| | Skjeberg | Onsøy | Svinndal | Sum |
Klasse A |
1. | Anastasios Kaliafas
Svinndal J.F.F | 25 | 25 | 23 | 25 | 23 | 23 | 144 |
2. | René Gangestad
Skjeberg og Omegn J.F.F | 22 | 24 | 22 | 23 | 23 | 25 | 139 |
3. | Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F | 24 | 24 | 21 | 21 | 23 | 25 | 138 |
4. | Geir Lindem
Råde J.F.F | 24 | 25 | 21 | 22 | 23 | 23 | 138 |
5. | Fredrik Saxhaug Lindstrøm
Råde J.F.F | 24 | 23 | 25 | 21 | 22 | 23 | 138 |
6. | Thomas Hansen
Arbeidernes J.F.F Halden | 22 | 19 | 23 | 24 | 23 | 24 | 135 |
7. | Knut Haugen
Svinndal J.F.F | 22 | 24 | 23 | 23 | 18 | 23 | 133 |
8. | Ronny Lund
Eidsberg J.F.F | 20 | 23 | 23 | 19 | 20 | 24 | 129 |
9. | John Aamodt-Haug
Svinndal J.F.F | 21 | 20 | 21 | 21 | 21 | 24 | 128 |
10. | Viggo Bjerkansmo
Onsøy J.F.F | 22 | 23 | 20 | 20 | 19 | 24 | 128 |
11. | Morten Grefslie
Eidsberg J.F.F | 20 | 23 | 19 | 22 | 22 | 20 | 126 |
12. | Ole Kristian Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden | 15 | 25 | 21 | 20 | 23 | 21 | 125 |
13. | Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden | | | | | 23 | 22 | 45 |
14. | Anders Klund
Eidsberg J.F.F | 23 | 22 | | | | | 45 |
15. | Tom Westby
Hof Vestre J.F.F | 0 | | | | | | 0 |
Klasse B |
1. | Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F | 23 | 24 | 24 | 21 | 22 | 24 | 138 |
2. | Trond Henning Hansen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 24 | 21 | 22 | 21 | 24 | 24 | 136 |
3. | Lars Håkon Stenrød
Skjeberg og Omegn J.F.F | 24 | 24 | 23 | 24 | 21 | 20 | 136 |
4. | Monrad Uvaag
Askim og Omegn J.F.F | 21 | 23 | 22 | 22 | 24 | 23 | 135 |
5. | Tor Erik Nilsen
Svinndal J.F.F | 23 | 23 | 21 | 22 | 22 | 23 | 134 |
6. | Tom R. Jensen
Fet J.F.F | 22 | 23 | 25 | 20 | 21 | 23 | 134 |
7. | Jørn Olav Hansen
Marker J.F.F | 22 | 23 | 24 | 22 | 21 | 22 | 134 |
8. | Rune Aukland
Eidsberg J.F.F | 23 | 22 | 22 | 22 | 22 | 21 | 132 |
9. | Martin Borgen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 23 | 23 | 18 | 23 | 22 | 22 | 131 |
10. | Per Kristian Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden | 21 | 23 | 21 | 20 | 21 | 22 | 128 |
11. | Bjørn Willy Abrahamsen
Onsøy J.F.F | 22 | 22 | 19 | 22 | 20 | 22 | 127 |
12. | Tom-Erik Kaspersen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 20 | 22 | 21 | 21 | 17 | 25 | 126 |
13. | Jonatan Bjørnerød Haga
Eidsberg J.F.F | 20 | 21 | 18 | 20 | 21 | 24 | 124 |
14. | Jørn Vidar Sukke
Svinndal J.F.F | 21 | 21 | 20 | 18 | 20 | 23 | 123 |
15. | Carl G. Jørgensen
Onsøy J.F.F | | | 25 | 22 | 19 | 24 | 90 |
16. | Tom Thorvaldsen
Rakkestad og Degernes J.F.F | 21 | 24 | 22 | 20 | | | 87 |
17. | Isak N Triumf
Enebakk J.F.F | 22 | 21 | | | 23 | 19 | 85 |
18. | Bjørn Egil Sagholen
Eidsberg J.F.F | 23 | 19 | | | 16 | 24 | 82 |
19. | Thomas Knudsen
Svinndal J.F.F | | | 23 | 19 | 22 | 17 | 81 |
20. | Christian Gjerløv
Onsøy J.F.F | | | 24 | 24 | | | 48 |
21. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 23 | 23 | | | | | 46 |
22. | Fredrik Lund
Eidsberg J.F.F | | | | | 22 | 17 | 39 |
23. | Bjørn Tore Dahl Olsen
Moss og Omegn J.F.F | | | | | 14 | 21 | 35 |
Klasse C |
1. | Mads Hansen
Fet J.F.F | 19 | 18 | 17 | 15 | 14 | 20 | 103 |
2. | Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F | 10 | 16 | 16 | 19 | 21 | 18 | 100 |
3. | Vegard Utne
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | 23 | 22 | 45 |
4. | Kjell Magne Moen
Skjeberg og Omegn J.F.F | | | 22 | 23 | | | 45 |
5. | Henrik Walberg
Skjeberg og Omegn J.F.F | | | | | 21 | 20 | 41 |
6. | Petter Svanevik
Borge J.F.F | 8 | 16 | 10 | 7 | | | 41 |
7. | Tor Anders Bjørkvist
Moss og Omegn J.F.F | | | | | 20 | 20 | 40 |
8. | Frank Harborg
Frogn J.F.F | | | | | 19 | 18 | 37 |
9. | Anders Herland
Eidsberg J.F.F | | | | | 11 | 11 | 22 |
Klasse D1 |
1. | Jørgen Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden | 19 | 19 | 15 | 12 | 19 | 19 | 103 |
2. | Loke Gustus Holth
Trøgstad J.F.F | | | | | 20 | 21 | 41 |
Klasse D2 |
1. | Herman Halvorsrød
Råde J.F.F | 21 | 22 | 22 | 22 | 24 | 22 | 133 |
2. | Bastian Hagen
Onsøy J.F.F | | | | | 21 | 24 | 45 |
Klasse E1 |
1. | Steinar Kaspersen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 22 | 24 | 22 | 22 | 23 | 24 | 137 |
2. | Sten-Arild Pettersen
Råde J.F.F | 22 | 24 | 19 | 20 | 22 | 20 | 127 |
3. | Jon Tore Gravdal
Trøgstad J.F.F | 21 | 20 | 22 | 17 | 21 | 24 | 125 |
4. | John Egil Stanes
Eidsberg J.F.F | 18 | 22 | 20 | 20 | 22 | 23 | 125 |
5. | Gunnar Borgen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 21 | 23 | 20 | 22 | 18 | 21 | 125 |
6. | Jan Egil Kolstad
Råde J.F.F | 23 | 22 | 19 | 18 | 19 | 22 | 123 |
7. | Morten Olsen
Svinndal J.F.F | 15 | 24 | 18 | 19 | 20 | 23 | 119 |
8. | Roy Zakariassen
Svinndal J.F.F | | | 22 | 22 | 21 | 22 | 87 |
9. | Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F | | | | | 22 | 24 | 46 |
10. | Kjell Arne Haugland
Skjeberg og Omegn J.F.F | | | | | 22 | 23 | 45 |
11. | Odd Ivar Kjøniksen
Råde J.F.F | | | | | 20 | 24 | 44 |
12. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | | | 19 | 25 | | | 44 |
13. | Yngvar Jensen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 23 | 20 | | | | | 43 |
14. | Sverre Røed
Holmestrand S.P.S.J.F | | | 23 | 19 | | | 42 |
15. | Gudmund Kalvik Kjøniksen
Råde J.F.F | | | | | 21 | 20 | 41 |
16. | Bjørn Kristiansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | 14 | 22 | 36 |
Klasse E2 |
1. | Thor Arvid Edlund
Råde J.F.F | 23 | 22 | 19 | 22 | 22 | 22 | 130 |
2. | Roger Andreassen
Onsøy J.F.F | 22 | 22 | 17 | 23 | 21 | 22 | 127 |
3. | Bjørn Berg
Onsøy J.F.F | 17 | 17 | 15 | 22 | 23 | 21 | 115 |
4. | Per Bunes
Rælingen J.F.F | 19 | 21 | 20 | 21 | 13 | 18 | 112 |
5. | Hans Pedersen
Frogn J.F.F | | | 19 | 22 | 18 | 22 | 81 |
6. | Stein Bjarne Solseth
Askim og Omegn J.F.F | | | | | 19 | 21 | 40 |
7. | Jan Sigurd Foss
Oslo J.F.F | | | | | 18 | 21 | 39 |
Klasse F |
1. | Helene Louise Mathisen Guldhaug
Onsøy J.F.F | 18 | 18 | 14 | 12 | 17 | 15 | 94 |
2. | Ina Marie Hemstad
Råde J.F.F | 14 | 16 | 10 | 15 | 12 | 15 | 82 |
3. | Trine Kjøniksen
Råde J.F.F | | | | | 16 | 19 | 35 |
4. | Elisabeth Lande
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 17 | 17 | | | | | 34 |
Klasse F1 |
1. | Siri Marlen Lindem
Råde J.F.F | 24 | 23 | 24 | 24 | 24 | 22 | 141 |
2. | Siv Helen Eriksen
Råde J.F.F | 22 | 18 | 21 | 20 | 23 | 25 | 129 |