www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt uten finale
- Møre og Romsdal cup 2018
- Resultater sammenlagt 18JT1827
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Gjemnes J.F.F
 
Jegertrap 50 skudd med finale Gjemnes JFF - Gjemnes J.F.F
11. mars 2018

Oppdatert: 17.10.2018 kl 17:25

Resultater sammenlagt

1. Johan Harstad
Gjemnes J.F.F
242425Sum: 73
2. Arnfinn Berg
Skåla J.F.F
252522Sum: 72
3. Knut Petter Grønset
Skåla J.F.F
242225Sum: 71
4. Even André Kammen
Gjemnes J.F.F
242224Sum: 70
5. Jon Arne Astad
Gjemnes J.F.F
222422Sum: 68
6. Geir Lyngvær
Gjemnes J.F.F
232322Sum: 68
7. Erlend Flemmen
Gjemnes J.F.F
222421Sum: 67
8. Ole Johan Kvendbø
Surnadal J.F.F
2124Sum: 45
9. Svein Tore Nordgaard
Gjemnes J.F.F
2223Sum: 45
10. Jan Roar Stølan
Surnadal J.F.F
2223Sum: 45
11. Kristian Tolaas Lillevik
Skåla J.F.F
2322Sum: 45
12. Arve Kammen
Gjemnes J.F.F
2322Sum: 45
13. Magne Bakken
Skåla J.F.F
2421Sum: 45
14. Espen Luka
Ørskog J.S.S
2024Sum: 44
15. Bergsvein Flemmen
Gjemnes J.F.F
2123Sum: 44
16. Bjørn Talstad
Fræna J.F.F
2222Sum: 44
17. Bjørn Roald Langnes
Eide J.F.F
2321Sum: 44
18. Stig Kåre Dørum
Opdal J.F.L
2321Sum: 44
19. Per Oskar Hjelseth
Ørskog J.S.S
2023Sum: 43
20. Sverre A. Meisingseth
Gjemnes J.F.F
2221Sum: 43
21. Magne Roy Astad
Gjemnes J.F.F
2221Sum: 43
22. Alf Gjengstø
Averøy J.F.F
2320Sum: 43
23. Olaf Skarsbø
Skåla J.F.F
2320Sum: 43
24. Bjarte Mittet
Åndalsnes og Omegn J.F.F
2419Sum: 43
25. Eirik Stokke
Gjemnes J.F.F
1923Sum: 42
26. Ståle Midtlid
Ørskog J.S.S
2121Sum: 42
27. Sigurd Magnor Strand
Surnadal J.F.F
2220Sum: 42
28. Rolf Kvisvik
Averøy J.F.F
1922Sum: 41
29. Tonje Fuglås Kvendbø
Surnadal J.F.F
2021Sum: 41
30. Geir Hammer
Sunndal J.F.F
2219Sum: 41
31. Ole Smevoll
Rindal J.F.L
2219Sum: 41
32. Nils Asbjørn Holten
Surnadal J.F.F
2219Sum: 41
33. Otto Edvin Roaldsøy
Averøy J.F.F
2020Sum: 40
34. Terje Flemmen
Gjemnes J.F.F
1920Sum: 39
35. Egil Talstad
Eide J.F.F
1920Sum: 39
36. Anne Jorunn Kasin
Ørskog J.S.S
1820Sum: 38
37. Jon Arild Willa
Åndalsnes og Omegn J.F.F
1919Sum: 38
38. Frank Wågsæther
Skåla J.F.F
1423Sum: 37
39. Sindre Astad
Gjemnes J.F.F
1918Sum: 37
40. Gunnar Oldeide Flataker
Fræna J.F.F
1918Sum: 37
41. Stefan Vågseter
Skåla J.F.F
2017Sum: 37
42. Fredrik Høgset Tolaas
Skåla J.F.F
1620Sum: 36
43. Åge Svensli
Gjemnes J.F.F
1617Sum: 33
44. Vigdis Grefstad
Gjemnes J.F.F
1120Sum: 31
45. Kjell Magne Haukås
Averøy J.F.F
1614Sum: 30
46. Petter Oldeide Flataker
Fræna J.F.F
1710Sum: 27
47. Ole Marius Aandal Astad
Gjemnes J.F.F
1311Sum: 24
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)