| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Bane 5 | Bane 6 | Sum |
Klasse A |
1. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 22 | 24 | 23 | 23 | 22 | 22 | 136 |
2. | Roar Olsen
Grasåsen S.S. | 20 | 20 | 23 | 23 | 24 | 22 | 132 |
3. | Terje Gravklev
Brunlanes S.S. | 18 | 24 | 23 | 24 | 22 | 20 | 131 |
4. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 20 | 24 | 22 | 21 | 20 | 22 | 129 |
5. | Jon Salve Håkedal
Team Hagleskyting | 21 | 24 | 22 | 19 | 22 | 20 | 128 |
6. | Petri Kokkonen
Finland | 21 | 22 | 23 | 21 | 17 | 23 | 127 |
7. | Oskar Næss
Team Hagleskyting | 19 | 21 | 23 | 21 | 21 | 22 | 127 |
8. | Lars Bergseng
Glåmdal L.S. | 22 | 23 | 22 | 19 | 20 | 20 | 126 |
9. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 20 | 21 | 23 | 23 | 19 | 20 | 126 |
10. | Georg Lundeby
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 23 | 22 | 20 | 23 | 19 | 126 |
11. | Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 18 | 21 | 22 | 21 | 17 | 23 | 122 |
12. | Carl Morten Karterud
Glåmdal L.S. | 22 | 21 | 20 | 19 | 19 | 21 | 122 |
13. | Frank Sparby
Glåmdal L.S. | 22 | 20 | 20 | 22 | 18 | 20 | 122 |
14. | Jimmy Lungström
Nordvegen L.K. | 17 | 21 | 22 | 19 | 21 | 21 | 121 |
15. | Kenneth Eikenes
Bærum J.F.F | 19 | 21 | 21 | 18 | 22 | 20 | 121 |
16. | Elling Tryterud
Sokna L.K. | 21 | 16 | 20 | 21 | 20 | 22 | 120 |
17. | Ole Morten Aakre
Kroken J.F.F | 20 | 20 | 19 | 22 | 20 | 19 | 120 |
18. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 18 | 23 | 22 | 20 | 19 | 18 | 120 |
19. | Simen Torgersen
Tvedestrand J.F.F | 18 | 21 | 21 | 21 | 20 | 18 | 119 |
20. | Per Magnus Pedersen
Sokna L.K. | 16 | 23 | 22 | 20 | 20 | 18 | 119 |
21. | Svein-Martin Tyreng
Moss og Omegn J.F.F | 18 | 20 | 21 | 20 | 18 | 20 | 117 |
22. | Roar Bakkane
Brunlanes S.S. | 18 | 19 | 18 | 21 | 19 | 21 | 116 |
23. | Bjørn Trydal
Åmot J.F.F | 17 | 22 | 22 | 16 | 20 | 19 | 116 |
24. | Bent Haga Johannessen
Team Hagleskyting | 16 | 19 | 21 | 21 | 18 | 20 | 115 |
25. | Roger Hansen
Buskerud J.F.F | 17 | 19 | 21 | 19 | 19 | 18 | 113 |
26. | Atle Haugenes
Tvedestrand J.F.F | 21 | 18 | 17 | 20 | 16 | 20 | 112 |
27. | Tommy Andersen
Siljan S.S. | 16 | 20 | 19 | 22 | 18 | 16 | 111 |
28. | Svein Gunnar Aa. Haugen
Nordvegen L.K. | 18 | 20 | 20 | 17 | 15 | 19 | 109 |
29. | Geir Otto Kristiansen
Glåmdal L.S. | 19 | 18 | 17 | 20 | 15 | 19 | 108 |
30. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 9 | 18 | 20 | 20 | 15 | 19 | 101 |
31. | Eirik Tanum
Brunlanes S.S. | 14 | 17 | 19 | 20 | 12 | 19 | 101 |
Klasse B |
1. | Stefan Samuelsson
Sverige | 21 | 24 | 22 | 23 | 22 | 19 | 131 |
2. | Per Gustafsson
Sverige | 18 | 23 | 20 | 21 | 21 | 17 | 120 |
3. | Knut Andre Holøien
Glåmdal L.S. | 18 | 20 | 20 | 21 | 20 | 20 | 119 |
4. | Sven-Olov Tullberg
Sverige | 18 | 22 | 20 | 21 | 20 | 17 | 118 |
5. | Arvid Agnor
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 20 | 20 | 16 | 23 | 19 | 117 |
6. | Hans Christian Jordan
