NM Jegertrap - Kroken J.F.F
8. til 13. juli 2024

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 152
Navn Klubb Klasse
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
Alexander Gulbrandsen Eidskog J.F.F D1
Alexander Sumner Nome J.F.F C
Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
Anders Bjørndalen Romedal og Vallset J.F.F E2
Anders Karlsson Støren J.F.F B
Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
Arild Johansen Skåla J.F.F C
Arild Rasmussen Songdalen J.F.F E1
Arne Alexander Laberg Målselv J.F.F C
Arne Heggem Surnadal J.F.F B
Arve Melby Verdal J.F.F E1
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E2
Asbjørn Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F C
Axel Nielsen Eid J.F.L E1
Balder Hole Jæren J.F.L D2
Bjørnar Melby Verdal J.F.F A
Børre Børresen Tynset J.F.F E2
Christopher Teigen Sumner Nome J.F.F C
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E2
Eirik Asphol Stivold Surnadal J.F.F B
Else-May Botten Skåla J.F.F B
Emma Dahlen Sel J.F.F D2
Espen Bakken Skåla J.F.F C
Eva Kristin Knudsen Støren J.F.F B
Fabian Persson Eidskog J.F.F D1
Gard Solberg Kroken J.F.F E1
Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. E2
Geir Hammer Sunndal J.F.F B
Geir Skårsmoen Tynset J.F.F C
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Glenn Robert Elverhøy Eidsberg J.F.F A
Gunnar Larsen Nord-Aurdal J.F.F E1
Gunstein Aurebekk Songdalen J.F.F B
Hans-Kristian L. Elverhøy Eidsberg J.F.F D1
Harald Ausland Jæren J.F.L B
Harald Johansen Haugesund og Omegn J.F.F E1
Hege Gjendem Skåla J.F.F F
Helge Lundeberg Aas Nome J.F.F C
Helge Mikalsen Jæren J.F.L E1
Helge Østlie Nord-Odal J.F.F B
Henning Løkken Alvdal J.F.F B
Henning Solhaug Nord-Odal J.F.F B
Håkon Kveum Sel J.F.F A
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D2
Imre Hole Jæren J.F.L D2
Isabell Jansen Myhre Nord-Odal J.F.F F
Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F B
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
Jo Terje Sagmo Steinkjer J.F.F E1
Joar Glomsvoll Tynset J.F.F E1
Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F B
Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F E2
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F E1
Johnny G Vågen Skåla J.F.F C
Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
Jon Thommesen Skien J.F.F B
Jonas Kallar Gunnes Nidaros J.S.K B
Jonny Meier Steinkjer J.F.F E2
Jostein Sunde Jæren J.F.L A
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D2
Kai Arne Skreden Fron J.F.F A
Karl Mo Vestre Slidre J.F.L C
Kasper Slettan Tynset J.F.F A
Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F B
Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F C
Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F E1
Kjell Roland Nome J.F.F E1
Klaus Andre Godtland Tynset J.F.F C
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F E1
Kristian Ingvar Raaen Ål J.F.F B
Kurt Solvik Songdalen J.F.F B
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F E1
Lars Tveiten Nome J.F.F E1
Leif Arild Fjellheim Karmøy J.F.N.F E1
Leiv Fremmersvik Vindafjord J.F.L E1
Linus Rudberg Eidskog J.F.F D1
Liv Mari Dahlen Sel J.F.F F
Malene Nygaard Kroken J.F.F F
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F A
Mats Martin Johannes Emilsson Jæren J.F.L B
Mette Syvertsen Nome J.F.F F
Monica Kippernes Rånes Rennebu J.F.F B
Morten Andersen Tynset J.F.F A
Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
Morten Larsen Sannidal J.F.F B
Mortén Resell Tynset J.F.F B
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F B
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
Odin Kvernmo Eidskog J.F.F D1
Ola Stivold Surnadal J.F.F A
Olav Resellhagen Bergersen Eidskog J.F.F D1
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Ole Furu Sunndal J.F.F E1
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden E1
Per Morten Aasgård Averøy J.F.F B
Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Per Østigård Tynset J.F.F E2
Pål Roy Rolland Songdalen J.F.F E1
Pål-Oskar Guttormsen Målselv J.F.F B
Pål Sidhu Gjøvik og Vardal J.F. B
Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
Roger Granli Stange J.F.F C
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Roger Trøftmoen Nord-Odal J.F.F C
Rolf Kristian Eilertsen Eidsberg J.F.F E1
Rolf Aune Orkla J.F.F A
Rune Furuseth Ål J.F.F B
Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. E1
Severin Larsen Stange J.F.F B
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F E1
Silje Merete Vidme Ål J.F.F B
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
Siri Iren Obrestad Jæren J.F.L F
Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
Stian Eikåsen Jæren J.F.L B
Stig Nesseth Tynset J.F.F E1
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
Thomas Skogli Hagen Nord-Odal J.F.F C
Thomas Aanensen Songdalen J.F.F B
Thomas Bjørkås Løiten J.F.F A
Thomas Lien Etne J.F.F B
Thomas Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F A
Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F C
Thor Andre Basmoen Skåla J.F.F B
Tommy Bakken Sør-Odal J.F.F B
Tommy Jakobsen Grimstad J.F.F E2
Tone Håland Jæren J.F.L F
Tore Paulsen Eidsberg J.F.F E2
Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
Torjus Hultin Aurebekk Songdalen J.F.F D2
Tove Solheim Skien J.F.F F
Trond Rune Sæterholen Sør-Odal J.F.F E1
Trond Gammeltorp Kvam J.F.F E1
Trond Haugholt Sannidal J.F.F E1
Ulf Boger Målselv J.F.F A
Vegar Kveum Ringebu og Fåvang J.F.F A
Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen J.F.F D2
Vibecke Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Vibeke Strømme Buskeruds J.F.F F
Vidar Falldalen Løiten J.F.F E2
Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F B
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Skrevet ut fra LEIRDUE.NET