Klasse A |
| 1. | Arnfinn Berg Skåla J.F.F | 25 | 25 | Sum: 50 |
| 2. | Johan Harstad Gjemnes J.F.F | 24 | 24 | Sum: 48 |
| 3. | Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F | 22 | 24 | Sum: 46 |
| 4. | Even André Kammen Gjemnes J.F.F | 24 | 22 | Sum: 46 |
| 5. | Svein Tore Nordgaard Gjemnes J.F.F | 22 | 23 | Sum: 45 |
| 6. | Jan Roar Stølan Surnadal J.F.F | 22 | 23 | Sum: 45 |
| 7. | Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F | 23 | 22 | Sum: 45 |
| 8. | Arve Kammen Gjemnes J.F.F | 23 | 22 | Sum: 45 |
| 9. | Espen Luka Ørskog J.S.S | 20 | 24 | Sum: 44 |
| 10. | Bergsvein Flemmen Gjemnes J.F.F | 21 | 23 | Sum: 44 |
| 11. | Bjarte Mittet Åndalsnes og Omegn J.F.F | 24 | 19 | Sum: 43 |
| 12. | Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F | 22 | 20 | Sum: 42 |
| 13. | Geir Hammer Sunndal J.F.F | 22 | 19 | Sum: 41 |
| 14. | Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F | 20 | 20 | Sum: 40 |
| 15. | Gunnar Oldeide Flataker Fræna J.F.F | 19 | 18 | Sum: 37 |
| 16. | Stefan Vågseter Skåla J.F.F | 20 | 17 | Sum: 37 |
Klasse B |
| 1. | Erlend Flemmen Gjemnes J.F.F | 22 | 24 | Sum: 46 |
| 2. | Geir Lyngvær Gjemnes J.F.F | 23 | 23 | Sum: 46 |
| 3. | Knut Petter Grønset Skåla J.F.F | 24 | 22 | Sum: 46 |
| 4. | Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F | 21 | 24 | Sum: 45 |
| 5. | Bjørn Talstad Fræna J.F.F | 22 | 22 | Sum: 44 |
| 6. | Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F | 23 | 21 | Sum: 44 |
| 7. | Per Oskar Hjelseth Ørskog J.S.S | 20 | 23 | Sum: 43 |
| 8. | Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F | 22 | 21 | Sum: 43 |
| 9. | Olaf Skarsbø Skåla J.F.F | 23 | 20 | Sum: 43 |
| 10. | Eirik Stokke Gjemnes J.F.F | 19 | 23 | Sum: 42 |
| 11. | Rolf Kvisvik Averøy J.F.F | 19 | 22 | Sum: 41 |
| 12. | Ole Smevoll Rindal J.F.L | 22 | 19 | Sum: 41 |
| 13. | Terje Flemmen Gjemnes J.F.F | 19 | 20 | Sum: 39 |
| 14. | Egil Talstad Eide J.F.F | 19 | 20 | Sum: 39 |
| 15. | Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F | 16 | 14 | Sum: 30 |
| 16. | Petter Oldeide Flataker Fræna J.F.F | 17 | 10 | Sum: 27 |
Klasse C |
| 1. | Frank Wågsæther Skåla J.F.F | 14 | 23 | Sum: 37 |
| 2. | Åge Svensli Gjemnes J.F.F | 16 | 17 | Sum: 33 |
Klasse D1 |
| 1. | Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F | 16 | 20 | Sum: 36 |
| 2. | Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F | 13 | 11 | Sum: 24 |
Klasse D2 |
| 1. | Sindre Astad Gjemnes J.F.F | 19 | 18 | Sum: 37 |
Klasse E1 |
| 1. | Magne Bakken Skåla J.F.F | 24 | 21 | Sum: 45 |
| 2. | Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L | 23 | 21 | Sum: 44 |
| 3. | Sverre A. Meisingseth Gjemnes J.F.F | 22 | 21 | Sum: 43 |
| 4. | Ståle Midtlid Ørskog J.S.S | 21 | 21 | Sum: 42 |
| 5. | Nils Asbjørn Holten Surnadal J.F.F | 22 | 19 | Sum: 41 |
| 6. | Jon Arild Willa Åndalsnes og Omegn J.F.F | 19 | 19 | Sum: 38 |
Klasse E2 |
| 1. | Alf Gjengstø Averøy J.F.F | 23 | 20 | Sum: 43 |
Klasse F |
| 1. | Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F | 11 | 20 | Sum: 31 |
Klasse F1 |
| 1. | Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F | 20 | 21 | Sum: 41 |
| 2. | Anne Jorunn Kasin Ørskog J.S.S | 18 | 20 | Sum: 38 |