 | 21 | Sum: 72 |
Klasse V65 |
| 1. | Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F | 16 | 15 | 22 | 16 | Sum: 69 |
| 2. | Bjørn E Hansen Oslo Sportsskyttere | 13 | 15 | 17 | 16 | Sum: 61 |
| 3. | Jan Aanes Sandefjord L.S. | 10 | 15 | 16 | 12 | Sum: 53 |