Sokna L.K. | 18 | 21 | 21 | 20 | 17 | 19 | 116 |
7. | Rune Dalsjø
Glåmdal L.S. | 21 | 20 | 18 | 15 | 22 | 19 | 115 |
8. | Georgios Jordanidis
Sverige | 17 | 20 | 23 | 19 | 17 | 18 | 114 |
9. | Trond Arild Bråten
Glåmdal L.S. | 16 | 23 | 14 | 24 | 16 | 20 | 113 |
10. | Henrik Flaskerud
Sokna L.K. | 16 | 21 | 19 | 22 | 16 | 19 | 113 |
11. | Martin Palmgren
Siljan S.S. | 18 | 20 | 20 | 19 | 19 | 16 | 112 |
12. | Geir Lyngvær
Østlandske S.S. | 20 | 20 | 17 | 22 | 14 | 18 | 111 |
13. | Kristian Juel Grimslia
Tvedestrand J.F.F | 19 | 16 | 19 | 24 | 14 | 18 | 110 |
14. | Ørjan Eriksen
Moss og Omegn J.F.F | 16 | 20 | 21 | 20 | 16 | 17 | 110 |
15. | Oddgeir Skogly
Buskerud J.F.F | 16 | 21 | 19 | 24 | 14 | 16 | 110 |
16. | Håvard Rustad
Sokna L.K. | 19 | 13 | 20 | 20 | 17 | 19 | 108 |
17. | Jan Christian Thoresen
Sokna L.K. | 14 | 21 | 17 | 18 | 17 | 20 | 107 |
18. | Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskerud J.F.F | 15 | 18 | 18 | 20 | 17 | 18 | 106 |
19. | Jan Hallvard Myhren
Løiten J.F.F | 14 | 20 | 18 | 16 | 15 | 20 | 103 |
20. | Anders Johansson
Bærum J.F.F | 19 | 18 | 16 | 18 | 13 | 19 | 103 |
21. | Fred Yngve Gresch
Glåmdal L.S. | 13 | 21 | 18 | 17 | 18 | 16 | 103 |
22. | Henning Solem
Siljan S.S. | 18 | 18 | 18 | 17 | 16 | 16 | 103 |
23. | Thor Håkon Bergan
Buskerud J.F.F | 13 | 20 | 18 | 17 | 15 | 19 | 102 |
24. | Geir Hole
Buskerud J.F.F | 12 | 20 | 18 | 19 | 15 | 18 | 102 |
25. | Tarald Huse
Moss og Omegn J.F.F | 13 | 13 | 20 | 16 | 19 | 19 | 100 |
26. | Håkon Østby
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 15 | 18 | 16 | 17 | 17 | 16 | 99 |
27. | Knut Johansson
Bærum J.F.F | 16 | 17 | 17 | 18 | 12 | 18 | 98 |
Klasse C |
1. | Samuel Sandin
Sverige | 19 | 21 | 19 | 19 | 19 | 14 | 111 |
2. | Ronny Olafsen
Løiten J.F.F | 17 | 23 | 19 | 20 | 13 | 18 | 110 |
3. | Henning Loe
Nidaros J.S.K | 18 | 19 | 19 | 19 | 18 | 16 | 109 |
4. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 15 | 21 | 16 | 20 | 20 | 13 | 105 |
5. | Milo Stanisic Waagaard
Sokna L.K. | 14 | 17 | 17 | 23 | 14 | 17 | 102 |
6. | Frode Kristoffersen
Sokna L.K. | 16 | 19 | 18 | 18 | 13 | 16 | 100 |
7. | Tony Skille
Sverige | 12 | 18 | 20 | 20 | 17 | 13 | 100 |
8. | Mattis Stenstrøm
Sverige | 15 | 15 | 18 | 20 | 14 | 17 | 99 |
9. | Hakan Ucarli
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 16 | 16 | 18 | 18 | 17 | 12 | 97 |
10. | Morten Berntsen
Løiten J.F.F | 14 | 19 | 18 | 13 | 13 | 18 | 95 |
11. | Jarle Nymoen
Sokna L.K. | 14 | 16 | 17 | 17 | 14 | 16 | 94 |
12. | Jan Tore Dammen
Sokna L.K. | 11 | 14 | 19 | 10 | 16 | 17 | 87 |
13. | Idar Bølgenhaugen
Sokna L.K. | 17 | 16 | 8 | 16 | 13 | 17 | 87 |
14. | Aleksander Stanisic
Sokna L.K. | 13 | 14 | 17 | 13 | 10 | 15 | 82 |
15. | Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F | 14 | 13 | 7 | 11 | 13 | 18 | 76 |
16. | Zain Rage
Stavanger L.K. | 5 | 14 | 11 | 13 | 9 | 5 | 57 |
17. | Petter Martinsen
Stange J.F.F | 15 | 11 | 13 | 0 | 0 | 0 | 39 |
