| | 18. mai | 19. mai | 20. mai | 21. mai | Sum 3 stevner |
Klasse A |
1. | Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F | | 97 | 96 | 90 | 283 |
2. | Krisander Barka
Songdalen L.K. | 84 | 93 | 93 | 92 | 278 |
3. | Erik Ølmheim Gurholt
Skien J.F.F | 90 | 93 | 95 | | 278 |
4. | Hartly Brummenæs
Haugesund L.S.K | 94 | 92 | 89 | 87 | 275 |
5. | Alexander Spilling Grimestad
Lindesnes J.F.F | | 91 | 92 | 89 | 272 |
6. | Alf Jr. Buksholt
Lindesnes J.F.F | 92 | 85 | 88 | 90 | 270 |
7. | Jan Marius Larsen
Tvedestrand J.F.F | 90 | 88 | | 91 | 269 |
8. | Roar Haraldsen
Tvedestrand J.F.F | | 91 | 83 | 89 | 263 |
9. | Arne Hjelmeseter
Songdalen L.K. | 84 | 88 | 86 | | 258 |
10. | Alf Kristian Ellefsen
Lindesnes J.F.F | 91 | 86 | | 81 | 258 |
11. | Christoffer Eidstø
Songdalen L.K. | | 83 | 82 | 86 | 251 |
12. | Andreas Stausland
Songdalen L.K. | 44 | | 97 | 96 | 237 |
13. | Per Steinar Nesland
Sannidal Trap | | | | 96 | 96 |
14. | Svein Erik Yrkje
Haugesund L.S.K | | 92 | | | 92 |
Klasse B |
1. | Kenneth Espeseth
Nordvestlandet L.K. | 96 | 86 | 92 | 85 | 274 |
2. | Bengt-Rune Rydheim
Kismul S.S.K | 90 | 86 | 79 | 91 | 267 |
3. | Jostein Skjelin
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 80 | 86 | 85 | 89 | 260 |
4. | Sveinung Christensen
Lindesnes J.F.F | | 85 | 81 | 92 | 258 |
5. | Birger Aurebekk
Songdalen L.K. | 79 | | 77 | 84 | 240 |
6. | Kenneth G Mjåland
Tvedestrand J.F.F | 77 | | | 79 | 156 |
7. | Morgan Lee Lehne
Lindesnes J.F.F | | 89 | | | 89 |
Klasse C |
1. | Arne Stensland
Tvedestrand J.F.F | 70 | | | 68 | 138 |
2. | Jan Arild Sand
Kroken J.F.F | | | | 72 | 72 |
Klasse K1 |
1. | Jette Marie Grimestad Buksholt
Lindesnes J.F.F | 85 | 81 | 79 | | 245 |
2. | Rebekka Grimestad
Lindesnes J.F.F | | 85 | | 88 | 173 |
3. | Isabell Spilling Grimestad
Lindesnes J.F.F | 60 | 70 | | | 130 |
4. | Hanne Dalen
Kroken J.F.F | | | | 94 | 94 |
5. | Heidi Cecilie Øverland
Kroken J.F.F | | | | 77 | 77 |
Klasse K2 |
1. | Helene Louise M. Guldhaug
Onsøy J.F.F | | 67 | 66 | 64 | 197 |
2. | Linn Mari Farsjø
Sannidal Trap | | | | 78 | 78 |
3. | Dagny A Yrkje
Haugesund L.S.K | | 73 | | | 73 |
Klasse J |
1. | Arnt Sigurd Christensen
Lindesnes J.F.F | | 96 | 98 | 91 | 285 |
2. | Jonas Grimestad
Lindesnes J.F.F | 94 | 96 | 90 | 94 | 284 |
3. | Sondre Bang Grimestad
Lindesnes J.F.F | 89 | 86 | 80 | 79 | 255 |
4. | Preben Stensrud
Skien J.F.F | | 90 | 92 | | 182 |
5. | Alexander Tønnessen
Lindesnes J.F.F | 82 | | 75 | | 157 |
6. | Ulrik Østrem
Lindesnes J.F.F | | | 76 | | 76 |
Klasse U |
1. | Jan Erik Christensen
Lindesnes J.F.F | | 88 | | | 88 |
2. | Svein Arild Christensen
Lindesnes J.F.F | | 84 | | | 84 |
Klasse V50 |
1. | Knut Erik Skjolden
Tvedestrand J.F.F | | 95 | 96 | 94 | 285 |
2. | Stig Ivan Barka
Songdalen L.K. | 93 | 95 | 93 | 92 | 281 |
3. | Kurt Solvik
Songdalen L.K. | 91 | 94 | 83 | 92 | 277 |
4. | Roar Njærheim
Time S.S.K | 90 | 89 | 92 | 87 | 271 |
5. | Kjell Axelsen
Songdalen L.K. | 86 | 91 | 93 | | 270 |
6. | Pål Sørensen
Tvedestrand J.F.F | | 92 | 82 | 93 | 267 |
7. | Alf E Handeland
Songdalen L.K. | 81 | 86 | 81 | 80 | 248 |
8. | Tor Morten Larsen
Nedre Glomma S.S.K | 78 | 79 | 86 | 79 | 244 |
9. | Pål Roy Rolland
Songdalen L.K. | 80 | 76 | | 76 | 232 |
10. | Bernt Breistøl
Songdalen L.K. | 89 | 87 | | | 176 |
11. | Geir Østrem
Lindesnes J.F.F | | | 89 | | 89 |
12. | Frank Cascampas
Songdalen L.K. | 87 | | | | 87 |
13. | Gunstein Aurebekk
Songdalen L.K. | 85 | | | | 85 |
Klasse V60 |
1. | Helge Mikalsen
Lindesnes J.F.F | 93 | 89 | 92 | 88 | 274 |
2. | Harald Johansen
Haugesund L.S.K | 83 | 89 | 90 | 93 | 272 |
3. | John Egil Stanes
Eidsberg J.F.F | 89 | 89 | 90 | | 268 |
4. | Arild Rasmussen
Songdalen L.K. | 82 | 81 | 78 | 86 | 249 |
5. | Helge Grimestad
Lindesnes J.F.F | 82 | 80 | 77 | 73 | 239 |
6. | Harald Flaen
Songdalen L.K. | 93 | 91 | | | 184 |
7. | Gunnar Grønnerød
Kroken J.F.F | | | 94 | | 94 |
8. | Rolf Wiig
Songdalen L.K. | 92 | | | | 92 |
9. | Svein Hansen
Krødsherad J.F.F | | | | | 0 |
Klasse V70 |
1. | Sverre Eriksen
Lindesnes J.F.F | | | 79 | | 79 |