Vintercup - Stevne 4 av 4 - Leirduesti - 50 skudd - Løiten J.F.F
17. februar 2024

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
Lag 1 Kl: 10:00
1 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F A
2 Mads Ottosen Løiten J.F.F B
3 Anja Dramstad Løiten J.F.F A
4 Andrzej Miarka Buskeruds J.F.F B
5 Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
6 Peter Steland Sollihøgda J.F.F A
Lag 2 Kl: 10:10
1 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
2 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
3 Even Skaarer Gjerdrum J.F.F B
4 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
5 Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 3 Kl: 10:20
1 Knut Nordli Løiten J.F.F A
2 Marcus Nybakken Løiten J.F.F C
3 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
4 Kristoffer Sørlie Grefsheim Vang J.F.F D1
5 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 4 Kl: 10:30
1 Emil Tørudbakken Nes og Helgøya J.F.F B
2 Mats Bratberg Nes og Helgøya J.F.F B
3 Frank Iversen Furnes J.F.F E1
4 Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F A
5 Espen Elgshøen Furnes J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 5 Kl: 10:40
1 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
2 Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
3 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
4 Dan Morten Kjeverud Løiten J.F.F B
5 Marco Fredrik Kvesetberget Eidskog J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 6 Kl: 10:50
1 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
2 Fabian Persson Eidskog J.F.F D1
3 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F A
4 Trond Brage Holvik Løiten J.F.F D1
5 Olav Resellhagen Bergersen Eidskog J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 7 Kl: 11:00
1 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F B
2 Jan Ingar Stensrud Blaker J.F.F C
3 Øystein Hoel Blaker J.F.F B
4 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 8 Kl: 11:10
1 Alexander Remizov Løiten J.F.F C
2      
3 Petter Martinsen Stange J.F.F A
4 Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
5 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 9 Kl: 11:20
1 Knut Liheim Løiten J.F.F C
2 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F A
3 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
4 Severin Larsen Stange J.F.F A
5 Frode Svensrud Skogen J.S.K A
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 10 Kl: 11:30
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
3 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
4 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
5 Trond Larsen Enebakk J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 11 Kl: 11:40
1 Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F A
2 Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
3 Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F B
4 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F A
5 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 12 Kl: 11:50
1 Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F D1
2 Elisabeth Landberg Holter J.F.F B
3 Øivind Holm Holter J.F.F A
4 Thore Grinden Løiten J.F.F E1
5 Henrik Fylling Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 13
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Lag 14
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør

Skrevet ut fra LEIRDUE.NET