Klasse K |
1. | Ann Synnøve Arnestad
Stavanger L.K. | 18 | 22 | 21 | 17 | 20 | 16 | 114 |
2. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 18 | 20 | 20 | 17 | 19 | 16 | 110 |
3. | Gro Anita Ynnesdal
Nordvegen L.K. | 16 | 13 | 19 | 20 | 17 | 16 | 101 |
4. | Renate Manvik
Brunlanes S.S. | 14 | 18 | 14 | 17 | 13 | 20 | 96 |
5. | Anette Storeskar
Glåmdal L.S. | 10 | 16 | 17 | 18 | 16 | 16 | 93 |
6. | Anita Vindheim
Siljan S.S. | 13 | 17 | 17 | 14 | 14 | 15 | 90 |
7. | Lene Storbæk
Åmot J.F.F | 10 | 19 | 15 | 11 | 12 | 17 | 84 |
8. | Elisabeth Lande
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 12 | 15 | 9 | 14 | 12 | 10 | 72 |
Klasse J |
1. | Marcus Tullberg
Sverige | 24 | 23 | 24 | 25 | 23 | 24 | 143 |
2. | Christian Rød Karlsen
Brunlanes S.S. | 23 | 25 | 21 | 21 | 20 | 19 | 129 |
3. | Simen Johannessen
Team Hagleskyting | 18 | 21 | 21 | 22 | 19 | 20 | 121 |
4. | Johannes Karlsson
Sverige | 19 | 21 | 20 | 21 | 17 | 19 | 117 |
5. | Thomas Lien
Haugesund L.S.K | 20 | 18 | 23 | 19 | 17 | 17 | 114 |
6. | Anders Rustad
Sokna L.K. | 18 | 13 | 19 | 20 | 19 | 15 | 104 |
7. | Alexander Palmgren
Siljan S.S. | 16 | 17 | 20 | 19 | 19 | 12 | 103 |
8. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 15 | 23 | 18 | 12 | 20 | 14 | 102 |
9. | Nicolai Ynnesdal
Nordvegen L.K. | 16 | 19 | 18 | 17 | 17 | 14 | 101 |
10. | Nikolai Tjøsvoll
Nordvegen L.K. | 17 | 16 | 18 | 15 | 15 | 19 | 100 |
11. | Ole Magnus Loe
Nidaros J.S.K | 16 | 15 | 14 | 20 | 12 | 16 | 93 |
12. | Erlend Våga Fløttum
Skaun I.L. | 12 | 14 | 17 | 15 | 14 | 18 | 90 |
13. | Martin Bølgenhaugen
Sokna L.K. | 14 | 16 | 11 | 17 | 15 | 14 | 87 |
14. | Kristoffer Tjøsvoll
Nordvegen L.K. | 15 | 11 | 18 | 14 | 10 | 11 | 79 |
Klasse V55 |
1. | Vidar Bonnegolt
Brunlanes S.S. | 21 | 22 | 20 | 20 | 16 | 22 | 121 |
2. | Geir Ståle Vie
Brunlanes S.S. | 19 | 21 | 24 | 22 | 15 | 20 | 121 |
3. | Per-Kristian Skinne
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 15 | 24 | 20 | 18 | 22 | 20 | 119 |
4. | Jostein Vibstad
Namdal S.S.L | 20 | 16 | 20 | 21 | 20 | 21 | 118 |
5. | Tore Skjønhaug
Rakkestad og Degernes J.F.F | 19 | 17 | 17 | 21 | 19 | 21 | 114 |
6. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 18 | 19 | 20 | 19 | 18 | 17 | 111 |
7. | Håkon Bøhmer
Team Hagleskyting | 19 | 19 | 21 | 16 | 14 | 19 | 108 |
8. | Henrik Alstad
Team Hagleskyting | 15 | 13 | 18 | 20 | 18 | 21 | 105 |
9. | Bjørn Aatangen
Team Hagleskyting | 16 | 16 | 21 | 16 | 15 | 16 | 100 |
10. | Terje Walmsness
Team Hagleskyting | 18 | 15 | 11 | 12 | 11 | 14 | 81 |
11. | Stein H Gundersen
Sandefjord L.S. | 10 | 15 | 14 | 14 | 13 | 12 | 78 |
12. | Kjell Skoglund
Kroken J.F.F | 11 | 15 | 11 | 0 | 0 | 0 | 37 |
Klasse V65 |
1. | Per Nilsson
Sverige | 18 | 20 | 20 | 21 | 14 | 18 | 111 |
2. | Sune Boström
Sverige | 18 | 20 | 19 | 20 | 18 | 15 | 110 |
3. | Kjell Johansson
Sverige | 14 | 21 | 15 | 19 | 15 | 18 | 102 |
4. | Arne Johannesen
Stavanger L.K. | 14 | 15 | 16 | 16 | 15 | 11 | 87 |