3. september 2017
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 09:00 Kl: 11:05 Kl: 13:10 Kl: 15:15
|
1 |
Tom Thorvaldsen |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V50 |
2 |
Jostein Skjelin |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
3 |
Fredrik Vesteng |
Trøgstad J.F.F |
U |
4 |
Geir Lindem |
Råde J.F.F |
A |
5 |
Odd Egil Larsen |
Eidsberg J.F.F |
A |
|
| Lag 2 | Kl: 09:00 Kl: 11:05 Kl: 13:10 Kl: 15:15
|
1 |
Arne Grøndalen |
(ingen klubb) |
C |
2 |
Jon Anders Møklegård |
Råde J.F.F |
C |
3 |
Ole Kristian Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
A |
4 |
Anders Rånes Jensen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
B |
5 |
Kristian Andre Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
A |
|
| Lag 3 | Kl: 09:25 Kl: 11:30 Kl: 13:35 Kl: 15:40
|
1 |
Jonatan Bjørnerød Haga |
(ingen klubb) |
B |
2 |
Geir Tidemandsen |
Kvam S.S.K |
A |
3 |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
V50 |
4 |
Helene Louise Mathisen Guldhaug |
(ingen klubb) |
K2 |
5 |
Gudmund Kalvik Kjøniksen |
Råde J.F.F |
V60 |
|
| Lag 4 | Kl: 09:25 Kl: 11:30 Kl: 13:35 Kl: 15:40
|
1 |
Johan Sikkeland |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V60 |
2 |
Ina Marie Hemstad |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
K2 |
3 |
Stig Erling Talgø |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V50 |
4 |
Lene Marie Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
K2 |
5 |
Claus Tornsberg |
Østre Viken S.S.K |
A |
|
| Lag 5 | Kl: 09:50 Kl: 11:55 Kl: 14:00 Kl: 16:05
|
1 |
Thorbjørn Grøndalen |
(ingen klubb) |
C |
2 |
Jan Egil Kolstad |
(ingen klubb) |
V60 |
3 |
Dan Martin Nordeng |
Råde J.F.F |
C |
4 |
Morten Berg |
Romerike S.K. |
V50 |
5 |
Ann Jeanette Brevik |
Nedre Glomma S.S.K |
K2 |
|
| Lag 6 | Kl: 09:50 Kl: 11:55 Kl: 14:00 Kl: 16:05
|
1 |
Tomas Belseth Martinsen |
Marker J.F.F |
C |
2 |
Lars-Kristian Svartdahl |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
C |
3 |
Jarle Isetorp |
Trøgstad J.F.F |
V50 |
4 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V60 |
5 |
Hans Henry Eriksen |
Nedre Glomma S.S.K |
V60 |
|
| Lag 7 | Kl: 10:15 Kl: 12:20 Kl: 14:25 Kl: 16:30
|
1 |
Geir Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
V60 |
2 |
Ronny Syversen |
Råde J.F.F |
V70 |
3 |
Ronny Lund |
Eidsberg J.F.F |
V50 |
4 |
Lena Reppe |
Romerike S.K. |
K2 |
5 |
Kjell Arne Haugland |
(ingen klubb) |
V60 |
|
| Lag 8 | Kl: 10:15 Kl: 12:20 Kl: 14:25 Kl: 16:30
|
1 |
Hans Petter Holme |
(ingen klubb) |
C |
2 |
Trine Kjøniksen |
Råde J.F.F |
K2 |
3 |
Siv Helen Eriksen |
Råde J.F.F |
K1 |
4 |
Bjørn Tore Myrvold |
(ingen klubb) |
C |
5 |
|
|
|
|
| Lag 9 | Kl: 10:40 Kl: 12:45 Kl: 14:50 Kl: 16:55
|
1 |
|
|
|
2 |
Leif Rune Lorang Jasper |
Nedre Glomma S.S.K |
A |
3 |
Ole Petter Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
A |
4 |
Jørgen Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
U |
5 |
Signe Marie Drabløs Myrvold |
Lørenskog S.S. |
K2 |