www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
- Lagskyting
- Resultater klassedelt med finaler
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Nittedal og Hakadal S.J.F.F
 
Nittedal Grand Prix OL Trap - Nittedal og Hakadal S.J.F.F
3. til 4. juni 2017

Oppdatert: 19.05.2018 kl 16:05

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.

Klasse A
1. Simen Terp
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
2421242121252418202315Sum: 236
2. Andreas Norlen
Sverige
252324242322Sum: 141
3. Rickard Levin Andersson
Sverige
232522242521Sum: 140
4. Thomas Pantzare
Sverige
252324242420Sum: 140
5. Ruben Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F
232424232321Sum: 138
6. Espen Unneland
Bergen L.K.
242225252219Sum: 137
7. Martin Siemsen Larsen
Grasåsen S.S.
242324232318Sum: 135
8. Michael Flores
(ingen klubb)
2423252319Sum: 114
9. Magne Østby
(ingen klubb)
2423232023Sum: 113
10. Fredrik Palm
Sverige
2224222421Sum: 113
11. Benny Tørnblom
Sverige
2024232322Sum: 112
12. Izabela Prestegård
Bergen L.K.
2222241924Sum: 111
13. Saeed Moradi
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
2422242021Sum: 111
14. Jørn Simenstad
Oslo Sportsskyttere
2323221922Sum: 109
15. Niklas Ess
Sverige
2022242121Sum: 108
16. Thor Pedersen
Enebakk J.F.F
2121221922Sum: 105
17. Terje Stokkebekk
Grasåsen S.S.
1620191918Sum: 92

Klasse B
1. Jan Øivind Johansen
Romerike S.S.K
252420232517Sum: 134
2. Nadir Rghioui
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
252320222220Sum: 132
3. Jan Egil Rosvoll
Bergen L.K.
232420212020Sum: 128
4. Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F
222322222316Sum: 128
5. Jan Terp
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
221822232118Sum: 124
6. Berth Søeman
Sverige
2420202221Sum: 107
7. Ulrik Lund
Bergen L.K.
2019222321Sum: 105
8. Tarald Øvergaard
Oslo Sportsskyttere
2120212022Sum: 104
9. Amir Akbarzadeh
Sverige
2120221920Sum: 102
10. Anton Akbarzadeh
Sverige
2220212118Sum: 102
11. Sverre Johan Hillem
Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
1718232320Sum: 101
12. Leif Vålvannet
Enebakk J.F.F
2219201919Sum: 99
13. Daniel Strøm
Sverige
1819222018Sum: 97

Klasse C
1. Trond Reidar Øybakken
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
181920202221Sum: 120
2. Bent Øverhagen
Losby Viltmål- og P.K.
212117212118Sum: 119
3. Geir Wemmestad-Haaland
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
221916202317Sum: 117
4. Andre Akbarzadeh
Sverige
222019191617Sum: 113
5. Fredrik Albelin
Sverige
181717212114Sum: 108
6. Tim Carl Gustav Skønberg
Bergen L.K.
202117201713Sum: 108
7. Ottar Nord
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1919172116Sum: 92
8. Mathea Synnøve Johansson
Sarpsborg og Omegn J.F.F
2319151419Sum: 90
9. Arnold Sørensen
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1618201716Sum: 87
10. Eva Kristin Bjørkmann
Grasåsen S.S.
1919181315Sum: 84
11. May-Lill Sørensen
Nittedal og Hakadal S.J.F.F
161691416Sum: 71
12. Farshad Motevaseli
Sverige
1212151812Sum: 69
13. Majid Sigaroodi
Sverige
141412812Sum: 60
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)