| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
Klasse A |
1. | Oskar Næss
Team Hagleskyting | 24 | 22 | 25 | 24 | 95 |
2. | Terje Gravklev
Brunlanes S.S. | 25 | 22 | 24 | 24 | 95 |
3. | Markus Larsson
Sverige | 24 | 24 | 23 | 24 | 95 |
4. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 25 | 24 | 22 | 23 | 94 |
5. | Tommy Andersen
Siljan S.S. | 23 | 23 | 22 | 25 | 93 |
6. | Jon Salve Håkedal
Team Hagleskyting | 23 | 25 | 22 | 22 | 92 |
7. | Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 22 | 23 | 22 | 24 | 91 |
8. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 22 | 24 | 23 | 22 | 91 |
9. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 24 | 25 | 20 | 22 | 91 |
10. | Eirik Tanum
Brunlanes S.S. | 23 | 25 | 22 | 21 | 91 |
11. | Simen Torgersen
Tvedestrand J.F.F | 22 | 23 | 22 | 22 | 89 |
12. | Roger Hansen
Buskerud J.F.F | 22 | 21 | 21 | 23 | 87 |
13. | Jimmy Lungström
Nordvegen L.K. | 23 | 22 | 19 | 23 | 87 |
14. | Georg Lundeby
Moss og Omegn J.F.F | 20 | 23 | 21 | 22 | 86 |
15. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 20 | 24 | 21 | 21 | 86 |
16. | Svein-Martin Tyreng
Moss og Omegn J.F.F | 23 | 23 | 21 | 19 | 86 |
17. | Hans Tryterud
Sokna L.K. | 20 | 23 | 19 | 23 | 85 |
18. | Kenneth Eikenes
Bærum J.F.F | 21 | 23 | 21 | 20 | 85 |
19. | Jan Gunnar Skahjem
Team Hagleskyting | 22 | 20 | 21 | 21 | 84 |
20. | Atle Haugenes
Tvedestrand J.F.F | 21 | 20 | 19 | 22 | 82 |
Klasse B |
1. | Anders Quist Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 23 | 23 | 22 | 24 | 92 |
2. | Tom Johnny Myrvold
Åmot J.F.F | 23 | 22 | 24 | 23 | 92 |
3. | Henning Solem
Siljan S.S. | 23 | 23 | 21 | 22 | 89 |
4. | Magnus Darbo
Buskerud J.F.F | 22 | 22 | 22 | 21 | 87 |
5. | Oddgeir Skogly
Buskerud J.F.F | 23 | 23 | 22 | 19 | 87 |
6. | Hans Christian Jordan
Sokna L.K. | 22 | 19 | 21 | 21 | 83 |
7. | Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskerud J.F.F | 21 | 24 | 17 | 21 | 83 |
8. | Bjarte Olav Grimen
Bergen L.K. | 22 | 21 | 21 | 19 | 83 |
9. | Lars-Kristian Holmsen
Team Hagleskyting | 21 | 23 | 21 | 17 | 82 |
10. | Jørgen Weel
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 21 | 18 | 18 | 21 | 78 |
11. | Jan-Didrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 20 | 21 | 16 | 21 | 78 |
12. | Jan Christian Thoresen
Sokna L.K. | 22 | 17 | 20 | 19 | 78 |
13. | Even Smedstad
Glåmdal L.S. | 20 | 19 | 21 | 18 | 78 |
14. | Kim Andre Hjalmarsen
Glåmdal L.S. | 22 | 19 | 18 | 18 | 77 |
15. | Arvid Agnor
Moss og Omegn J.F.F | 22 | 17 | 17 | 19 | 75 |
16. | Alf Dennis Myrvold
Åmot J.F.F | 21 | 21 | 20 | 13 | 75 |
17. | Tarald Huse
Moss og Omegn J.F.F | 20 | 18 | 20 | 16 | 74 |
18. | Geir Hole
Buskerud J.F.F | 19 | 13 | 17 | 9 | 58 |
Klasse C |
1. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 18 | 25 | 23 | 21 | 87 |
2. | Roger Nygård
Lørenskog S.S. | 24 | 18 | 19 | 22 | 83 |
3. | Milo Stanisic Waagaard
Sokna L.K. | 22 | 18 | 20 | 18 | 78 |
4. | Thor Håkon Bergan
Buskerud J.F.F | 24 | 18 | 19 | 17 | 78 |
5. | Jonny Stenbekk
Moss og Omegn J.F.F | 20 | 19 | 16 | 20 | 75 |
6. | Jarle Nymoen
Sokna L.K. | 21 | 16 | 19 | 19 | 75 |
7. | Roger Thoresen
Sokna L.K. | 18 | 18 | 19 | 19 | 74 |
8. | Frode Kristoffersen
Sokna L.K. | 22 | 15 | 20 | 17 | 74 |
9. | Idar Bølgenhaugen
Sokna L.K. | 20 | 19 | 15 | 14 | 68 |
10. | Hakan Ucarli
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 15 | 20 | 16 | 14 | 65 |
11. | Sindre Grønvold
Buskerud J.F.F | 17 | 18 | 13 | 13 | 61 |
12. | Stian Hval Frydenheim
Buskerud J.F.F | 16 | 14 | 17 | 12 | 59 |
13. | Jon Ulrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 14 | 11 | 14 | 10 | 49 |
Klasse K |
1. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 23 | 20 | 22 | 18 | 83 |
2. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 20 | 23 | 17 | 20 | 80 |
3. | Gro Anita Ynnesdal
Nordvegen L.K. | 22 | 21 | 19 | 16 | 78 |
4. | Anita Vindheim
Siljan S.S. | 21 | 15 | 16 | 19 | 71 |
5. | Tove Glad Aanonsen
Førde J.F.L | 10 | 15 | 11 | 16 | 52 |
Klasse J |
1. | John-Ole Elseth Nordskog
Siljan S.S. | 25 | 25 | 23 | 25 | 98 |
2. | Christian Rød Karlsen
Brunlanes S.S. | 21 | 24 | 20 | 25 | 90 |
3. | Nicolai Ynnesdal
Nordvegen L.K. | 23 | 22 | 20 | 21 | 86 |
4. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 20 | 18 | 19 | 22 | 79 |
Klasse V55 |
1. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 23 | 23 | 21 | 23 | 90 |
2. | Per-Kristian Skinne
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 24 | 23 | 23 | 20 | 90 |
3. | Geir Ståle Vie
Brunlanes S.S. | 23 | 22 | 21 | 23 | 89 |
4. | Vidar Bonnegolt
Brunlanes S.S. | 21 | 22 | 22 | 21 | 86 |
5. | Thor Hjalmarsen
Glåmdal L.S. | 18 | 22 | 14 | 18 | 72 |
6. | Stein H Gundersen
Sandefjord L.S. | 18 | 23 | 11 | 16 | 68 |
7. | Håkon Bøhmer
Team Hagleskyting | 14 | 20 | 12 | 20 | 66 |
8. | Jan Fredrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 17 | 18 | 9 | 13 | 57 |
9. | Esben Føge Jensen
Moss og Omegn J.F.F | 17 | 10 | 14 | 12 | 53 |
Klasse V65 |
1. | Bengt Larsson
Sverige | 22 | 23 | 22 | 21 | 88 |
2. | Åge-Walter Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 21 | 17 | 17 | 18 | 73 |
3. | Bjørn E Hansen
Oslo Sportsskyttere | 18 | 11 | 13 | 7 | 49 |